Milan Baroš Bu Ligin En İyi Forvetidir - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan Baroš Bu Ligin En İyi Forvetidir

Cevap: Milan Baros Bu Ligin En İyi Forvetidir

İbretlik bir yorum, premier ligde 0 çekmiş bir barosla geçen sene 11 gol atmış elmanderi kıyaslıyor da olabiliriz

abi ilkokullu yorumları yapmayın, Elmander tamam iyide, su an gol atıyor Baros atamadı bikac mac diye birini kral yapıp digerini kenara atmaya calısmak cok mantıksız, coluk cocuk yaklasımı...

Baros olmasa Elmander bu kadar guzel oynayabilirmi sanıyorsunuz. Baros'un nasl bir gol makinesi oldugunu bilen bilir.. hele adam gibi pas verecek birileri olsun.

Tipik skor taraftari iste ne yaparsin Veli kardes. Baros 2 sezon once gollerini siraliyorken Baros bu ligin ustunde forvet, harika Baros muthis Baros ne olursa olsun hep bizimle kal Baros diyordu muhtemelen burda ki Anti Baroscular ama simdi biraz performansi dusuk diye (buna ragmen Elmander'e gol atmasini sagliyor savunmanin dengesini bozarak) Baros'u yerden yere vurur oldular.

Aldirmayacaksin o kadar.

abi ilkokullu yorumları yapmayın, Elmander tamam iyide, su an gol atıyor Baros atamadı bikac mac diye birini kral yapıp digerini kenara atmaya calısmak cok mantıksız, coluk cocuk yaklasımı...

Baros olmasa Elmander bu kadar guzel oynayabilirmi sanıyorsunuz. Baros'un nasl bir gol makinesi oldugunu bilen bilir.. hele adam gibi pas verecek birileri olsun.

ben barosu 2 senedir kenara atıyorum elmander gol attı diye değil, 2 senedir bir şey oynadığını görmedim, bu sene ayakta kaldığı 2li mücadele hatırlamıyorum, arkadaşın yorumuna kariyerlerini kıyasladığı için cevap yazdım, zira konuşulan konu kariyerlerine göre değil şimdiki durumlarına göre ligdeki forvetler

sercan elmander oynarkende elmander iyi oynuyordu .. ikili forvette elmander benle oynasa gene sağlam oynar

ben barosu 2 senedir kenara atıyorum elmander gol attı diye değil, 2 senedir bir şey oynadığını görmedim, bu sene ayakta kaldığı 2li mücadele hatırlamıyorum, arkadaşın yorumuna kariyerlerini kıyasladığı için cevap yazdım, zira konuşulan konu kariyerlerine göre değil şimdiki durumlarına göre ligdeki forvetler

NE !?? 2 senedir birşey oynadığını görmedin mi ??? sen nedediğini bilmiyorsun, yada maçları izlemiyorsun..

1 - ADAM SAKATLANDI.

2 - geçen sezon için konuşuyorsan, hiç konuşma daha iyi.

3 - Baros oynadığı her maçta ileride takımın en çok çalışan, rakip forveti en çok yıpratan ismi olmuştur. Sen bunu göremiyorsan, futbol izlemeye yeni başlamışsındır. net.

şimdiki durumlarında birşey yok, Baros her maç çok iyi oynuyor, sadece gol atmadı, şansı tutmadı. Bu onu kötü futbolcu yapmaz. Bergkamp 6 ay gol atamadığı dönemde fiyatını 2'ye katlamıştı.. skor yorumculugu yapmayın. Baros kaç maç kurtardı bu sezon kendi başına, ayriyetten.

Ya Elmanderin gollerini bosverin,adam 0 gol 0 assistle oynasada cok iyi oyniyir.hava hakimiyeti desen var,teknik desen var,sut desen var,sol ayak desen var,sag ayak desen zaaten var,fizik var,pres var,dayaniklik var felan

yok su an gol atiyor diye herkez elmanderi begeniyormus.2 sene önce lincolnun önünde barosun yerine elmander olsaydi 21 gol degil 31 gol atardi.

Tipik skor taraftari iste ne yaparsin Veli kardes. Baros 2 sezon once gollerini siraliyorken Baros bu ligin ustunde forvet, harika Baros muthis Baros ne olursa olsun hep bizimle kal Baros diyordu muhtemelen burda ki Anti Baroscular ama simdi biraz performansi dusuk diye (buna ragmen Elmander'e gol atmasini sagliyor savunmanin dengesini bozarak) Baros'u yerden yere vurur oldular.

Aldirmayacaksin o kadar.

2 sezon öncesinden çok uzak oldugu için takımın kendisini yenilerken sağlam santrfor lazım baroş kaldırmıyor diyoruz. gol atsada aynı hastlıklı oyununa devam etsede gene lafımı ederim.

Servet'i 3 sene önce kahraman olarak görüyodunuz. Noldu şimdi :D

Baros'ta Türkiye'nin en iyi forvetiydi! O sakatlıktan sonra malesef eski günlerine dönemedi

NE !?? 2 senedir birşey oynadığını görmedin mi ??? sen nedediğini bilmiyorsun, yada maçları izlemiyorsun..

1 - ADAM SAKATLANDI.

2 - geçen sezon için konuşuyorsan, hiç konuşma daha iyi.

3 - Baros oynadığı her maçta ileride takımın en çok çalışan, rakip forveti en çok yıpratan ismi olmuştur. Sen bunu göremiyorsan, futbol izlemeye yeni başlamışsındır. net.

şimdiki durumlarında birşey yok, Baros her maç çok iyi oynuyor, sadece gol atmadı, şansı tutmadı. Bu onu kötü futbolcu yapmaz. Bergkamp 6 ay gol atamadığı dönemde fiyatını 2'ye katlamıştı.. skor yorumculugu yapmayın. Baros kaç maç kurtardı bu sezon kendi başına, ayriyetten.

topla etkisiz, rakibi boğuyormuş yoruyormuş hikaye, Galatasaray takımın forvet oyuncusunun aynı zamanda gol/asist yapması da lazım, ayrıca geçen sezonu bazı oyuncuları linç etmek için çok güzel değerlendirirken, iş başka bazı oyuncuları eleştirmeye gelince dikkate almıyorsunuz

Baros'u satsak da satmasak da üst düzey futboldaki ömrü 1.5 senedir, 2013 yazında ya Çek Cumh. döner yada Arap ligine.

kalitesiyle alakası yok... Bu yuzden iyi bir adam buldugumuzda satmakta zarar yok, ama biz bulmakta da zorlanıyoruz

bir maç Allah rızası için Baros'u seyredinde ona göre yorum yapın.. fuuu- krizi geçirmemek elde değil yani. ( :

2 yıldır sağlıklı haline dönmesini bekliyoruz

yahu ne 2 yılı ?

adam ilk yıl geldi kral oldu .

sonra ayağı kırıldı o szon çöpe gitti [doğal olarak]

sonraki yıl zarp barıs serdar özkan serkan kurtuluşla oynadı .

bu sezon gayet iyi oynuyor . liverpoolu yıktığını hatırlayın . her lig maçında bir katkısı oldu . ya penaltı yaptırdı , ya faul aldırdı , ya da istatistiklere yansımayan faydalar sağladı .

haala 2 sene diyorlar ya .

öyle bir 2 sene yok GS için .

ALL HAİL TO OSTRAVA'S MARADONA :yenieek:

Yahu tamam iyi oyuncu, başımızın üstünde yeri var da abartmayın. Adam hiç bir dönem gol makinası olmamış kariyerinde. Kariyer rekoru zaten 6-7 penaltı golüyle bizdeki 20 gollük krallığı. Gol makinası nereden çıkıyor.

Üst Alt