Mehmet Baransu ve Aziz'in Avukatı Habertürk TV'deydi - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Baransu ve Aziz'in Avukatı Habertürk TV'deydi

Cevap: Mehmet Baransu ve Aziz'in Avukatı Habertürk TV'deydi

Bu programı fenerli bir hakim izlese idi bu avukatın müvekkilini tahliye edecekken, kalemi ni kırı verirdi valla.

Baransu'yu sevmem aslında.Ne olduğu ya da siyasi tutumundan dolayı değil,gazeteciyim diye geçinip kendine sağlanan ayrıcalıklardan prim yapmış gazeteci.Kanunların,demokrasinin yanındayız diyip basın özgürlüğü kisvesi altında delilleri sızdıran,insanları rahatça karalayabilen bir isim.

Aziz Yıldırım suçludur suçsuzdur ona mahkeme karar verecek ama,Mehmet Baransu'nun yaptıkları gerçekten masum olabilecek bir insana çamur atmak ve masumiyetini kasten bozmaya çalışmaktır.Bu yüzden avukatın söylediği bazı yerlere katılıyorum ama,program genel olarak sidik yarışı olmuş.Federasyon incelesin,zaten lig erteleme kararını önceden vermeyerek salaklık yaptılar.Şimdi delil inceleme sonrasında lig ertelenirse,şike iddaaları iyice temellenmiş olacak ki bu federasyonun istemediği olayların ekmeğine iyice kaymak sürmüş olacak.Bir avuç olay yönetiminden anlamayan insanlar topluluğu...

İki tane düşündüklerini savunamayan insanın boşa konuştuğu bir program oldu.Çünkü biri hazırcı zaten,diğeri ise avukatlığı bıraktı yakında şov programına başlar.

Bu tür tartışma programlarının kalitesini kişiler arttırır ama kalite yerlerde sürünüyordu,birinin içi boş zaten,elinde de sızdırılandan başka bir şey olmayanca ezberlenen şeyleri dedi durdu,Fıs Fıs amcam zaten kendi kalitesinde bir insan.

Kararı neticede TFF Etik kurulu verecek,bunlar boşa çene yormalar.

Umarım hakimlerimizin gösterdiği korkusuzluğu ve her türlü baskıya rağman oybirliğiyle tutuklukluk haline devam kararı vermelerindeki duruşlarını Etik Kurulu'da sergiler.

Doğru ne ise onu yapsınlar tek istediğim şu.Eğer aksi bir karar verseler bile mantıklı sebeplerle nedenini açıklasınlar.

Yoksa yine başlanırsa demogojik durumlara,ülkemizde oynanacak hiç bir maç bitmez.

Baransu bir soru ile bitirdi Faik Isik'i. Isik uzunca bir magduriyet edebiyati yaptikan sonra Baransu bir soru sordu: "Madem Ibrahim Akin savcidan baski gordu, o zaman Akin'in avukati neden sessiz kaldi ve bunu engellemedi?"

Isik'tan cevap yok, ancak saha yuksek bir sesle bagirarak ustun gelmeye calisti.

Baransu bir soru ile bitirdi Faik Isik'i. Isik uzunca bir magduriyet edebiyati yaptikan sonra Baransu bir soru sordu: "Madem Ibrahim Akin savcidan baski gordu, o zaman Akin'in avukati neden sessiz kaldi ve bunu engellemedi?"

Isik'tan cevap yok, ancak saha yuksek bir sesle bagirarak ustun gelmeye calisti.

Programın sonlarına doğru hele bağırışıp durdular habire garibim sunucuda masum masum bakıyo :D

nasil bir avukat bu bilmem,adam sadece sadece bos konusuyor........laf salatasi yapiyor!AZIZE BU AVUKATLAN RESMEN HAPISI BOYLAR :) :)

"Mühendisler içinde Ajdar neyse avukatlar içinde de Faik Işık odur"

Baransu'yu sevmem aslında.Ne olduğu ya da siyasi tutumundan dolayı değil,gazeteciyim diye geçinip kendine sağlanan ayrıcalıklardan prim yapmış gazeteci.Kanunların,demokrasinin yanındayız diyip basın özgürlüğü kisvesi altında delilleri sızdıran,insanları rahatça karalayabilen bir isim.

Aziz Yıldırım suçludur suçsuzdur ona mahkeme karar verecek ama,Mehmet Baransu'nun yaptıkları gerçekten masum olabilecek bir insana çamur atmak ve masumiyetini kasten bozmaya çalışmaktır.Bu yüzden avukatın söylediği bazı yerlere katılıyorum ama,program genel olarak sidik yarışı olmuş.Federasyon incelesin,zaten lig erteleme kararını önceden vermeyerek salaklık yaptılar.Şimdi delil inceleme sonrasında lig ertelenirse,şike iddaaları iyice temellenmiş olacak ki bu federasyonun istemediği olayların ekmeğine iyice kaymak sürmüş olacak.Bir avuç olay yönetiminden anlamayan insanlar topluluğu...:animation:
:animation:

Tüm program boyunca konuştu.Hiçbir halt anlayamadım.Dikkatimi çeken bir konuda itiraf konusuydu.O konuda Baransu konuşacağı zaman sürekli yumuşayıp,konuyu değiştirdi.

Tam diyecektim ya bu adamin tartisma anlayisi daha yukses sesle karsilik vermek oluyorsa mahkemede yargic karsisinda nasil bir posur koyacak?

Ben Aziz Yildirima yardimci olan biri olsam ilk isim bu adami ordan uzaklastirmaktir arti televizyona cikmak yasagini verirdim. arti adam resmen kendi bilgi sizdirmis bunun neresi guvenilir anlamis degilim ?

Cevap veremeyecek durumda olunca da bağırıyo.Mahkemede de öyle bağırsın da görelim :D

Aziz Yıldırım suçludur suçsuzdur ona mahkeme karar verecek ama,Mehmet Baransu'nun yaptıkları gerçekten masum olabilecek bir insana çamur atmak ve masumiyetini kasten bozmaya çalışmaktır.Bu yüzden avukatın söylediği bazı yerlere katılıyorum

Program tartışma kurallarına uymayınca ve şova dönüşünce izlemedim. Boldladığım kısmı da kaçırmışım dolayısıyla. Ne yapmış Baransu ?

Program tartışma kurallarına uymayınca ve şova dönüşünce izlemedim. Boldladığım kısmı da kaçırmışım dolayısıyla. Ne yapmış Baransu ?

bunlari soylmedi, ama yazilanda bir gerceklik payi vardir.

Cok asiri bir sekilde ben hakliyim sizler bilmiyorsunuz gibi bir tutumu var. ama ben bunu kinamiyorum, 20 deli arasinda bir akili varsa ne yapsan sussun biraksin mi o deliler kendi basina karar versinler illaki sesini duyurmali.

ama bu program dedigin gibi ciddiyet yerine entertainment programina donusmus heleki o avukatin bagirmasi beni aynen uzaklastirdi.... ( bu adam Azizi savunacak ha ??)

Üst Alt