# Mehmet Ekici - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Ekici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mehmet Ekici

Vallah Gelirse BAM'dan Sonra bı Xavi etkisi yaratabilir Culio-Biglia-Mehmet ufff ne orta saha be...

Adnan Sezgin senin hayal edemedigin kadar oyuncuyu detayli olarak taniyor. Böyle yazilar yazip saygisizlik etmenin lüzumu yok.

Haklısın,İnamoto gibi ;)

Ayrıca saygısızlık ettiğimi düşünmüyorum.

Bu adam 3 seneden fazladır bizimle çalışıyor kulübümüze kazandırdığı bir tane faydalı oyuncu ismi söyle veya kaçtane genç getirdiğini söyle ki yazdığım cümleden ötürü UTANAYIM.

Mehmet iyidir bizim için ama asıl yıldız İlkay dır Nürnberg deki. Keşke onuda alabilseydik...

Zor ama mehmette iyidir be.sonuçta almanya altyapısından yetişmiş.

Bu sezon eğer Biglia gelirse Cana-Biglia-Culio ile oynarız Mehmeti alırsak Cana Stopere geçer Neilla birlikte götürür orayı ve orta sahada Biglia-Culio-Mehmet olarak değişir ve iyi olur.Servet,Gökhan,BAM,Balta,Aydın ları kovarsak takımdan bi kaç transferlerle iyi takım oluruz.(ve de Adnan istifa ederse iyi olur takım)

@FatihDemireli

Fatih Demireli

Mehmet Ekici'nin Galatasaray'a gelmesi icin ikna edebilen bir babayigit cikarsa, sapka cikaririm. Iddiali olmamak lazim pek.

@FatihDemireli

Fatih Demireli

Louis van Gaal'in ciddi anlamda istedigi bir oyuncu. Buna ragmen Nürnberg'de bir yil daha kalip, gelistirmek istiyor kendini.

Anladığım kadarıyla oyuncu dahaden ikna edilmemiş. Ben bu transferin gerçekleşeceğine inanmıyorum.

90 doğumlu,geleceği parlak gibi gözüken bir futbolcu.

Haber inşallah doğrudur.Kendisi uzun yıllar bize fayda sağlayabilir.

Ilkay'dan eksigi yok fazlasi var. Ilkay almanya icin oynuyor diye daha iyi olmuyor otomatikmen. Mehmet daha komple bir futbolcu. duran toplari en az Mesut kadar etkili kullanir. ara paslari öldürücüdür. tek sorunu bazen topla fazla oynuyor ama oda kendine fazla güvenmesinden kaynaklaniyor. nede olsa bayern altyapisindan cikmis.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt