Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil"

Normal tabi böyle bir haber yapılması.Alıştık artık...

siz milliyette ebouye yapılan ırkcılıgı bjk tvde yapılan terbiyesizlik haberini gördünüzmü. birde beşiktaş GS DAN özür bekliyor diye haber yapmışlar. ulan senin taraftarın bizim futbolcuları cıkarmıcak. hala sahaya bişeyler atıcak. sonra bizimkiler tepki verdimi özür dileyecegişz. biz volkanı sadece alkışladık. o lavuk tribünü alkışlayarak tahrik etti. bizim futbolcular hicbişey yapmamışken kafalarına cakmak yedi.

siz milliyette ebouye yapılan ırkcılıgı bjk tvde yapılan terbiyesizlik haberini gördünüzmü. birde beşiktaş GS DAN özür bekliyor diye haber yapmışlar. ulan senin taraftarın bizim futbolcuları cıkarmıcak. hala sahaya bişeyler atıcak. sonra bizimkiler tepki verdimi özür dileyecegişz. biz volkanı sadece alkışladık. o lavuk tribünü alkışlayarak tahrik etti. bizim futbolcular hicbişey yapmamışken kafalarına cakmak yedi.

Yok renkdas yanlsın var,Eboue orda kesinlikle suclu.Kalkıp birde küfür etmeliydi tribüne!

Muslera'yı yollatmaya çalışan zihniyete şunu diyebiliriz;

Muslera gider gider ama gittiği zaman en az 15-20M€ bırakır öyle gider.

Bu kısım önemli(!) Bazı takımlarda ki 35-40 arası yabancı dede oyuncular gibi sözleşmesi fesh edilmez yani.

"Galatasaray hayal ettiğim gibi değil" Muslera

"Galatasaray dan nefret ediyorum" Melo

"Ne yaparsam yapayım bir alex değilim" eboue

"Nasıl iğrenç bir takıma gelmişim" elmander

"doğuştan fenerliyim" emre

"dünya takımına gelmişim" topuz

"böyle tesisler uzayda bile yok" yobo

"hiçbiri bir ben değil" alex

"Galatasaray'da herkes Terime karşı" basın

"Ünal Aysal aleyhine sesler yükseliyor" basın

"Hiçbirşey doğru düzgün değil" basın

"Takım futbol oynamıyor" basın

"havalar soğudu" basın

"Süper fenerbahçe" basın

"2-0 yenildi ama o kadar güzel yenildi ki herkes alkşladı" basın

"30 senedir kupa alamıyorlar ama zaten kupa da kupa değil kaldırılsın" basın

"bu zor günlerde önce aykut (istifa edip kaçıyordu) sonra alex(başkanını hapiste ziyarete bile gitmemişti zar zor gönderdiler) takıma sahip çıktı" basın

yani değil ağzımızla kuş tutsak basına ve bu adamlara yaranamayız

ya değilmiydi bunların başkanı TESADÜF diyen...

Tek gerçek var. Galatasaray...

takım çıkar takır takır oynar göğsümüzü kabartır...

sevgiler.

Ne o İngiltere doğumlu Kazım da mı unutmuş İngilizceyi :D

Tüpçü hadi bizim topçular ingilizce bilmiyor seninkiler konuşmayı yeni söktü onu ne yaparız :)

Onumdekiler beni anlamiyor dedigi ujfalusi var zaten :D...

Ebouede var

Semihde cat pat anlar

Rezilsin Demiroren yaa :D:D koptum gece gece

adamın yüzene bakarsan zaten cevabı her türlü verir .. bok bok haberler malıklar gerzeklikler şerefsizler orçnlar ..

belli zaten kimin neye çalıştıgı saksafoncular ..

valencia da bir kere iyi kaleciler mevcut diego alvez i aldılar bu sene performasnı iyi bu 1 ,valencia ekonomik sıkıntı çekiyor bir kaleci için o kadar bonservis vermez buda 2 tüpçü atda biraz mantıklı at futbolu yobazlaştıran tüp kafa zaten bu ülkede

Tüpcü herhalde bizim kaleciyi almak istiyo ondan böle şeyler söleyip , taraftarla musleranın arasını bozmak istiyo

Valla Aysal başkanın en birinci görevi bi gazete satın almasıdır , artık medyayı fanatikler yönetiyor , boşuna hiçbir gazete flan almayın

Soldadoyu çok istediği bilinen Fatih Terim Muslerayı gözden çıkardı...

Musleranın yabancı basınında çıkan konuşmasına çok kızan Fatih Terim çileden çıkmış durumda..Bu yüzden Fatih Terim Muslerayı Soldado için takasda kullanılmasını yönetimi bildirdi..

Eğer bu transfer gerçekleşirse Galatasaray Musleradan Soldado+4.2 Milyon euro kazanmış olacak.

Musleranın yabancı basında çıkan konuşması ;

“G.Saray hayal ettiğim gibi değil. Profesyonellik bakımından eksikler var ve futbolcuların çoğu hiç İngilizce bilmiyor. Sadece Riera, Elmander, Baros, Ujfalusi, Kazım ve Eboue ile konuşabiliyorum ancak bu yeterli değil. Önümde oynayanlar beni anlamıyor. İletişim sorunu yaşıyorum”

“La Liga’da oynamı çok isterim. Bana göre dünyanın en iyi ligi. G.Saray’ı benim için iyi bir sıçrama tahtası olarak görüyorum. Valencia, Real Madrid ve Barcelona ile yarışabilecek güçte harika bir takım” diye konuştu.

Kaynak = www.oturdugumorgan.com

Bu haberlerin ardı arkası kesilmeyecek. Gündem değiştiriliyor.

Adnan Polat 2. dönemi yaşadığımızı da artık herkes hissediyor zaten.

diye konuştu dediği ögrenildi.Gazetelerde bu sözcükler varsa inanmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt