# Mounir El Hamdaoui - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mounir El Hamdaoui

Cevap: #Mounir El Hamdaoui

Arkadaşlar Link aşagida yalnizca Son Paragraf'daki Ajax sözcününün kendi agzindan soylediklerini aldim ve size aktariyorum.

Hollandaca:

"Dat hebben we nog nooit gedaan", laat de woordvoerder weten. "Of er gesprekken met Galatasaray plaatsvinden, daar kan ik niet op ingaan. We gaan nu eenmaal niet in op mogelijke transfers. Tenzij een andere club het wereldkundig zou maken, dan is het een ander verhaal."

Türkçe :

"Biz hicbirzaman (kendi futbolcumuzu baska bir clube teklif etmekden bahsederek) bunu yapmadık. Yalnız Galatasaray ile konusmalarımız olup olmadıgı hakkında birsey söylemem söz konusu degil. Biz bir kere varsayımda (olabilir) olan transferler ile ilgili konusmuyoruz. Egerki diger club bunu Dünya'ya duyurmazsa o zaman başka mesele"

'El Hamdaoui aangeboden bij Galatasaray' - Goal.com

ne anlama gelıyor bu bız teklıf etmedık galatasaraymı teklıfte bulundumu demek ıstıyor ?

Yani: "bizim club olarak gidipde baska bir clubun kapisini calarak gelin de bizim futbolcumuzu alin dememiz sozkonusu degil" demek istiyor.

bu adamı neden beğenmiyosunuz anlamadım doğrusu, ha ligimizde kasap defansların arasında iş yapamaz diyosanız o başka tabi

umarim sergio romero gibi buda gelmez bize, hollanda liginden golculer alinmaz hele hele bu hic alinmaz, cok problemli bi oyuncu, bi ara kezman'da oyle biriydi hollanda liginde 20 30 tane atardi ve avrupada gördük halini, adam resmen süründü bence hollanda liginden golcü almayalim

Gelme lan, biktim senin gibi Mocro'lardan. Disari cik Mocro, eve gel Ligtv seyret yine Mocro olacak, olmaz aga. :D

Saka bir yana, iyi topcu ama sadece kendini düsünen bir yapisi var, Hagi bu adami ilk antrenmanda kadro disi birakir.

maricanın alınmasındansa hamdaouinin alınması çok daha iyi olur

çok hareketli ve iyi şutları olan bir forvet

2001 den bu yana, 199 maçta 104 gol atmış bir adama, sıradan bir futbolcu diyen renktaşlara en derin saygılarımı sunuyorum. Ayrıca Demirkol bu adan için süper olur dedi. Bu yüzden alıncağını sanmıyorum.

2001 den bu yana, 199 maçta 104 gol atmış bir adama, sıradan bir futbolcu diyen renktaşlara en derin saygılarımı sunuyorum. Ayrıca Demirkol bu adan için süper olur dedi. Bu yüzden alıncağını sanmıyorum.

Sıradan demek doğru olmamış ama gol yüzdesini bakıp da beklentileri yükseltmek de doğru değil.Hollanda liginde çok açık futbol oynanıyor , herkesin malumu.

Bu oyuncuyu tanıyan, bilen arkadaşlara 2 sorum olacak.

Şuan aldığı yıllık ücret ne kadar?

Yıllık 3 milyon avro eder mi?

Bu oyuncuyu tanıyan, bilen arkadaşlara 2 sorum olacak.

Şuan aldığı yıllık ücret ne kadar?

Yıllık 3 milyon avro eder mi?

Bana çok yumuşak gelen bir forvet. Yani Türkiye'de barınamaz gibime geliyor, böyle öne çıkan bir özelliği yok. Herşeyi az buçuk yapan biri, iyi bitiricilik,kafa vuruşu,ağır da değil, o kadar fiziksiz de değil. En gözüme batan özelliği çok rahat pozisyona girebilmesi. Hollanda'da olduğundan mıdır bilinmez ama gerçekten çok kolay defans arasına sızıyor ve Suarez ile müthiş ikili oyunları var izlediğim kadarıyla, bayağı bayağı iyi anlaşıyorlar.

Yıllık 3 milyon euro hayatta verilmez, Mutu'ya bile 2.5 milyon euro fazlayken yıllık 1.5 milyon euronun üstünde verilmesi bence yanlış olur.

Üst Alt