Mostafa Mohamed Nantes'ta - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mostafa Mohamed Nantes'ta

Bir seçenek daha var.Bizim opsiyonlu anlaşmalarda yaptığımız gibi opsiyonu kullanmazlar.Daha sonra pazarlıkla daha düşük fiyata almaya çalışırlar.
Bizim için tek olumlu seçenek var.O da başarısız olması ama orada birşeyler öğrenip,Bruma gibi döndükten sonra patlama yapması.
Kısaca her türlü mantığı olmayan bir transfer.

farz edelim ki; bu adam dünyanın en geri zekalı forveti. yine de neden böyle beceriksiz bir işe imza attık aklım almıyor.

bu sabah aynaya baktığımda üzerimde sanki parçalı değilde çubuklu bir forma vardı baya enayi hissetim kendim :mad:

Yok ya gercekten kendimi salak gibi hissediyorum. Adamlar resmen kaziklamis bizi. Biz kiralarken 1M€ veriyoruz oyuncu gonderirken 0,25M€ aliyoruz. Opsiyonunun dusuk olmasi daha da facia. Gercekten degerini bilmiyoruz ya…

Yönetimin geldiğinden beri yaptığı en saçma ve kötü icraat.

İkincisi alırlarsa 7 Milyon verip Evander’i almak olur. O zaman gidip Pedro’yu 5.5’a alsaydın en azından 10 gol 10 asist garantiydi.

Oyun gücü olmayan 10 numarayı istatistik için alacaksan geldiği lig garantili olmalı o konuda.

Bence yönetim bir aciklama yapmasi lazim. Böyle bir kazik nasil yenilir bir anlatsinlar. Mostafa'dan bu kadar mi ümidinizi kestinizde adami bedavaya verdiniz. Adami kaca aldinda kaca satiyorsun. 250 bin nedir, satin alma zorunlulugu yok, alsa bile verecegi paraya bak. Almasa elinde patlayacak dahada degersizlesecek. Cok yazik.

250 bin euro'ya kiralamak cok sacma olmus, kusura bakmasin da Erden Timur mu Cenk Ergun mu kim onay verdiyse bu isi bilmiyor bana gore. Biraz rakiplerine baksin bu konuda.
trajik bir rakam.

yani biz bu adamı 2+4 M dolara aldık totalde yanlış hatırlamıyorsam - birde ilk geldiğindeki kira (meblağ hatırlamıyorum)

250 k Euro + 5.75 - totalde 6 M EU ... kafa kafaya neredeyse hatta belki bir gıdım az. Kötü oynarsa aynen geri gelecek - iyi oynarsada ucuz opsiyon ile gidecek. Tamam kendiside gitmek istemiş olabilir eyvallahta yani aptalca bir iş oldu

En az 15 golü var. Millette hayal görüyor başarısız olur diye
istekli olursa o kadar olur mu bilmem ama atar - fransa ligini pek takip etmediğimden. Velevki nefis oynadı - PSGde ligde alternatif adam toplayayım diye dediki nantes a - al baba bonservisi bende sana 15-17 çakayım ver adamı.

hani fantazi ihtimalde , futbol bu - her şey olur. performans ortada olursa ticaret = para sonuçta

Üst Alt