Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı

Cevap: Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı

helvaci basarisiz oldukalrini söyledi.asil baskan olan polat ne yapti ona bakmali

Ben başkan olayım, 4 senede 6 kez şampiyon yaparım ama neyse.

Mehmet Helvacı "belden aşağı vurmayı" çok seviyor..Aman dikkatt!! Sürekli olarak "başkan adayı olmak için divan kuruluna 100 imza ile başvurulması gerek" diyerek Ünal Aysal'a gönderme yapıyor...! Yani aklınca Ünal Aysal' a başkan adayı sayılamayacağını söyleyerek meydan okuyor!! Bir diğer fanteziside özür beklentisi. Sürekli Ünal Aysal' ın camiaya yalan söylediğini ve özür dilemesi gerektiğini vurguluyor. Özhan Başkan' ın son günde son çare olarak Ünal Aysal' ın kapısına gidip yardım istediğini ve Aysal' ın hiç bir mecburiyeti olmadığı halde gerekli parayı vererek krizi önlediğini söylemiyor da, Ünal Aysal' ın bu işten para kazandığını söyleyerek aklınca bel altından vuruyor!! Çok tehlikeli adam çoook...!!

Helvacı'nın asıl niyetini hiç kimse bilemez.

Fakat bugün anlattıkları,özellikle de Polat hakkındakiler beni tatmin etti sayılır.

İlerleyen günlerde herkes listelerini ve projelerini açıklayınca daha net fikirler elde edebiliriz.

peki adama sorarlar "neden 2 senedir bunlarla ovunup basarısızlıgın ustunu bunlarla ortmeye calıstınız" sayın helvacı???

size bir tavsiye de bulunmak istiyorum:

imkaniniz varsa helvaci'nin yazilarini ve aciklamalarini okuyun / dinleyin.

ben futbol ile ilgilenmedim, tamamen polat ve ekibine güvendim diyor. kac kez ikaz ettim ama o bana ilgilendigini ve herseyi düzeltecegini söyledi diyor. FR'yi uzun vadeli bir proje olarak geitrmistik ama nezaman kovmak istediler ozaman anladim plansiz projesiz is yaptiklarini diyor. adam güvenmis yani polat'a.

ayrica polat'a sordum diyor "simdi biz FR'yi göndersek takim daha kötüye gitmez mi diye"...o da "evet, gider" dedi diyor..."e ozaman neden yolluyorsun" diyor...

yani anlayacaginiz hepimizi kandirdigi gibi yönetimdeki arkadaslarini da kandirmis polat efendi. "bana inanmayan o gün yönetimdeki arkadaslara sorsun" diyor helvaci...

zaten farkindaysaniz polat'in hareketlerine cok kil olmus ve tamamen onun yaptigi hatalardan yola cikarak bir baskan profili ciziyor.

ben helvaci'ci degilim...niyetim sadece herkesin dogru sekilde bilgilendirilip ona göre fikrini beyan etmesi.

anlamadigim bir olay daha var...hayat gercekten kisisellestirmeden ibaret...

polat zamaninda transfer yapmadi diye etmedigimizi birakmadik

helvaci cikti 10 futbolcu ile irtibattayim diyor, ona da hadi canim olur mu öyle sey, bizimle JB geciyor, salliyor vs diye dalga geciliyor adamla...

peki helvaci eger polat döneminde yönetici olmasaydi yine öyle düsünürmüydünüz ??

cogunlugun "vay be helal olsun, adam simdiden görüsmelere baslmamis" gibsinden yorumlar yapilirdi.

objektif baktigimda kutlamam gerekiyor ugraslari icin. adam gercekten birseyler vermek icin ugrasiyor (en azindan öyle görünüyor).

ve baskalari gibi "ismini" kyoup aday olmuyor (bknz. aysal, dürüst, kozak vs.)

büyük avantaji ise 7 senedir yönetimde olmasi ve bundan dolayi kulübün icini disini bilmesi.

Hayır arkadaş, Nisan'ın ortasında 10 tane oyuncuyla irtibattayım, bunların büyük çoğunluğuyla anlaştım derse kusura bakmasın ama inanmam.Yabancıları gidip Afrika'dan, Türkler'i de kıytırık Anadolu takımlarından toplamadığı sürece; henüz ligler bitmemişken, seneye Avrupa'da oynamayacak bir takıma 10 tane kaliteli oyuncu getiremezsin.

Liselilerde Helvacı'yı destekleyen bir çok adam var,seçilirse demedi demeyin.

Aysalı istiyorum ama helvacı seçilecek bence.Özhan canaydıncınlar helvacıyı destekliyor

Ünal Aysal da bizi heyecanlandıracak bişeyler söylese keşke.

Galatasaray beni heyecanlandırmayalı çok zaman oldu.

En azından vaadlerle keyfim yerine gelse.

Futbolda uygulamak istediğimiz sistemin en önemli parçası; teknik direktörümüz bugünden bellidir

4 yabancı, 6 yerli futbolcu ile görüşmeler yapıldı ve büyük çoğunluğu ile anlaşma sağlandı

At da bu kadar atma bari. 10 tane adamı nasıl ikna ettin? Madem bu kadar iş bitiricisiniz transfer döneminde neden adamlar hep son güne kaldı?

Mehmet Helvacı'ya ayrıca antipatim var zaten ama esas görüşüm son yönetimden kimsenin bu dönem aday olmaması veya yönetim içinde yer almaması. Bu kadar başarısızlığın bir cezası olmalı...

Bütün sorunlar bitti Galatasaray'ın telafuzumu kaldı geriye?

Evet, sen birşeyini eleştirirsin ben de bunu eleştiriyorum. Bu benim için açıklamasındaki en önemli nokta burası.

Burun kıvıracağına ortaya bir görüş de sen koy bakalım.

Seçimi kazanamazsa, mahkemeye bile götürebilir işi. Kendisi, her yola başvuracak cinsten.

Üst Alt