# Mehmet Aurelio - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Aurelio

Cevap: # Mehmet Aurelio

Evet biraz yaşlı olabilir ama vücut yapısı itibariyle 2-3 sene daha rahat oynar gibi geliyor bana. Patrick Viera gibi mesela.

ya şu aurelio kadar gündemi meşgul eden başka biri varmı acaba ya alınsın yada açıklama yapsınlar gündemde olmadığına dair sıktı bu konu artık

Mehmet Demirkol Kim ya.. Galatasaray transfer haberlerini veriyor. O gitsin Aziz Babasının Haklarını savunsun.

Şu forumdakilerin yaş takıntısını anlamıyorum.Önümüzde koskocaman İnter örneği var

Zanneti 37

Samuel 34

Cordoba 34

Milito 31

Cambiasso 30

Lucio 33

Stankoviç 33

Ben yönetici olsam hiç düşünmeden daha geçen sene alırdım bu adamı...Bizim kendisini futbolcu sanan bazı oyuncularda sahada birşeyler öğrenirdi bu adamdan...

Fenerbahce'nin 29'unda biraktigi adami 33'unde geri almak faciadir, alay konusudur. Ki gerci izlemedim ama, Marco'nun eski temposu yok diyorlar.

Fenerbahce'nin 29'unda biraktigi adami 33'unde geri almak faciadir, alay konusudur. Ki gerci izlemedim ama, Marco'nun eski temposu yok diyorlar.

Fenerbahçe'nin o dönemki Marco'yu bırakması da faciaydı. Son durumuna bakmak lazım, 2 senedir gözlerden uzak. Özellikle sakatlık sonrası ne halde olduğu önemli, malum bu yaştaki oyuncular sakatlığın etkilerini kolay kolay atamazlar. Eğer fizik olarak, futbol olarak birşey kaybetmediyse, eski günlerine yakın performans çizebliecekse bence iyi bir alternatif olur. Bonservis ödemeyeceksek, veya çok cüzi bir miktara olacaksa tabii ki.

Sirf 21 yasindaki futbolcularla sampiyon olacagimizi düsünmüyorsunuz herhalde. Sorun sadece yasiysa eger. Tecrübeli futbolculara ihtiyacimiz var. Emre A, Ayhan,Servet hepsi gidiyor..

Üst Alt