# Mehmet Aurelio - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Aurelio

Cevap: # Mehmet Aurelio

aurelio gelırse ıyı bır alternatif olur ama mutlak cok sağlam yırtıcı agresıf ayağına hakım bır lıbero almamız sart.ki nerden bulur nasıl bulur bılmıyorum bulsakda alabılırmıyız orasıda ayrı mesele ama şart...

eski aurelio olsa alinsin derdim ama simdiki aurelio yu istemem galiba bursa da istiyormus bursa ya gider herhalde

arkadşlar ön liberosuz alan savunması yapan ve topu iyi kullanan orta saha kurabiliriz..

şu an trabzonsporun yaptığı gibi maç başına en az 10 pozisyon veririz ..fatih terim'in milli takımdaki anlayışı gibi ciddi hiç bir maçı gol yemeden bitiremeyiz...modern futbolda ön libero olmazsa olmaz...diarra'lardan biri derman olur bu soruna.yeterki haldun ağabey bi fransa çıkarması yapsın!...

sözleşmesi 30.06.2011 de bitiyormuş yöneticilerin para vererek 33 yaşındaki bu adamı alacaklarını sanmıyorum ama gelirse de bence iş yapar

33 bi libero için biraz yaşlı değil mi özellikle 9 ay kadar futbol oynayamamış birinin.Şimdi bu adam maç başı 10 000m 'ler koşabilcek mi ?

Neill'da bu yaşta gayette taş gibi oynuyo e aurelio'nunda performansı belli bence yerli bulmanın bu denli zor olduğu bi ülkede heleki o mevkide bence iyi transfer olur,, boşu boşuna hamit gökhan rüyaları görüp beklentiyi yükseltiyosunuz yasinden bende umutluyum ama ona emanet edemeyiz

artik cok yaslandi, alinirsa bedavaya alinmasi ve bununla birlikte cok dusuk bir ucreti kabul etmesi sart, yoksa hic bir anlami olmaz. ki en fazla en iyi kossularda 1,5 sezon daha aktif futbol hayati olur.

Üst Alt