Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil"

Yine yeni form tutan bir oyuncumuz ve yine yeni hedefine kilitlenen medya...Ve yine "de ja vu"...

Hayatta bırakmayız.Sözleşmesine acilen 30 milyon karşılığında serbest kalır ibaresi ekletilmeli:asd:

Bu arada düpçü ayrı bir komedi:lol:

Utanilacak bir halaldi Türkyedeki Habercilik.. Saygim hic ama hic kalmadi.. Karsima biri ben Gazeteciyim diye gecse "Jail Break" gecerim herhalde..

Maç sonu açıklamalarında takıma yeni yeni alışıyorum derken mi umduğunu bulamadığını söylemiş yoksa bu yazıyı rüyasında görürken mi söylemiş anlamadım :s

Sinan Engin´in Aziz Yildirim emri ile yazdigi Haberlere benzeyen birisi...

Bu düzende ne mutlu banaki 5 Yildir bir Gazeteye 1 Kurus Para vermedim.. Cok Gurur Duyuyorum bununla..

bizim baskanda medya kurulusu satin almali.bak ozaman herkes nasil kuzu gibi oluyor

küfür serbest olsun bu tür haberlere neyse 30 milyonu veren alır hadi hayırlısı........

sabahtan beri vatan,milliyet saldırıyor, tüpçünün yayın organları. fener medyası bitti bu şerefsizler çıktı.

Muslera İtalya- Uruguay maçında sonra yaptığı açıklamada

Muslera:Türkiyeye transferim benim için sürpriz oldu. Ama Türkiyede çok mutluyum.

o kadar korkuyorlarki 2000 deki kadar güçlü olmamızdan, ne yapcaklarını hangi paçaya saldırıp havlayacaklarını bilmiyor köpekler...

Zemin yokluyor gavatlar............nasilda bizi tutamn bir gazete ve yazar gormedim bu TR;de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt