# Mounir El Hamdaoui - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mounir El Hamdaoui

Cevap: #Mounir El Hamdaoui

Ne kokainci Mutu, ne başkası.. Eğer bu söylenti doğru ise ve yeni stadımıza El Hamdaoui ile gidersek yılın transferi olur bence. Tam bir gol makinası..

Baroş da mükemmel golcü ancak sakatlıkları dolayısıyla onu pek kullanamıyoruz. Yazın da, 2.forveti almalıyız kesinlikle..

Diego Forlan'ın ceza sahası içinde bunu yapabileni ; :)

[video=youtube;j-2R6KR2UuU]https://www.youtube.com/watch?v=j-2R6KR2UuU&feature=related[/video]

Abartmış olabilirim ama müthiş futbolcu, ilaç olur. Arif Erdem'den sonra teknik forvet görmedi bu bünye.

ya emenike kim el hamdaoui kim ...dünyalar kadar fark var el hamdaoui sol ayagna la emenike kadar gol atar

Cevap: Mounir El Hamdaoui

İzlemedim, Hollanda ligindeki golcülere de pek güvenmiyorum. İzleyen biri var mı aramızda?

Gönülden katılıyorum. Çünkü , Hollanda ve İspanya açık alan futbol oynuyor... Yani , bu iki ülkede 10 Gol'ün altında Gol atman demek , imkansızı başarmak demek... Ama, Hamdoui çok iyi bir adam , bizim lig'de iş yapar... Çok , izledim çünkü...

frank rijkaard bu oyuncunun çok alınmasını istemişti ama alınmamıştı şimdimi alıncakmış :D

yuh be el hamdouı yı begenmeyen bızım lıgımızde yapamaz dıyenler futboldan anlamıyordur arkadas adam golcu nıe yapamasın ıtalya gıbı sert lıgde del pıero tottı pato robınho ıs yapıyor bızım lıgımız kımkı el hamdouı ıs yapamıcak adam hızlı teknık tek basına gol atabılen bırı ayrıca kım dıyor tek forvet oynamak sart mı bazen baros gelınce cıft forvette oynarsın yeterkı bole adamın olsun

Bu adam çok iyi bir golcüdür tam bir forvettir. Ancak adam ile premier ligden ve bundesligadan falan pekçok takım ilgileniyor o yüzden alacağımız sanmam. bize önerilmiştir ama muhtemelen pahalı diye reddetmişizdir. adnan Polat şu anda bedava oyuncularla ilgileniyor sanmıyorum alıacağını ama keşke alsak herkes hayran kalır bu adama emin olun..

Artık ismi heryerde çıktığına göre açıklayabilirim. Bahsettiğim forvet Mounir El Hamdaoui...Kısaca Munir

Munir'in bize gelme sebepleri (ihtimal) :

1-De Boer ile arası iyi değil. Aralık başında Milan maçında hoca oynatmadı, sonra Munir hastalığını bahane ederek idmanlara katılmadı.klüp rahatsız oldu, Munir'in ailesi bile açıklama yaptı doktor raporu var filan Munuir hasta niye üstüne gidiliyor diye..

2-Müslüman olması.

3-Manageri Türk.

Kaynak:FTw

Yanlız büyük ihtimal bu transfer yatmış,Kendisi öyle diyor..

yuh be el hamdouı yı begenmeyen bızım lıgımızde yapamaz dıyenler futboldan anlamıyordur arkadas adam golcu nıe yapamasın ıtalya gıbı sert lıgde del pıero tottı pato robınho ıs yapıyor bızım lıgımız kımkı el hamdouı ıs yapamıcak adam hızlı teknık tek basına gol atabılen bırı ayrıca kım dıyor tek forvet oynamak sart mı bazen baros gelınce cıft forvette oynarsın yeterkı bole adamın olsun

iyide o saydıkların arasındakilerden robi hariç hepsi o ligde yetişmiş nerdeyse ben alışıklar ayrıca bizim ligde adama sert giriyorlar İtalya'da topa sert müdahaleler var . Hamoui'nin iş yapacağını düşünüyorum ama karşılaştırman çok yanlış olmuş :D

Arkadaşlar Link aşagida yalnizca Son Paragraf'daki Ajax sözcününün kendi agzindan soylediklerini aldim ve size aktariyorum.

Hollandaca:

"Dat hebben we nog nooit gedaan", laat de woordvoerder weten. "Of er gesprekken met Galatasaray plaatsvinden, daar kan ik niet op ingaan. We gaan nu eenmaal niet in op mogelijke transfers. Tenzij een andere club het wereldkundig zou maken, dan is het een ander verhaal."

Türkçe :

"Biz hicbirzaman (kendi futbolcumuzu baska bir clube teklif etmekden bahsederek) bunu yapmadık. Yalnız Galatasaray ile konusmalarımız olup olmadıgı hakkında birsey söylemem söz konusu degil. Biz bir kere varsayımda (olabilir) olan transferler ile ilgili konusmuyoruz. Egerki diger club bunu Dünya'ya duyurmazsa o zaman başka mesele"

'El Hamdaoui aangeboden bij Galatasaray' - Goal.com

Üst Alt