Mostafa Mohamed Nantes'ta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mostafa Mohamed Nantes'ta

Benim begenip begenmemem onemli olmasada, begenmedigim tipte bir oyuncu. Ama guclu, is yapabilecek bir yapisi var iyi bir takimda bu da bir gercek. Tum bunlari dusununce mantikli sartlarda elden cikarmakta fayda var cunku kendini buraya ait hissetmiyor. Amaci Fransa/EPL. O yuzden, kazancimizi alip yol vermek lazim.

Bizde oynamak istemediği çok net. 8M giriş olacak şekilde satılması makbüldür. Seferovicle beraber Seferovic’den daha iyi bir santrafor getirilecekse hiç sorun yok.

Bu çocuk saf yetenek ama kendini hiç geliştiremedi maalesef. Geliştireceğe de benzemiyor, metal problemleri var galiba, gece hayatı vs de olabilir. Satılması olumlu bazen olmuyorsa zorlamayacaksın...

Ilk geldigi dönem herkes gibi cok begeniyordum özelikle hava toplarini tamamen toplamasi takim adina büyük avantajdi

Sonra ne olduysa cok geriledi,top kontrolu her gecen gün kötüye gidiyor

Eger iyi bir teklif varsa satilabilir

Bu çocuk gittikten sonra iyi oynamaya başlayacak. Gitmesi konusunda ise burada mutsuz ise bir an önce gidebilir. Ben rakam belirtmem pek ama totalde 8 milyon euro Mustafa için iyi bir kar getirisi olur.

Mostafa Mohamed'in Galatasaray'dan Nantes'a geçişi için bugün belirleyici gün. Önümüzdeki birkaç saat içinde yeni toplantı bekleniyor: € 6M satın alma opsiyonlu 1 yıllık kiralamanın nihai detayları tartışılacak. (
@RudyGaletti
)

Mostafa Mohamed'in Galatasaray'dan Nantes'a geçişi için bugün belirleyici gün. Önümüzdeki birkaç saat içinde yeni toplantı bekleniyor: € 6M satın alma opsiyonlu 1 yıllık kiralamanın nihai detayları tartışılacak. (
@RudyGaletti
)
6 M opsiyonsa 2.5M falan kiralama minimum olması lazım denk gibi olması için. hatta %10 satış payı falanda eklenmeli ilerde az kar sağlayacaksa. Dolar EU ile denk şu an - bonservis totalde 6M dolardı galiba ödenen . şu an sadece kiralık bedeli kar olarak duruyor.

Fransa'da iş yapabilir ve kendini geliştirebilir. İlk geldiğinde takır takır oynuyordu, sonra düşüşe geçti.

Gitmek de istiyorsa gitsin.

Üst Alt