🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Ise yaramazlari satmak icin bir sey yapsan diyorum. Tabi guvenlik kameralarina roportaj vermekten vakit bulabilirsen.
Bu konuda katılıyorum misal Donk'tan kurtulmuştuk sözleşme imzaladık saçma...Şu an Gomis satılmalı yerine Seleznov alınmalı ve Denayer kiralanmalı

Tarık takımda kaldı

Tolga takımdan gönderilmeyecekse neden Donk ile sözleşme imzaladık?

Ahmet Çalık gönderilmeli

kaynak böyle böyle birikecek...

herifler fabriyi tosici falan satabiliyor biz şampiyon olduk 1 tane bile teklif yok gerekirse menajere para öde biraz sat yoksa bunlarla 5. oluruz

Eleştirilemez boyutta değil anlayın artık bunu. Transferden geçtim Gomis krizinide aylardır berbat yönetti. Ya orta yol bul ya da de ki arkadaş sen bana uymuyorsun postala. Trip attırarak nereye varacaksın.

31 Ağustosa kadar susacam artık bu başlıkta bakalım ne yapabilecek

Hangi para ile transfer yapsin diyorsunuz, para yoksa cikip eldeki kadro ile yola devam edecegiz demesi gerek ama diyemiyorlar tabiki. Kimse star oyuncu istemiyor biraz akli basinda biri olsa yönetimde iyi dil döken gider avrupanin devlerinden kadroya giremeyen genc oyuncu kiralik bedeli dahi ödemeden getirir. Elinde fatih terim kozu var CL kozu var birsekilde ikna edersin. Ama bizimkiler ingilterede transfer dönemi bitsin ondan sonra alalim kafasi ile yola cikmis.

Güzel fikir ama sezon basliyor, birde belki o saaten sonra da sana kimse oyuncusunu vermez ozaman ne yapacaklar?

Gecen sezon terim farki ile sampiyon oldu bu takim bu sezon aynisi olacagin hic bir garantisi yok. Sampiyon ol ki maddi anlamda daha da rahatla. Onun icin bence ffp kuralina takilmadan cok rahat oyuncu kiralik getirebilirdik.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Albayrak filan var , bu denilenler illa ki yapilmaya calisiliyordur

Tum buyuk takim taraftarlarinda benzer elestiriler var , finansal durum gercegi ile yuzlesmek biraz agir geldi son senelerde seyirciye

89225d7dde5f47f19297691b326bfd73.jpeg

Şu fotografı verdikten sonra Cengiz yönetiminin 2019 mayısı görebileceğini düşünmüyorum.Zaten bir kaç hafta önce mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı alınan kararlardan memnun olmadığı için istifa etmişti.Bir kaç istifada yıl sonuna doğru olur bence.

20 Ocak 2018'de Galatasaray'da başkanlık koltuğuna oturan, mayıs ayındaki seçimde de yeniden başkan seçilen Mustafa Cengiz ve yönetimi bu süre içinde 603 milyon liralık borç ödedi. Ayrıca kulübün borcunu da 275 milyon lira azaltmayı başardı

Üst Alt