# Marvin Martin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Marvin Martin

Cevap: # Marvin Martin

Mümkünse burda Marvini konuşalım..İzlyen varsa yorumunu yapsın..Oyuncu önerilerinizi lütfen konusuna yapın..Hakkında çok iyi bilgiye sahipseniz..Scout alanına paylaşın..

Bize genç ,futbola aç oyuncular lazım.Aynen bunun gibi.Doğru bir seçim olur bence...Yıldız oyuncu aldıkta ne oldu ?

Cevap: İşte yeni Ribery

Marvin Martin iyidir.Arkasındaki ikilinin sağlam olması lazım.Yani 2 tane çift yönlü olaması gerekir,Cana olmaz.

Genc yetenek diye Fabio Pintolar gelmesin de. Martin Pinto gibi demiyorum. Gelecek genc oyuncu Adrian Ilie gibi, Ribery gibi olmali.

Fransa Liginden gelen futbolcular Türkiye liginde üstün performans gösteriyor buna birçok örnek verebiliriz örneğin benim ilk aklıma gelen Milan Baros Lyon da oynamıştı orada vasattı ama Türkiye çok iyi diğer örneklerim ise Ribery,İssiar Dia,L.Cana,M.Niang

Adayligini daha resmen aciklamamis, hatta listesini bile olusturmamis Ünal Aysal Marvin Martin'le mi görüsmeye gitmis? Bu tarz haberler zaten sacma da, bu haberin üstüne bu kadar sayfa yorum yapilmis olmasi daha da sacma..

613481836826.jpg

Sochaux'nun genç yıldızı yaptığı açıklamada, 'Açıkçası, ben gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Gazetelerde, internette bir çok şey görüyorum. Benim transferi düşünmem için her şeyi yapıyorlar. Bu tehlikeli olabilir. Bazı oyuncular istemeden de olsa bundan etkilenebilir. Ben Sochaux'da devam etmek ve sezonun geri kalanını bitirmek istiyorum' dedi.

'Bazı şeyler daha sonra konuşulur' diyen Martin, '2014 yılına kadar sözleşmem var. Beni isteyenlerin baş etmesi gereken Sochaux kulübü var. Ben de iddialı ve büyük takımlarda büyük işler yapmak ve şampiyonluklar kazanmak istiyorum. O Sochaux ile yapılmışsa benim için daha iyi olur. Ben bunları başka kulüpte başarırsam Sochaux'da olacağım kadar mutlu olmam. Şimdilik; Sochaux'yu şehri, kulübü seviyorum. Sezon bitsince herşeyi görürsünüz' dedi.

Martin; Lyon ve Galatasaray'ın kendisini istemesiyle ilgili olarak, 'Fransa'da veya dışında oynamak... Düşünelecek şeyler değil. Önemli olan Sochaux'dan iddialı bir takım olması' dedi. Martin'in Lille ve PSG ile pek ilgilenmediğini ise, 'Beni Sochaux'dan ayıracak kadar iddialı olmalı' cevabını verdi.

Cevap: # Marvin martin

Marvin Martin İniesta tipinde bir oyuncu.Hareketli,oyunu iki yönlü oynayan oyun zekası ve teknik kapasitesi yüksek, kaçan oyuncuyu muhakkak gören ve topla buluşturan bir oyuncu.Golcü özellikli değil ama.

Yeni Ribery diyorlar.Dünya yıldızlarının yanında böyle gelecek vaad eden oyuncularda almak lazım.

Marvin Martin alinirsa Mevlut'ta alinir, ikisi cok yakin arkadasmis. Mevlut Marvin icin Mesut Ozil'i andiriyor diyor.

Üst Alt