Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil"

tabi yersek styla bir haber yapilmis yalan bir haber valencia nin durumu cok kötü yüklü bonservis veremezler ben gülüyorum böyle haberlere.

haahahahahahaahahahahahaaaaaahahahahahha, kafanı pimpliym milliyet. :asd:

bütün tüpler girsin tüpkafa senin o tüpüne ...... serefsiz... ALLAH BELANIZI VERSIN.....

tüpcünün gazatesidir

ama ben habere inandım malesef. yeminle bu haber cıkmadan bile benim bu haberde ne zayızorsa içimden diyordum.

1. Türk yabancı kopukluğu var halen = GSTV; ve Genel tvlerde sık sık görüyoruz Türkler ve yabancılar hep ayrı gezer bir birlerine yabancı dururlar

2. Halen Profesyonelce kulübü yönetmiyoruz = hersene giden gelenler , kimsenin yerinde oynaması

3. Ruh tamamen gitmiş gözüküyor = maçlardan ve tavırlardan zaten bunu anlıyoruz

Vurmayın ama keşke olsa böyle bir transfer iddia edilen ücret gayet makul yerine Onur'u alsak yabancı kontenjanı açılsa :)

Şu Beşiktaş ve yandaşları bile bizi küçümseme gafletine giriyor,bunu kendilerinde had olarak bulabiliyor ya ne diyeyim.Fenerbahçe yetmedi bir de bunlar çıktı başımıza son günlerde yapılanlarla.Eboue'ye aleni ırkçı söylemler,futbolcularımıza ceza verilmesi için baskılar,bilimum Galatasaray'ın önemsizliğini vurgulayan gazete küpürleri,internet haberleri vb...

Acaba son yıllarda kendi hatalarımızın silsilesini mi çekiyoruz veya bize karşı Türkiye içinde yılların birikimi olan düşmanlığın zayıf anlarımızda kullanılmasından mı kaynaklanıyor bu veyahut kulüpler hakikaten amatör zihniyetli kavgacı bir yapıda mı ?

"Hepsi" gibi...

Gazete okumaktan soğudum arkadaş ya.Gündemi bile takip edecek yer kalmadı.

Medya'dan Bir Karalama Haber Daha

G.Saray hayal ettiğim gibi değil

Valencia’nın 14.2 milyon euroya almak istediği Uruguaylı G.Saray’dan şu gerekçeyle gitmek istediği öne sürüldü: “Profesyonellik bakımından eksikler var. Futbolcuların çoğu İngilizce bilmiyor. İspanya’yı istiyorum”

SADECE 6 KİŞİ DİL BİLİYOR!

MUSLERA’NIN konuşmalarına da yer verilen haberde, “G.Saray hayal ettiğim gibi değil. Profesyonellik bakımından eksikler var ve futbolcuların çoğu hiç İngilizce bilmiyor. Sadece Riera, Elmander, Baros, Ujfalusi, Kazım ve Eboue ile konuşabiliyorum ancak bu yeterli değil. Önümde oynayanlar beni anlamıyor. İletişim sorunu yaşıyorum” dediği öne sürüldü.

İSPANYA’DA oynama konusunda ise Uruguaylı, “La Liga’da oynamı çok isterim. Bana göre dünyanın en iyi ligi. G.Saray’ı benim için iyi bir sıçrama tahtası olarak görüyorum. Valencia, Real Madrid ve Barcelona ile yarışabilecek güçte harika bir takım” diye konuştu. AKŞAM’ın notu: Bu haber MARCA’nın internet versiyonunda yok, sadece yazılı baskısında var.

Çakmaklar hariç her şeyi tuttu

İnönü’de 7 kurtarış yapan Muslera için sosyal medyada espri yağmuru vardı. G.Saraylılar, “Çakmaklar hariç her şeyi yakaladı” diyerek çarpıcı bir yakıştırmada bulundu:

- MUSLERA bi sahaya atılan çakmakları tutamadı, Melo başını yakar bu takımın. İyi topçusun da pas ver, basıyo çekiyo dönüyo.

- MUSLERA’NIN yüzündeki o çocuksu ifadeyle, yaptığı devasa işler çok tezat. Gerçekten mükemmeldi, kalecimiz olduğunu hissettim.

- DERBİDE G.Saray iyiydi. Beşiktaş çok daha iyi. Galibiyeti hak eden Beşiktaş idi. Ancak Fernando Muslera, iki direk ve golü vermeyen Cüneyt Çakır buna izin vermedi.

- G.SARAY bir kaleci kazandı. Takım kimseyi tatmin etmedi, ancak Muslera artık kalecimiz oldu.

- ÜÇ maç 270 dakikadır gol yememektedir. Bu maçların birisi Kayseri, birisi Beşiktaş deplasmanıdır. Mersin maçında penaltı çıkarmıştır. Beşiktaş maçında neler çıkardığını belirtmeye gerek yok. En son Albert Riera’nın şutunu çıkarıyordu. Gaziantepspor maçından önce dakika 90’da Ali Tandoğan’ın kariyerinin golünü atmasına engel olmuştur.

Kaynak: Milliyet ve Akşam

Cevap: Medya'dan Bir Karalama Haber Daha

Biri çıksın artık sapıtma basın desin.Ne diye susuyorlar aklım almıyor.Taraftar olarak stadda yönetime hatırlatalım bazı şeyleri.Artık cılkını çıkarmaya başladı basın.

Bizim resmi internet sitemiz ne b.ka yarıyor ?

Arda'nın babasının anası ölür başsağlığı dilerler şu tür haberlerde sus pus otururlar.

Bizler burada bazı gözlemlerimizi dile getiriyoruz bu işten para kazanan ahlaksızlar dile getirdiğimiz konuları süsleyip üzerine senaryo karalayıp haber diye bize satıyorlar!

Hahahahahahahahahahhahahaha ønumde oynayanlar beni anlamiyor.

Eboue Ujfa hakan 3'ude yabanci dil biliyor zaten.

Semihde yeni generasyon oda kesin ingilizce biliyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt