Metin Öztürk: “Torrent istifa ederse şampanyayla kutlarız” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Öztürk: “Torrent istifa ederse şampanyayla kutlarız”

14123877-728xauto.png

Burak Elmas çok iyi bir Galatasaraylıdır. İki sene sonra yeniden seçim var. O döneme kadar yeni bir ekiple hazırlanır, yeniden başkan olur. Galatasaray'da bu yolculuk bitmez. Ekibi kurulur kurulmaz dağıldı. Para ve hoca vaadi vardı ikisi de gitti. Başkan Yardımcısı gitti, Genel Sekreter gitti, hoca gitti.

Kurumsallık getireceğiz. Vaatlerle yapılanlar birbirini tutacak. İçeride çok büyük sorunlar var. Önümüzdeki sezon Avrupa geliri olmayacak. Localar nasıl satılacak? Eldeki kontratlar ne olacak? Sorunlar halı altına süpürüldü. Halının altını biz temizleyeceğiz. Rumen oyuncular alındı bunların taksitleri geliyor. Galatasaray'ın bir numaralı hedefi şampiyonluktur. Biz hem sorunları temizleyeceğiz hem uygun adımlarla hedefe gideceğiz.

Torrentle devam edecek misiniz?

Takım başarısız sonuç almış bunların başında da Torrent var. Bir de kontrat var. Ünal Aysal döneminde Mancini geldi. 2.2 milyon € ödediğimiz Eboue'ye lisans çıkarmadık. O dönemler artık yok. Kontratlarımız ne? Nasıl ilerleriz? Bunlara bakacağız.

Torrent istifa eder giderse çok seviniriz, şampanyayla kutlarız. Hem adama 2.5 milyon € tazminat ver, hem UEFA ile sorun yaşa. Kendi şirketiniz olsa yaparsınız ama Ali Sami Yen'in koltuğunda bunları yapamazsınız. Kafanıza göre takılamazsınız. Kafanıza göre takılırsanız da 6 ay sonra teneke çalar gönderirler.

Fatih Terimle çalışacak mısınız?

Burası benim şirketim değil. Yönetimle birlikte karar verilecek noktalar bunlar. Ekip içeri girecek, bir hasar tespiti yapacak. Ben Messi ve Ronaldo'yu da isterim. Kaynak varsa onları da konuşuruz. Hayallerle değil gerçeklerle gitmek lazım.'

Mynet

ya hiç kimseyle anlaşamazsan bu adamla yola devam etmek zorunda kalırsan zarara uğramamak için "Şampanyayla kutlarız" lafını sana yedirirler...

Bu tarz konuşma nedir - sen misin başkan adayı şimdi. sanki cepte kazandıda lafını yapıyor yok bayrakları hazırlayın şampanyalar.

"Saaliniza Senor" derse yarın öbür gün Torrent?

Üst Alt