Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı

Cevap: Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı

Evet Ünal Aysal kulüpcülük anlaminda tecrübesiz ancak sirket yönetimi acisindan belki de Türkiye´nin en basarili isadamlarindan birtanesi. Yönetiminde bulunan isimlerin büyük cogunlugunun yöneticilik tecrübesi var. Ali Dürüst,Adnan Öztürk, Hayri Kozak, Abdurrahim Albayrak mesela. Bunlar uzun yillar yöneticilik yaptilar. Ünal Aysal bu isimlere gücüyle ve cevresiyle imkan taniyacak, kapi acacak. Ünal Aysal´in listesi beni heycanlandiriyor acikcasi. Helvaci daha somut seyler söyledigi icin böyle düsünüyor bazi kisiler simdi. Yarin daha somut seyler söyleyecektir Ünal Aysal LigTV´de. Secime kadar bazi seyleri halletmesi gerekiyor bence cünkü üyeler bunu ögrenmek isteyecektir.

aysal'in profesyonellesme vaadi tamamen hayal ürünüdür (herkesin futbol prof. kesildigi bir ülkede).

futbolu büüyk olasilikla dürüst ve tulun'a birakacak. dürüst ve tulun kimseyi islerine karistirmazlar. belki fikir alirlar ama son karari kendileri, kendi fikirleri dogrultusunda verirler. benden demesi.

bos hayallere kapilmayin. yapabilecekleri en iyi is iyi bir td bulmak ve isimlerini/ lobilerini kullanarak önemli transferlere imza atmak. gerisi zaten td ve oyunculara kalmis.

Ünal Aysal Başarısız olur demedim... sadece ünal aysal sevinsin tek gün yöneticilik yapmadan galatasaraya başkan olacağına.. ayrıca ünal aysalın bir lafıda hoşuma gitmemişti hocam Galatasaray küllerinden doğacak diyordu.. Biri çıkıpta galatasaraya daha kül olmadı ünal bey .. sizden de küllerden doğma filan beklemiyoruz...işinizi iyi yapın yeter diyoruz...Ayrıca şu futbolu profesyonellere bırakma olayı mantıklı kulağa hoş gelen ama uygulaması pratikte zor olan bir durum SON BİŞEY DAHA ÜNAL AYSAL konuşmasında projelerden bahsetmedi... acaba siz bizi bilgilendirirmisiniz

Ünal Aysal başarısız olur demedim diyosun. Hadi ya. Aşağıdaki yazdıkların ne o zaman.

[/QUOTE]ben helvacı fan filan değilim ama şu ÜNAL AYSAL çılgınlığınıda anlamıyorum.. nedir arkadaşlar bu adamda bulduğunuz ? tek bir gün yöneticlikmi yapmış ? neyine güveniyorsunuz anlamakta çok zorlanıyorum ÜNAL AYSAL zengin diye bunu yapıyorsanız TEKRAR EDİYORUM ÜNAL AYSAL cebinden para vermeyecek inan kıraç adını söylemese kaçınız ünal aysalı tanıyacaktınız ? Adnan öztürk meselesine gelince .. bazı arkadaşlar bilmeyebilir ama Adnan öztürk zaten eski yöneticidir ve çokta başarısız olmuştur.. bunları biliyormuydunuz ?[/QUOTE]

Yani illa kelimeler aynı mı olmalı. Bu söylediklerine başarısız olur demek istemişsin işte. Bütün forumlarda bu olay var abi. Ben öyle demedim diyorlar. Yahu tamam kelimeler bir değil ama aynı şeyleri söylemek istemişsin. Salak muamelesi yapma insanlara. Demişsin işte. Ben kafamdan mı uydurdum.

Ayrıca Ünal Aysal'ın adını biz yeni duymadık. Hatta Helvacı'dan daha önce duyduk. Sen nereden biliyosun Aysal'ın başarısız olacağını. Yöneticilik yapmadığı için mi? Yapanları da gördük. Artık yeni yüzler lazım. Yıpranmamış yüzler lazım. Bu çok önemli. Yıpranmamış yüzler lazım.

Ünal Aysal zengin diye bunu yapıyorsunuz demişsin. Sende bide insanlar adına karar verme olayı da var. Tekrar tekrar söylüyormuşsun ya adam cebinden para vermeyecek. Ben kendi adıma bunu biliyorum arkadaşım. Söyledi ya Aysal. Duyduk

Ayrıca başkan adayı konuşması Aysal'ın ki gibi olur. Helvacı'nınki gibi 2 saat sürmez. Anlat babam anlat.

Arda Sadi sen iki gün önce Helvacı'yı beğeniyordun kardeş. Yanlış mı hatırlıyorum. Demek ki konuşmasını beğenmedin :D

aciklamalari iyi diyorum,unal aysal a göre helvaci nin aciklamalari iyi ama icraat a gelince hic birsey yapamaz helvaci cunku onda o guc yok.

ben sözumun arkasindayim bu adamin aciklamalari cok mantikli kim ne derse desin.

Ünal Aysal başarısız olur demedim diyosun. Hadi ya. Aşağıdaki yazdıkların ne o zaman.

Ya aynı şeyi okuyoruz da neden farklı anlıyoruz anlamış değilim ? hani usta başarısız olur iddiası ? ben tecrübesiz diyorum ve bu iflah olmaz AYSAL hayranlığını Havalanında takıma daha hiç bişey vermemiş joların elanoların omuzlara alınmasını benzetiyorum.. gaza gelmeyelim diyorum.. seçildikten sonra başkanımız deriz etrafında kenetleniriz ama şuanda sanki ünal aysalı desteklememek ayıpmış gibi davranöaya gerek yok DOSTUM ÜNAL AYSAL SEVİNSİN böyle kolayca galatasaray gibi büyük bir kulübün başına geçebildiğine... daha yeni, 10 yıllık süresi doldu.. 70 yaşında galatasaray lisesi mezunu ama 60 yaşında üye oluyor .. bunların hiçbiri umrunuzda değil ama benim umrumda..AMA İNŞALLAH SEÇİLİR VE GÜZEL İŞLER YAPAR bizde elimiz patlayana kadar destekler saygı duyarız...

Kendisi başkan olmak istiyor ve başkan olursa da sonuna kadar desteklemek görevimiz olacak ancak açıklamalarında eksiklik var. Galatasaray neden 6 senede 4 şampiyonluk istesin. Amaç her sene şampiyon olmak olmalı. Ayrıca 6 sene içinde Avrupa Kupası istediklerini söylemiş. Keşke olsa ancak 2000 yılında kazandığımız kupalar Derwall dönemine kadar uzanan bir süreç ve şu anda bu anlayışımızla maalesef 6 senelik bir olay değil bizim için Avrupa Kupası. Ayrıca gelecek sene altyapıdan 4 oyuncu çıkacak demiş. Keşke çıksa ama Rijkaard gibi altyapıya önem veren bir teknik direktör bile sadece Emre Çolak'ı monte edebilirken 1 senede 4 futbolcu maalesef. Oyuncu yok mu? Var. Ancak altyapı vermekle ilgili bir sorunumuz var. Hedefler de sorun olsada birazcık mantalite güzel ancak gerçekleşmesini olanaklı görmüyorum.

Bu adamdan medet umanlar mı var :asd:

Yönetime çomak soktuğunda belliydi aday olacağı.

Ama Ünal Aysal'ın karşısına çıkacağını tahmin etmiyordu sanırım.

İnşallah rezil olursun Helvacı.

O degil de, nedense Adnan Polat yonetiminde taraftarin cogunlugunun fikriyle hemen hemen ayni paralelde aciklamalar yapan bu adam ama, ayni taraftar tarafindan da en cok elestirilen de yine bu adam. :) GArip bir durum. :D

Üst Alt