# Mehmet Aurelio - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Aurelio

Cevap: # Mehmet Aurelio

Aurelio gelirse aslında çok iyi bir hamle olur. Orta sahaya sadece 1 yabancı daha aldıkmı tamam demektir.

bencede alınabilir.yedek ön libero olarak yasin aurelio ikilisi.savunma gerektiğinde çift ön liberoda 11deki oyuncunun yanına biri girer...sakatlık çok etkilememiştir sanmıyorum gelsin bence.o bölgeyi 2 senedir boş bıraktık.artık kupa kaldırmama lüksümüz yok 2 sene oldu.her yerde bol alternatifler olmalı

adamın bence tek avantajı türk statusu.

onun dışında ciddi sakatlıgı var. ayrıca bu lige linderoth dayanamadı. sakat mehmet bence linderoth vakasına donebilir 3 maç oynatır sakatlanınca 2 sezon besleriz ama umarım gelirse iyi olur...

Yıllık az para alacaksa gelmesinde bir sakınca yok.Tutupta müzmin sakat adama 2.5 3 mio verilmez.

Aurelio'yu harbiden beğenirdim ama orada ne hale geldi hiç bilmiyorum.1 maçını mı ne izledim o da ilk senesinde olması lazım.

Linderoth yüzünden 2-3 senemiz bosa gitti, her seferinde herife güvenerek sezona adam gibi ön libero almadan basladik.

Ben 2 yabanci ön libero bekliyordum ama galiba alirsak 1 tane aliriz, o da belli degil.

Manisa dan Yigit ve Yasini (rapid) aldik sayilir diyorlar. Musa yi da sayarsak 3, Baris-Sarp-Ayhan 6 ön liberoda oynayacak futbolcumuz var.

Marcoyu yedekte oturtmak icin almaya gerek yok bence, gördügünüz gibi yedekte bekleyecek adam var bizde.. Ilk 11 icin düsünülmesi bile hata. Sakatlik sorunlari ve yasi ortada.

Çok yaşlı ve performansı da çok çok düştü.Yedek için Yasin Pehlivan falan olacak zaten.Bize oraya sağlam bir yabancı lazım.

sakatlığı atlattı,çok iyi bir profesyoneldir.trabzonda iken kondüsyon testinde rekor kırdığı fizik durumda değildir elbette ama yine de ortalamanın üstündedir...ligi,oyuncuları tanıyan,iş ahlakı mükemmel böyle bir adam alınsın isterim...silbaştan bir orta saha kurulacağını düşünürsek;hem kontenjan hem para açısından iyi bir hamle olur.sakatlık gibi bir problemi olmadıkça takıma ne verebileceği bu kadar belli başka bir adam gelmiyor aklıma.musa ve -alınırsa- yasin ilk 11 oynar varsayarsak mustafa sarp ı gelecek sezon da banko oynarken görebiliriz!...böyle bir kahır çekilmez,kendi adıma...

arkadşlar ön liberosuz alan savunması yapan ve topu iyi kullanan orta saha kurabiliriz..

Üst Alt