Muslera, Taffarel ve Mondragon'dan İyi Mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera, Taffarel ve Mondragon'dan İyi Mi?

Cevap: Muslera, Taffarel ve Mondragon'dan İyi Mi?

Mondi standart kaleciydi diyen 2-0'lik Juve maçini açsin pls

kanki boyle sidik yarisina donuyor hepsi bizim kalecimiz ve kalecimizdi. hepsinin b.ktan golleri var onu anlatmaya calisiyorum hiho. mondinin ayaginin altindan kacirip yedigi gol vs. diye girersek bitmez yeani.

1990–1991 Deportivo Cali 1 (0)

1992 Real Cartagena 15 (0)

1992 Santa Fe 2 (0)

1993 Cerro Porteño 11 (0)

1993–1994 Argentinos Juniors 21 (0)

1994–1995 Independiente 0 (0)

1995 Santa Fe 8 (0)

1995–1998 Independiente 103 (1)

1999 Real Zaragoza 13 (0)

1999–2000 Independiente 16 (0)

2001 Metz 30 (0)

2001–2007 Galatasaray 185 (0)

2007–2010 Köln 106 (0)

2011 Philadelphia Union 27 (0)

2012– Deportivo Cali 0 (0

Gayet leş bir kariyer

Taffarel'de iyiydi. Mondi'de iyiydi. Muslera'da iyi. Neden hangisi hangisinden iyi düşüncesine sokayım ki kendimi? Üçüde üst düzey.

mondi de müthis kaleciydi feneri 5 1 yendigimiz macta neler neler cikarmisti fenerliler deli olmustu ya vuruyorlar cikariyordu

kanki boyle sidik yarisina donuyor hepsi bizim kalecimiz ve kalecimizdi. hepsinin b.ktan golleri var onu anlatmaya calisiyorum hiho. mondinin ayaginin altindan kacirip yedigi gol vs. diye girersek bitmez yeani.

ben zaten iyi kötu kaleciydi seyine girmek istemiyorum.

sadece bu topic'te 'bu adam neden bu kadar populer, gayet standart bir kaleci' diyenlere degindim.

5-1, Juve maçi, sampiyonluga giden bir tonla maç, 20:45 bu adam'i Tafi'den sonra en unutulmaz kalecimiz eder IMO.

Muslera kalite olarak daha iyi olabilir ama Mondi'nin namini geçmesi için çok yolu var

Muslera için bu kıyaslama erken eminim efsane olucak çok daha iyi olucak ama onların seviyesinde değil bazı şeyler 1-2 yıl lazım nandoya :)

Tafi ve Mondiden başka gelen her kaleciyi geçti şimdiden, ama tafo ve mondiyede yaklaşıp hocasınıda gecebilir. :)

1990–1991 Deportivo Cali 1 (0)

1992 Real Cartagena 15 (0)

1992 Santa Fe 2 (0)

1993 Cerro Porteño 11 (0)

1993–1994 Argentinos Juniors 21 (0)

1994–1995 Independiente 0 (0)

1995 Santa Fe 8 (0)

1995–1998 Independiente 103 (1)

1999 Real Zaragoza 13 (0)

1999–2000 Independiente 16 (0)

2001 Metz 30 (0)

2001–2007 Galatasaray 185 (0)

2007–2010 Köln 106 (0)

2011 Philadelphia Union 27 (0)

2012– Deportivo Cali 0 (0

Gayet leş bir kariyer

metz'de fransa'nın en iyi kalecisi seçildi.

yanılmıyorsam bechenbauer onun için benim gördüğüm en iyi kaleci demişti..

Taffi'den iyi olması için Avrupa'dan en az onun getirdiği Kupaları getirmesi lazım. Ama Mondi'den daha yetenekli.

Taffarel Galatasaray tarihinin en iyi kadrosunda oynuyordu. Mondragon ise maddi olarak çok sıkıntılı, çalkantılı bir dönemde forma giydi Mondi'yi küçümsemeyelim oda bizden biriydi yürekten oynardı.

MONDRAGON SENİ UNUTAMAYIZ - YouTube

Muslera için bu karşılaştırma şuan için erken ikisini de geçme potansiyeli var ama buna en az 2 sene sonra karar verebiliriz.

Ezik, ciğersiz çıkarcı adamların laflarına bakıp değerlerimize laf getirmeyelim.

Bu sene bu başarıda büyük pay sahibi oldu Muslera ama ne bir Mondragon nede Taffarel diyebiliriz.Daha erken bu tartışma için.3-4 yıl bizde benzer başarıları gösterirse eyvallah.

Kupa farkı ile Tafo >Muslera ama Muslera>>Mondi bana göre.

Çünkü kaleci dediğin refleksleri sağlam,hafif kedimsi olur.Mondragon karşı karşıya ve kafa toplarında Muslera'nın kurtardığı gollerin çoğunu yedi bizdeyken.Mesela 2004-2005'te Nobre'den yediği kafa golünün hemen hemen aynısını Muslera Beşiktaş maçında tutmuştu.

Ayrıca Ankette Simovic 'in Olmaması da ilginç hatta bana göre simovic de muslera ayarında hatta belki daha iyiydi .

Muslera 1 yil icinde kendisini bu kadar sevdirdiyse,3-4 yildan sanra efsane olur.simdilik benim icin Taffarel 1 numara.yarin neler olur bilemem

Ayrıca Ankette Simovic 'in Olmaması da ilginç hatta bana göre simovic de muslera ayarında hatta belki daha iyiydi .

rıdvan dilmen dengesizinin ortaya attığı bir şey üzerine tartışalım diye açtım anketi ilk sayfaya dönerseniz orda yazıyor, simovic'i küçümsediğim den değil simovic belkide tafo'dan filanda daha önde bir kaleciydi..

Taffo'nun Muslera kadar sıçramasına gerek kalmıyordu.

Çünkü topun nereye gideceğini seziyordu.

Mondragon'u küçümsemeyin. Hele ki Anfield'da spikerin Riiiseeee---Mondragon diye bağırışlarını unutmam mümkün değil.

Taffarel-Muslera-Mondi.

Üst Alt