# Marvin Martin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Marvin Martin

Cevap: ‘Küçük Xavi’ ile anlaştılar

Zaten alınan bütün genç oyuncular birer küçük hagi,ribery,messi veya xavidir..Ama yok küçük xaviyi ilk defa duydum yeni türetme mi ??

Cevap: # Marvin Martin

Adem ljajic : 8.000.000 €

Giuliano Victor de Paula : 5.000.000 €

Ryad boudebouz : 4.500.000 €

Alın size martin'in yerine alınabilecek gerçekten kaliteli gençler

Ben bu kazmanın yerine alınabilecek 3 tane kaliteli genç yetenek önerdim :) Normal transfer için önerseydim buraya yazmazdım

Hiç izlemedim..Kazma olduğunu nerden çıkardın..Hakkında bilgim yok..Tek bildiğim milan,dortmund,arsenalin listesinde olduğu..Araştırırken görmüşdüm..

Bende bi kere izledim ve bizim sabri'den fazlası yok ! Haberi görünce araştirim dedim ama nerdeyse hiçbişey bulamadım. Onun yerine o paraya daha iyi gençler bulunabilir !

Bende bi kere izledim ve bizim sabri'den fazlası yok ! Haberi görünce araştirim dedim ama nerdeyse hiçbişey bulamadım. Onun yerine o paraya daha iyi gençler bulunabilir !

Murat bi kere Sabri ile mevkiileri bile aynı değil neye dayanarak Sabri ile kıyaslıyorsun anlamadım bu bir.İkincisi 1 kere izlediğin adam hakkında nasıl bu kadar emin olup da kazma diye nitelendiriyorsun bu iki.Bi önceki sayfada önerdiğin adamlardan Ljaijic ve Giuliano tipik orta saha elemanları, ve yazdığın rakamlara mümkün değil transfer edemeyeceğimiz isimler.Martin'i istememeni anlayabiliyorum, ama daha gerçekçi şeyler söyle en azından.

yine baslamis bizim taraftar, youtube'dan futbolcu begenmeye, hala akillanmamisiz anlasilan...

Adem ljajic : 8.000.000 €

Giuliano Victor de Paula : 5.000.000 €

Ryad boudebouz : 4.500.000 €

Alın size martin'in yerine alınabilecek gerçekten kaliteli gençler

O paraları verdikten sonra genç transferinin ne anlamı kaldı ? O paraları öyle futbolcularla riske atmaktansa gider yıldız futbolcu alırsın daha garanti ne oynayacağını bilirsin az çok . Genç transferinin amacı nedir ? Potansiyel yıldız futbolcuyu ucuza mal edip keşfetmektir. O bahsettiğin paralara takım kurulur :D Genç futbolcuya o kadar para verilmez yoksa Stancu transferi gibi çöpe atmış olursun o parayı

S.S.T. Mode : ON

Bana 8 milyon euro verin,size Türkiye'de ilk 5'e girecek bir takım kurayım.

S.S.T. Mode : OFF

Fransa Liginde Auxerre den Yaya Sanogo yu alalım FM efsanesi eleman hem de zenci :D iyi bi santrofor 17 yaşında elemanda 2 metre boy var geleceğin Henry si diyorlar

YayaSanogovsMali1.jpg

Üst Alt