Mehmet Baransu ve Aziz'in Avukatı Habertürk TV'deydi - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Baransu ve Aziz'in Avukatı Habertürk TV'deydi

Cevap: Mehmet Baransu ve Aziz'in Avukatı Habertürk TV'deydi

bunlari soylmedi, ama yazilanda bir gerceklik payi vardir.

Cok asiri bir sekilde ben hakliyim sizler bilmiyorsunuz gibi bir tutumu var. ama ben bunu kinamiyorum, 20 deli arasinda bir akili varsa ne yapsan sussun biraksin mi o deliler kendi basina karar versinler illaki sesini duyurmali.

ama bu program dedigin gibi ciddiyet yerine entertainment programina donusmus heleki o avukatin bagirmasi beni aynen uzaklastirdi.... ( bu adam Azizi savunacak ha ??)

Ne söyledi böyle düşündürecek merak ettim. :)

Gerekirse Avrupa'ya takım göndermeyelim ama Türk sporu temizlensin diyebilen, Fenerbahçe, Beşiktaş kamuoyunu ve TFF'yi karşısına alabilen nadir yazarlardan. BU konuda kendisini destekliyorum.

Baransu'nun Faik'i anirttigi program oldu hakikaten. Baransu'ya yapilan elestiriye de katilmiyorum. Adam elindeki bilgileri paylasiyor. Aziz Yildirim'in masum olabilme ihtimali var mi da Baransu onu bozsun?

Yalnız Baransunun mimikler olayı özetliyor , adam insanlığından utandı fısfısın karşısında.

Ülkemin avukatına bak yazık.azize şöyle yoldan geçen bir adama gel avukatım ol dese daha iyi yapardı.

antu ya biraz baktım faik ışık'ı çok büyütmüşler. Diyorlar bu adam büyük adam. feneri aklayacak. galatasaray asıl şikelerini ortaya çıkaracak. Bu programda da sinyallerini vermiş. Allah yardım etsin bunlara :asd:

Avukatın saçma sapan hareketlerini doğal buluyorum. Sızan bilgiler gerçekten korkunç. Böyle bir durumda nasıl savunma yapabilirsiniz ki ..?

Dünde samanyolu habere çıktı. Ama orda çok anırmadı. Çünkü onu fazla sıkıştıran yoktu.

Üst Alt