# Mehmet Ekici - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Ekici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mehmet Ekici

Sezon sonunda geleceği iddaa edilen biri için, sezon sonuna kadar "Galatasaray'da mı ?" tarzı başlık durması bek güzel durmaz, bunun için iki konuyu birleştirdim, buradan devam edebilirsiniz.

Mehmet Ekici'nin gelecegine inanmiyorum acikcasi. cünkü Mehmet'in piyasasi var Bundesliga'da. yetenegi cok yüksek. acikcasi Galatasarayli olmama ragmen onun buraya gelip rezil olmasini istemiyorum. en gec 2 yil sonra Nuri sahin kadar patlama yapabilir.

Arda'yı sezon sonu satmak enayiliğin daniskası olur.Hemde bu forum düzeyi ile.Piyasası şu anda 15 ise sezon sonunda ancak 7-8 arası satabiliriz.

Cevap: Mehmet Ekici Seneye Galatasaray'a mı Geliyor ?

Handanoviç'in yedeği Zapata!!! :sad007:

Hiç akla mantığa uygun değil dediğin gibi. Bence Handanovic'le anlaşamayınca bonservissiz olması sebebiyle sezon sonuna kadar Zapata'yla idare ederiz, yazın daha iyi bir kaleci transfer ederiz diye düşündüler. 1 yılı opsiyonlu 1.5 yıllık sözleşme imzalanmıştı sanırım Zapata'yla.

Çok yerde sezon sonu için anlaşılmış diye duydum, sezon sonuna kadar Nürnberg'e kiralanmış diye orda kalması daha uygun bulunmuş; eğer ödeme planına sadık kalınırsa sezon sonu bizde sanırım ama umarım Özer gibi olmaz :eek:

Özer Ankaraspor'da bile zorlandigi oluyordu. Mehmet Ekici ise yillardir Bundesliga gibi büyük bir ligde tecrübe edindi ve ondaki yetenegi fark etmemek elde degil. Dedigim gibi Özer ligimizde bile o kadar iyi bir performans göstermedi Mehmet ise Bundesliga'da cok iyi oynuyor.

Ben ödeme planının aksatılması yüzünden oyuncunun elden kaçmasından bahsetmiştim, yazdıklarım yanlış anlaşılmış herhalde.. :eek:

Özer Ankaraspor'da bile zorlandigi oluyordu. Mehmet Ekici ise yillardir Bundesliga gibi büyük bir ligde tecrübe edindi ve ondaki yetenegi fark etmemek elde degil. Dedigim gibi Özer ligimizde bile o kadar iyi bir performans göstermedi Mehmet ise Bundesliga'da cok iyi oynuyor.

Yorumuna fazla etki etmiyor belki ama yanlis bilgi bu. Mehmetin ilk Bundesliga sezonu bu. Tecrübe edinsin diye Nürnbegre kiralandi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt