Mustafa Cengiz: "Serdar Tatlı, rakip takım taraftarı, hastası" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Serdar Tatlı, rakip takım taraftarı, hastası"

Başkana hak verecek sanırım.

Cengiz'i desteklemiyorum haysiyet şeref sözleri de ağır olmuş olabilir ama haklıydı.Senin penaltın iptal ediliyor,kendi evinde doğranıyorsun, Yedlin'in ayağı kırılacak ve başında bir tane futbolcu yok!Oranın altı üstüne getirilmesi gerekirdi.
Gereken cevaptan kasıt inşallah yatıştırıcı birleştirici ve en azından Göztepe maçına umutla bakmamızı sağlayacak sözlerdir.Kaostan bıktık artık eskisi gibi bizi gazlayan bir şey de değil.O yüzden umarım yönetime sallamaz yalnız hissediyorum gibi açıklamalar yapmaz.En son yalnız hissediyorum dediğinde istifa edecek diye ortalık karışmış, bjk maçi öncesinde maç hariç kafamız her yere dağılmıştı.
Arda'nın da bu hareketini hiç samimi bulmadım artık kendisi Galatasaraylı değil terimsporlu olma yolunda gidiyor

galatasaray' ın niye satılmasının gerektiğini gösteren açıklamalar yapmış. iktidarın kucağına oturmuş zaten türkiye' de o kucağa oturmayan ne kulüp ne kurum ne işadamı var. hocasına hesap soramıyor futbolcuların üstünden mesaj veriyor. resmen al gülüm ver gülüm bunların hocayla ilişkisi. suni gündem yaratıyorlar. yarın çıkar hoca da benzer açıklamalar yapar yönetime ama ortada ne istifa olur ne bir şey. taraftarın gazını almak için yapıyorlar. eskiden taraftarı kenetlendirirdi bu tarz gündemler ama artık hayvan terli.

Futbolcular konusunda az bile demiş ruhsuzlar
Arkadaşının ayağı kırılıyor donk efendi hadi kalk yapıyor.
Hakem olsan yada var hakemi olsan dur bir dakika inceleyim dermisin?
Alayı ruhsuz yabancılarin para peşinde hepsi sadece
Yerlilerde ürkek korkak..
Türkiye de bu işler böyle itiraz etmiyorsan hakemi etki altına almazsan avucunu yalarsin.
Var hakemi Suat itboga için az konuşmuş hakemliğini bitirmeliydi bütün kritik pozisyonlarda aleyhimize var i devreye soktu.yuzde yüz para aldı namussuz.
İnşallah futbolculara yaptığı şeref haysiyet hatırlatmasi vesile olur da Terim gider.
Herşeyin sebebi onun iyice boslamasi.
Hâlâ Terim gitsin x gelsin şampiyon oluruz umudum var.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bazı yorumları inanamayarak okuyorum. Itiraz edilmedi diye bir insana şeref ve haysiyet yoksunu gibi ibareler kullanılır mı yani!

Üç beş oyuncuya gidilen kin sebebiyle yapılan yorumlar olarak bakıyorum.

Muslera, Mohamed tarzı adamları da hedeg alan, genele indirgenen saçma sapan bir açıklama ve üslup!

Ne yaptı bu adamlar. Oynatana bakmak lazım! 11i kurana bir tane adamakıllı eleştiri göremiyorum.

Kendisinin kurulları istifaya davetini de. Yok kardeşiz, bilmem neyiz. Fbnin hakkını arayacağına bizimkini ara! Kulüp olarak iki resim atınca tepki mi koymuş oluyorsun yani!

Sen başkan olarak bu ligi fifaya şikayet edebildin mi ?

Açık açık taraftarını kenetleyip Serdar Tatlı ve ekibini sert demecinle yerip gitmeli dedin mi ?

Bunlar değil mi bize karşı çirkeflik eden Rize kulübüne plaket veren! Adamlar futbolcularının ayaklarını kırdı. Belki bu sene giden şampiyonlukta Muslera'nın ilk yarıdaki olmayışı da muazzam etken, sen bunlarla siyasi sebeplerle iç içesin. Nihat'a da bu sebeple boyun eğiyorsun!

Bize terör örgütüyle işbirliği imasinda bulunanları hukuk önüne teslim ettiniz mi ? Ettiyseniz bugüne kadar dahil olmak üzere ne aşamada bizimle paylaştınız mı? Ben çünkü onlarca dava edilen isim gördüm ama hiç sonuç ne bilmem. Gördük 12no denilen veledin aldığı cezayı!

Üstüne 59 öncesi için camia içi dışı, yeni adaylar da dahil olmak üzere ne gibi bir hazırlıklarınız var. Elinizdeki tüm belgeleri neden resmi site ve de sosyal ağlarla paylaşmıyorsunuz. Korkuyorum ki bu iç kargaşa sebebiyle arada kaynamasın, kaynatmasınlar bu konuyu!

fb Ahmet Çakar'ın sadece sözleri ile VAR konusunda adım attı. Erman Toroğlu, elimde, telefonumda Konya maçı,.Serdar Aziz penaltısı için Halis Özkayha ile ilgili görüntüler var diyor, niçin bunun için bir çaba yok!

Bu medyada GS neden bu kadar güçsüz ki senelerdir, tek hakkımızı arayan da bu şahıs!

Kemerburgaz konusu da beni tiklendiren konulardan. Tam da 59 öncesi şampiyonluk mevzularında Allah'ın işine bak ki tüm bürokrasiler yanımızda olmuş...

Belhanda konusunda zamanlama hatalı bile olsa biz o cezaları neden gönderildiği an öğrendik?

İş disiplini denilen şey, kayırmalar zaten yeni değilmiş ki! Böyle bir ortam varken ben futbolcu olsam, yetki ve makam yerinin farkında olmayan insanlar tarafından yönetilsem, bu kadar da pasif olsam, ben de bir yerde gamsızlığa vururdu.

Başkan ve hoca sorumluluğu futbolcuya, futbolcu sahaya, bizler de tff, mhk ona buna derken geldiğimiz durum,nokta asla şaşırtıcı değil!

Disiplin sağlama yolları bellidir ve prim kadar doğaldır.

-Para cezası
-Pafa gönderme
-Sözleşme uzatmama ya da fesih

Şimdi saha zemini eleştirisinde işine bak gibi bir üslupla konuşan Belhanda'yı gönderen kulübün başkanını herhangi bir futbolcumuz ya da birleşip şu söyleminden ötürü şikayet etse ne olacak ???

Burada esas olan şey Galatasaray. İsimler değil ve eninde sonunda zararı biz göreceğiz!

Arda isimli sahis ortaligi dahada karistirmaya calistigina gore baskanimin laf yerini bulmus. Fakat federasyon konusundaki yorumlariyla da futbolculara soyledigi laflari kendiside hakediyor.

Başkanın söylediği olay karagümrük maçında çok dikkat çekmişti. Hatta yazmıştım bunu maçtan sonra. Hakem ırzımıza geçerken bütün oyuncularımız uyuyordu. Kabullenmişlik mi desem Gerizekalılık mı desem bilemedim.

korkaklıktan dolayı eksik ama üstüne bastıklarıyla doğru açıklamalar. terim'e laf söylemiş işte, futbolculara dair yaptığı bütün eleştirilerden td de sorumludur. ama tabii başkanımız korkak olduğu için şerefsizbıyık neden maçımızı yönetiyor diyememiş arslanboğa isimli vasıfsıza yüklenmiş. baştaki fetöcüye laf edememiş serdar tatlı'ya laf geçirmiş. oyuncularda oynayanı bile ödüllendirememiş, yatanla aynı kefede değerlendirmiş. korkak başkanımızdan korkak açıklamalar ama dokunduğu noktalarla her şeyin gözünün önünde cereyan ettiğini biliyoruz. dursun gibi avel olsaydı en azından görüyor da anlamıyor derdik ama anlayıp da tepkisiz kalmak apayrı bir ihanettir. zaten bizi derdest ettiler bu yılki tutumlarıyla, mayıs'ta da görev süreleri dolunca tüm yönetim kurulunun bir kez daha galatasaray kulübünün kapısından adım atmamalarını dilerim.

Ne günlere kaldık arkadaş yaa

Koskoca camiada hem yönetim hem teknik ekip koca bir rezalet

Acilen bir daha kesişmemek üzere yollarımızı ayırmalıyız bunlarla

Var mı yanlış bir şey ? Takım istediği kadar kötü taktik alsın vs. adamlar bitse de gitsek havasında kaç haftadır, formanın ağırlığını hissetmeyen adamlar bu lafları mı ağır bulacak... Yönetimi gram desteklemiyorum bu arada, kim gelecekse yerine gelsin bir an önce.

Üst Alt