Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı

Cevap: Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı

Liseliler Helvacı'ya oy verecek diye birşey yok çünkü Ünal Aysal'da liseli.

adel taarabt fas milli takiminin oyuncusu ve gerets milli takimin teknik direktörü.gerets gelirse taarabt gelirmi dersiniz :) birde lucescuda taarabta talibmis.

images

ünal aysal baskan olacak bakin görün bu adam bizim baskanimiz olamaz o tür bir havasi yok zaten. saygilar.

aciklamalari iyi ama baskan felan olamaz bu adam.

gitsin helva yapsin:D

Merhum Özhan Canaydınsal vaatler gibi geldi çoğu mantıklı insana.

Ama kulüp üyelerini,özellikle liseli tayfasını baya bi etkilemiş bu adam.Bir arkadaşımın kulüp üyesi olan babası şey etti bana.

ben helvacı fan filan değilim ama şu ÜNAL AYSAL çılgınlığınıda anlamıyorum.. nedir arkadaşlar bu adamda bulduğunuz ? tek bir gün yöneticlikmi yapmış ? neyine güveniyorsunuz anlamakta çok zorlanıyorum ÜNAL AYSAL zengin diye bunu yapıyorsanız TEKRAR EDİYORUM ÜNAL AYSAL cebinden para vermeyecek inan kıraç adını söylemese kaçınız ünal aysalı tanıyacaktınız ? Adnan öztürk meselesine gelince .. bazı arkadaşlar bilmeyebilir ama Adnan öztürk zaten eski yöneticidir ve çokta başarısız olmuştur.. bunları biliyormuydunuz ?

Tüzük kurallarına göre tek başkan adayıyım diye özellikle vurgulayıp durdu. Burnuma pis kokular gelmiyor değil. Ünal Aysal'ın adaylığına bir engel çıkartabilir ve Adnan Polat'la beraber seçim yarışına sadece ikisi girebilir. O zaman sonuç felaket. Başkan ya Adnan Polat ya da, Helvacı.

ben helvacı fan filan değilim ama şu ÜNAL AYSAL çılgınlığınıda anlamıyorum.. nedir arkadaşlar bu adamda bulduğunuz ? tek bir gün yöneticlikmi yapmış ? neyine güveniyorsunuz anlamakta çok zorlanıyorum ÜNAL AYSAL zengin diye bunu yapıyorsanız TEKRAR EDİYORUM ÜNAL AYSAL cebinden para vermeyecek inan kıraç adını söylemese kaçınız ünal aysalı tanıyacaktınız ? Adnan öztürk meselesine gelince .. bazı arkadaşlar bilmeyebilir ama Adnan öztürk zaten eski yöneticidir ve çokta başarısız olmuştur.. bunları biliyormuydunuz ?

listesindeki isimler en başta

helvacı veya aday olacaksa polat dan daha iyidir

listesindeki isimler en başta

helvacı veya aday olacaksa polat dan daha iyidir

kim listesindeki isimler ? ben birini söyliyim Refik Arıkan diyorlar.. ya bu adam Canaydın zamanında 2. başkan değilmiydi ? Arıkan demek son sürat dibe doğru yol almak demek.. bumu büyük liste.. ? ben bide karnından konuşulmasından hazzetmem.. çıkıp deseler ya parası var bir ihtimal para verir o yüzden destekliyoruz .. tamam derim.. yanlış bulsamda anlayışla karşılarım .. ama tutupta yeni sistem süper vaadler.. kurbanın oliyim çok güzel konuştu diye şakşaklamak komik duruyor.. ben ne helvacı ne adnan polattan nede aysal düşmanıyım.. burda söylemek istediğim daha hiç bir gün yöneticilik yapmamış biri sırf zengin olduğu için böyle şakşaklanmasına olan üzüntüm.. para her kapıyı açar mı ? yapacak bişey yok ağrımıza gidiyor işte..

Yoneticilik yapmamasi isabet olur. En azindan her b.ku bildigini zannedenler gibi kulubu tek basina yonetmeye kalkmaz degil mi Pheliz Phersondash.

Yoneticilik yapmamasi isabet olur. En azindan her b.ku bildigini zannedenler gibi kulubu tek basina yonetmeye kalkmaz degil mi Pheliz Phersondash.

katılmıyorum .. kulübü yönetmek o kadar basit değil.. belli birikimle kulüb yönetilir ..affedersiniz ama bugüne kadarki başkanlar bilmeyecek kadar akıllı değilmiydilerki başkan olmadan yöneticiliği kulübün işleyişini görmek için yönetici oldu ? damdan düşer gibi kimse sizi bir şirketin başına getirmez.. önce şirketi tanır baştan başlarsınız..sonunda yararlı olduğunuz kabul edilirsi o şirkete genel müdür olursunuz...

NOT: Yok Artık Hayri kardeş bilgin olsun ben hiçbiryerden şutlanmadım.. isim değişikliği kendim talep ettim ve değiştirttim (birazda mecburi yabancı isim yasakmış).. yanlış enfermasyona sahipsen doğrusunu bil...

Katilmayabilirsin. O yuzden adamlarin listeleri, birlikte calisacaklari insanlar var. Sen rahat ol.

Üst Alt