Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız?

Sadece bundan böyle buna benzer bir harekete kimsenin kalkışmaması için dahi gönderilmeli diyorum sonra gitmek isteyen herhangi birinin bu yola başvurmasına yol açma ihtimali geliyor aklıma..bilemedim şimdi.

Medyanın gazı ile hareket etmemek gerekiyor. Takımın maddi gücü ortada yapılacak iki şey var İlki Bonservisi ile satıp yerine alınabiliyorsa Stoper alınabilir veya mevcut kadro ile devam edilir yeterli görülmez ara transferde biri daha alınır. TFF En az 5 maç ceza verir Kerem ile marcao basın toplantısına çıkar marcao özür diler sarılılar iş tatlıya bağlanır.

Tabi ya medyanın gazabından kurtulmak için Marcao gitsin.

Hani kaç senedir bize karşı olan, ve bizim hakkımızda sürekli negatif haber yapan medya dimi?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Abartmayi kesin artik
Pepe denilen herif yerdeki adamin sirtina tekme salladi hala oyniyor
Bir sürü öyle örnek var

Benimle böyle konusmana kim izin verdi merak ediyorum. Ayrica kesmiyorum. Son olarak da cok sacma bir örnek vermissin. Birbirinden alakasi kiyaslanmayacak iki olayi karsilastirip cok sacma bir örnek vermissin. Git bak bakalim saha ortasinda kendi takim arkadasini milyonlarca seyircinin önünde döven kac futbolcu bulacaksin. KES ARTIK

şu haliyle 3-4 milyona satamazsın.

bu oyuncunun değeri 10m bandında o da avrupa görmediği için.

başarılı bir sezon geçirsek burda aynı adamlar 25milyon yaeew diye ağzını eğeceklerdi .

bu işte öyle duygusallığa yer yok , takımın maddi bir değeri var , oyuncularının da.

krizi aşıp ceza dönemi geçtikten sonra iki oyuncu da kazanılmalı.

gelecek sene doğru fiyata satarsın.

elbette 7-8 teklif varsa satılabilir ama ben artık o kadar teklif geleceğini sanmıyorum şu kriz ortamında
menajere bakar o iş de ne hoca ne yönetm menajerlerle iyi değil gördüğüm kadarıyla.

Bu haraketi babel, Feghouli, Falcao üçlüsünden birisi yapsaydı ya da marcao yerine lyundama yapsaydı sanırım burada tek bir ortak görüş olur herkes yapan oyuncunun gitmesi konusunda mutabık kalırdı.

Şu yaptığı hareket ile marcao piyasa değerini çok çok aşağılara çekmiştir. Saha içerisinde ne yapacağı muallak olan bir oyuncu olmuştur tüm dünyanın gözünde. Marcao gitse de kalsa da sonu balotelli gibi olacak artık.
Marcao yu severdim düne kadar. Ancak bu hareketinin en ağır şekilde cezalandırılması lazım. Dün de yazdım federasyondan bağımsız olarak en az 10 maç kulüp ceza vermeli. Hatta rehabilitasyon amaçlı alt yapı ile idmanlara çıkarmalı.
Olayı böyle şeyler olabilir yaşanabilir şeklinde görenler var ise evlilikte de kavgalar falan oluyor ama bir adam sokak ortasında karısını bu şekilde dövse içinize sindirebilir misiniz? Olayı abartma fala demeyelim bildiğiniz güçlü güçsüz olayı.

Abartmayi birakirmisiniz? Evet sacma sacma olay yaratti, ama onca seneyi de bi aksiyon ile atmam ben. Yoksa terimi mesela 7 köyden kovmamiz gerekiyordu. Saglikla ne olup olmadigini dinlesinler iyi ceza soksunlar herife.
Tffnin 10 mac verecegi cezasindada her maca ekstra ceza kessin yönetim.
Avrupa maclarinda oynayip kendisini sicak tutsun

Abartmayi kesin artik
Pepe denilen herif yerdeki adamin sirtina tekme salladi hala oyniyor
Bir sürü öyle örnek var
Valla biz de hergün televizyonlarda karısını sevgilisini sokak ortasında döven adamlar görüyoruz. Ortalıkta ceza almadan fink atıyorlar. Örnekleri çok. Gözünün önünde bir bayan arkadaşını sevgilisi kocası falan döverse dersin ki bunun çok örneği var.

Benimle böyle konusmana kim izin verdi merak ediyorum. Ayrica kesmiyorum. Son olarak da cok sacma bir örnek vermissin. Birbirinden alakasi kiyaslanmayacak iki olayi karsilastirip cok sacma bir örnek vermissin. Git bak bakalim saha ortasinda kendi takim arkadasini milyonlarca seyircinin önünde döven kac futbolcu bulacaksin. KES ARTIK
Verdigim örnek bundanda beterdi
Adam sirtina öyle bir vurduki sakat birakabilirdi yerdeki herifi

Valla biz de hergün televizyonlarda karısını sevgilisini sokak ortasında döven adamlar görüyoruz. Ortalıkta ceza almadan fink atıyorlar. Örnekleri çok. Gözünün önünde bir bayan arkadaşını sevgilisi kocası falan döverse dersin ki bunun çok örneği var.
Ben ceza verilmesin demiyorum ama abartmayin su medya köpegi zaten firsat kolluyor
Terim zaten gerekeni yapar

2'sinide harcamayın harcanmasına izin vermeyin fbjk koalisyonuna ayak uydurmayın futbolcularımızın arkasında durmalıyız. şiddeti savunmuyorum fakat ağır cezalar ile kapatılmalı bu konu. Bu adamlar çocuk değil bu adamlar profesyonel futbolcu 30 erkek arasında illaki tartışmalar olacaktır olmaması anormaldir. sakinliğimizi korumalıyız, harcanacak adamlar değil bunlar.

Ben ceza verilmesin demiyorum ama abartmayin su medya köpegi zaten firsat kolluyor
Terim zaten gerekeni yapar
Aga bu medya köpekleri vs olayı değil. Bu olay tüm camiaya mal olmuş bir olay. Güç kaybedeceğiz, fenerin beşitaşın lehine olacak verilen cezalar demenin de anlamı yok. Bu cezayı bize marcao dengesizliği ile vermiştir. Bana kalırsa seninle artık yollarımızı ayırmamoz gerekiyor kendine kulüp bul denilmesi gerekir. Ancak fatih hoca bunu yapmayacak belli.
Bazı durumlar var şampiyonluktan, paradan, başarıdan daha değerli. Tamam herşey unutuluyor zamanla ama cam bir kez kırılınca ne kadar yapıştırmaya çalışsan da eskisi gibi olmaz.
Bu arada bu durum sadece yönetim ve teknik ekibe de bırakılmamalı. Takım içerisinde yer alan oyuncuların da tek tek görüşleri alınmalıdır.

Bir şekilde kapatılsa/dindirilse ne olacak? Bir defa Marcao hem takım arkadaşları arasında ( en önemlisi bu ), hem de taraftar bazında hiçbir dönüşü olmayacak şekilde mimlendi. Ağzıyla kuş tutsa yine bu adamın yaptığı unutulmaz. En ufak bir sıkıntıda ( performansa dayalı veya başka türlü reaksiyonlarda) en kötü taraftar ıslıklamaya/sövmeye başlar. Bence kendine yeni bir sayfa açsa daha iyi olacak. Çünkü dünkü yaşanılan skandal öyle eften püften geçiştirilecek bir şey kesinlikle değil. Bir defa takım arkadaşları ile bu adam nasıl yüz yüze gelecek.

Melo-Riera kavgasında lig bitimine doğru gidiyorduk. Burada daha ilk maç..

Kabul edilir olay değil. Yapılacak şey basit, satış listesine konur. Kadro dışı bırakılır. Satilmazsa tek başına antrenmanlara çıkar.

Paraya pula çıkara bakilmayacak, affedilemeyecek bir olay.

Üst Alt