Muslera: "Fatih hocam ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Fatih hocam ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum"

Ne diyorsun, az once 26'lik bir uyenin postuna yazip yazip sildim cevabimi. Cevaplamadim maalesef, yorucu oluyor artik tek tek.. Bize "birey olun" diye tavsiyede bulunuyor, UEFA aldigimiz donemde yurumeyi yeni sokmus bu arkadas. Neyse, sabir lazim ve zaman lazim.

Onumuz ya cok karanlik ya da "biraz: aydinlik. Bunun disinda bir olasilik
Ülkemizde ki gerçeklere baktığımızda alman bir teknik direktör sistemli bir futbol anlayışı falan bunlar ütopya sadece..futbol sadece sahaya çıkan 11 ve teknik taktikten ibaret değil.. bir sürü parametre var..heleki bizim ülkedeki futbol camiasında o kadar çok etmen var ki..buraya getirecegin en iyi taktisyen en iyi takım çalıştıran hoca da olsa tutamazsın burada yahu kaçar gider..simdi vizyoner diye geçinen bir sürü arkadaş 6 ay bile sabretmez gelecek yabancı teknik adama direkt sonuçlar alamazsa..ki bir çok örneği de var..derwall diyoruz ya hep sosyal medya o zaman olsa idi şimdiki taraftar profili o zaman olsa idi ilk sene sonunda derhal yollanır idi emin ol..5.bitirmisti ligde ilk sene..
Yani işin özü ülkemiz koşulları ve futbol dünyası yani yönetenler ve zihniyet değişmedikçe,taraftar profili değişmedikçe derwall ile yapılan devrim artık imkansız gibi..

başarısız sonuçlar sonrası kaptanlar niye konuşmuyor diyonuz
Konuşunca da sus diyonuz

Siz bi ne istediğinizi bilin

GSC Mobile App

Musleradan veya arda haricinde kim o mikrofonlara konuşduysa hakemler hakkında söylemlerde bulunmasını beklerdim.
sanırım ben gerizekalıyım veya çok fanatik.Gerçekten bu hakemlerin verdiği kararları çok abartıyorum. Gerçekten inanılır gibi değil.

Hani ben ömrümde böyle hakem kararları görmedim diyebilir.Şampiyonluk yolunda çok ciddi engellerle karşılaşdık diyebilir..Bunu söyleyip teşekkür etsen gene anlarım.

Beşiktaşın şampiyonluğu falan umrumda değil.Benim içimi acıtan ve hala ne yönetim ne oyuncular nede taraftarın federasyon ve mhkya gerektiği kadar tepki göstermemesidir..Camia olarak nasıl bu kadar tepkisiz kalabiliyoruz anlamak mümkün değil.

Sakatlık sonrası performans düşüklüğü normal, kimse eleştirmiyor Muslera'yi(Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi kalecisi) ama böyle ucuz bahaneler üretmesi şaşırtıcı geldi hele bir kaptan olarak.E yalnız hissettik oynamayalim mi profesyonel dünyada.Yönetim pandemide maaşları öderken güzel,poh pohlama yapmaz ise o yüzden performans düşüklüğü var.Hocanin doldurusuna gelip takım kaptanı olarak böyle açıklama yapması yanlış.Kaptan olarak aynı mantığı arkadaşlarına da aşılıyor ise 'neden futbol oynayamadık bir sezon boyunca sorusunun cevabını almış' oluyoruz.

Yav yazmayayım diyorum da farklı olacağım diye neden götünü yırtıyorsun sürekli
35 Yaşında net 2.5 cartı curtu 4'e kadar dayanabilen bir kaleciyi mi savunuyoruz burada?

Sözleşmeyi aldığından beri yatmaya başladı bu adam.

Bize kazandırdıkları çok ama çok fazla hiçbir şey demiyorum, diyemem de.

Ancak farklı olmaya çalışmak gibi bir düşüncem yok.

35 Yaşında net 2.5 cartı curtu 4'e kadar dayanabilen bir kaleciyi mi savunuyoruz burada?

Sözleşmeyi aldığından beri yatmaya başladı bu adam.

Bize kazandırdıkları çok ama çok fazla hiçbir şey demiyorum, diyemem de.

Ancak farklı olmaya çalışmak gibi bir düşüncem yok.
Sağına soluna yatıp nice kurtardığı toplardan bahsediyorsan haklısın reis.

Ademin şutunda yediği gole niye taktın anlamadım. Ters ayakta yakalanmanın bariz bir örneği. Her kaleci yer onu.

Türkiyenin gelmiş geçmiş ve aktif en iyi kalecisi hakkında doğru yorumlarda bulunmaya gayret edelim.

Sağına soluna yatıp nice kurtardığı toplardan bahsediyorsan haklısın reis.

Ademin şutunda yediği gole niye taktın anlamadım. Ters ayakta yakalanmanın bariz bir örneği. Her kaleci yer onu.

Türkiyenin gelmiş geçmiş ve aktif en iyi kalecisi hakkında doğru yorumlarda bulunmaya gayret edelim.
Hocam Muslera, Galatasaray'a gelmiş geçmiş en iyi kalecilerden bir tanesi hiçbir lafım yok.

Ancak yaşına göre hele ki bu durumumuzda aldığı para inanilmaz fazla.

Hocam Muslera, Galatasaray'a gelmiş geçmiş en iyi kalecilerden bir tanesi hiçbir lafım yok.

Para ülke şartları nedeniyle fazla. Biz katar gibi emekli futbolcular için cennet olmasaydık şimdi böyle rakamlar yoktu. Güncel durumda Muslera gibi bir kaleci ülkede min bu paralara oynar yapacak bir şey yok. Muslera bu yaşta hakediyor haketmiyor meselesi değil bu.

Para konusunda haklisin, diger konularda degil. Maddi konuya cozum kendin yetistirmektir. Onunda arti (yerli olusu, genc olusu, az maliyet) ve eksileri (sabir, basta cok sorun yasamak, guvensizlik, tutmama ihtimali vs..) var. Muslera seviyesinde kaleci icin makul bir ucret bu belki bir cit fazla olsa olsa.. Diyelim ki Muslera ile anlasamadin. 1.5 diye israr ettin, o da kabul etmedi. Cozumun nedir ? Ugurcan'i falan mi alacaksin yoksa tutup tutmayacagi belli olmayan bir baska kaleciyi mi ? Diyelim yabanci buldun, maliyeti en az ikiye katlayacak (bonservis, menajer parasi otu pusuru..) bir de risk hala duruyor olacak kenarda, tutacak mi ? Cozum Muslera gidene kadar (Emekli ya da ayrilis) genc bir kaleci yetistirmeli. Bunu sorgulayabiliriz.

şuna bakınız en azından şöyle bir reaksiyon gösteremez miydi
bizim yediğimiz golde top ademe daha da uzaktan ve yavaş geliyor
zamanında yerini alırsan ters ayakta yakalanmazsın

Kimse Muslera kötü kaleci diyemez, demiyor da.. fakat sözleşme sonrası kendi standartlarına göre rezil bir performans ortaya koydu maalesef..

evet maçın heyecanıyla izlerken top acayip bir yere gitti ve çıkmaz gibime geldi ama tekrarına bakınca adem'in tıngır mıngır vurduğuna ve doğru pozisyon alınması halinde en azından çelinebileceğine kanaat getirdim. akbaba'nın penaltısı kadar fahiş bir hata olmasa da muslera kalitesinden daha iyisinin beklenebileceği bir pozisyon. onu yemesek de malatya'dan averajı alamazdık ama en azından averaj beklediğimiz şampiyonluk maçında gol yeme ve geriye düşme gibi bir psikoloji ve absürdlüğü yaşamamış olurduk. canı sağoslun.

Üst Alt