Mehmet Baransu ve Aziz'in Avukatı Habertürk TV'deydi - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Baransu ve Aziz'in Avukatı Habertürk TV'deydi

Cevap: Mehmet Baransu ve Aziz'in Avukatı Habertürk TV'deydi

Aziz niye ölsün ki,tam tersi yasasin ve feneri bank asyada izlesin,her macda kendiyle gurur duysun,iste bu benim eserim diye.Siz bakmayin milyonlarin hepimiz bir aziziz falan laflarina,söyle adam akilli saglam deliller ortaya cikarsa o göstermelik arkasinda duranlar,suc sabit oldugunda o zaman gercekten arkasina gececekler.

programı baştan sona kadar dikkatle takip ettim. Şunu açıkça söyleyebilirim ki bu avukat işi tamamen sulandırmak için çıkmış olayı siyasete ve ülke içi sorunlarıyla tuhaf yerelere çekme girişimleri tamamen başarısız olmuştur. Sürekli bağırarak değim yerindeyse aziz yıldırımın amigoluğunu üstlenerek programda üste çıkma kamuoyunda bir mazlum yaratma çabaları yine başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

Şunu bilmeli ki bu avukat denen şahıs TÜRKİYE CUMHURİYETİ artık eski yöntemlerle yönetilmemektedir. Mafya Polis Ordu Dış güçler artık bu ülkede ki sorunları kendi bildikleri yollardan çözememektedir. Sonuç olarak sizin devriniz bitmiştir devir artık adalet devridir ne mafya ne başka bir güç artık korku verememektedir.

Bir diğer konu ise şu. Her programda Galatasaray adı sanki itinayla geçiliyor. Avukatın söylediklerine göre aziz yıldırım çıkıp son 13 yılda olanları yapılanları anlatırsa iş daha kötü olur. Peki soruyorum sizlere aziz yıldırım 13 yılda yaşanılanları olanları tüm kirli ilişkileri nereden biliyor nasıl biliyor? Ya da doğru soru şu olmalıydı içinde olmadan nasıl öğrenebildi. Tüm karanlık işleri bilse bile ne değişecektir. Elinde kayıtlar belgeler mi mevcuttur. Bu belgeler kayıtlar ne şekilde bir kulüp başkanın eline geçebilir?

Aziz Yıldırımın birşeyler bildiği aşikardır ama bildikleri kadar herkesçe malum olan yaptıklarıda çokçadır. Konuşsanız bile yine başı yanacak olan ilk kişiler sizler olacaksınızdır.

Yaşanacak olan sürece gelirsek futbolun kirli elleri tutuklu yargılanmak üzere evlerindedir ve yargılama bittiğinde de evlerini terk etmeyeceklerdir. Vur kafasına al ekmeğini dönemleri bitmiştir.

Bugün daha ciddi bir şeyler olacağını düşünüyordum ama Baransu biraz temkinli davrandı..

Avukat çaresiz bir şekilde azizeyi savunmaya çalışıyor... Amansız bir mücadele bu... Aziz işlediği haltların hesabını verecek.

Beyler, Baransu reis neler söyledi ?? Biri özet gecebilir mi ??

Benim misafirlerim vardi, o yüzden bakamadim programa.

Beyler, Baransu reis neler söyledi ?? Biri özet gecebilir mi ??

Benim misafirlerim vardi, o yüzden bakamadim programa.

son zamanlar da ne söylediyse onlar söyledi. zaten karşısında konuşulabilecek bir insan olmadığını anlayınca üstelemedi. Sunucu da çok rahatsız oldu.

Avukatın saçma sapan bağırışlarından sonra evden kaçtım. Konuları nereden nereye getiriyor. Devamlı olayları sulandırma peşindeydi. Bu adam nasıl avukat olmuşsa artık..

Aziz bundan sonra çok çok ağır bir hastalık geçirmediği sürece (sonunda ayağa kalkamayacağı aşikar olan durumları kastediyorum esasen) mahkemeye kadar tutukluluk halinden kurtulamayacağını sanıyorum.

terör nedeni ile yatan bir kadının 2 aylık ömrü kalmıstı ama onu bile salmadı mahkeme.

51 sayfa okudum programı başından sonuna kadar izledim ben böyle eşşek gibi anıran avukat görmedim yala yala bitiremedi azizi

aziz in avukati tam kafadan catlakmis adam manyak yahu deliriyor aziz tam kendine göre birini bulmus

Evet ya izleyemedik, kisa ozeti olan bir video falan varsa paylasabilir mi birisi?

Şimdi bi daha baktım da aynı Sabri Beye bağlamış hakkaten de:asd:

Üst Alt