GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

ozan nediyon allasen ya basketbol kelımesının fransızca tercumesını anlatıyor. çekil secimden fatin baskanın oylarını bölme

Mustafa Cengiz: Delikanli, zor zamanda elini tasin altina koyan, devletten gelen, gercekci, Galatasaray taraftari, agirbasli bir adam.
Ozan Korkut: Vizyoncu, kukla, zengin bebesi, fikirsiz, kendini bir sey sanan bir adam.
Dursun Ozbek: Babasi belirsiz kisi.
Ali Fatinoglu: Bu taraftarin hak ettigi baskan. Gercek bir cengaver ve Galatasaray sevdalisi. Yonetim dehasi, projelerle dolu bir zihin.

Fatinoğlu çok renkli değişik bir adam. Divan başkanı adamı ciddiye almıyor sürekli bölüyor. Resmen taraf tutuyor.

dursun denen cibiliyet fıkarası secilirse taraftar olarak bize dusen o dursunsever hukumet yalakasi genel kurul uyelerini liseden taksimdeki dursunun oteline dek essek sudan gelinceye kadar dove dove goturup orada oteli ile birlikte atese vermektir !!

fatin baskannnn tüm üyelere kitapcıklar yollamıs projeleri ile alakalı kargoyla
senı haketmek için naptık biz reissss.

reis bu fatinoğlu sıfırdanmı zengın oldu yoksa varlıklı bi ailenın çocuğumu
İşte
Ali Fatinoğlu, Galatasaray Başkan Adaylığı İçin Startı Verdi

başlığına 9 mart 2018de attığım 15 nolu postu olduğu gibi kopyalıyorum;

"
Ali Bey yıllardır sporun içinde evet firması elazığspor'a sponsor oldu ama esasında siyasetçi kimliğiyle tanınıyor. Sülalesi osmanlının köklü ailelerinden. Girit göçmeni ve bektaşi aleviler. Sıkı durun aynı zamanda da kadiri tarikatına mensuplar. Nasıl oluyor demeyin oluyor zira aile elazığ-lice-savur taraflarında oldukça tanınan bir aile lütfen beni yalçın küçük hocama yahut mehmet şevket eygi üstata bağlatmayın zira anladınız siz onu :)

Evet aslında anaplılar ve yıllardır bakırköylüler. 2007'den sonra chpli oldular yani bir öyle bir böyle :) mevcut bakırköy belediye başkanını kılışdar tuttuğundan aday adaylığıyla kaldı. Yeni chp için fazla muhafazakar kaldığını anlamış olacak ki siyasetten vazgeçip tamamen kendini spora veriyor...

Galatasaray Proje Üretim Grubu gibi zoru gördükçe kaçan tırt bir oluşumun başkan adayıdır aslında. Ancak reklam için aday olan eskilerden Turgay Kıran yahut şimdilerin Ahmet Özdoğan'ı gibi değildir, hem çevre hem de ekonomik olarak reklama ihtiyacı yoktur.

Aday tabii ki olabilir ama bence kim takar yalova kaymakamını...Hak eden mustafa başkanın en azından bir tam dönem başkan olması ki şampiyon olursak kesin olmazsak da adnan öztürk gibi güçlü bir aday olmadığı müddetçe yine de başkan seçilecektir.

Edit: yazmak istemedim ama kendisi ermenilerle ve süryanilerle iş tutarak müslümanları arkadan vuran ermeni çeteleri ile iş tuttuğu gerekçesiyle teşkilatı mahsusa tarafından yolda öldürülen, doğu anadoluyu osmanlıdan koparmak isteyen Hüseyin Nesimi'nin torunudur."

Mustafa Cengiz: Delikanli, zor zamanda elini tasin altina koyan, devletten gelen, gercekci, Galatasaray taraftari, agirbasli bir adam.
Ozan Korkut: Vizyoncu, kukla, zengin bebesi, fikirsiz, kendini bir sey sanan bir adam.
Dursun Ozbek: Babasi belirsiz kisi.
Ali Fatinoglu: Bu taraftarin hak ettigi baskan. Gercek bir cengaver ve Galatasaray sevdalisi. Yonetim dehasi, projelerle dolu bir zihin.
Büyük başkan 26 mayısta gs düşmanlarına boruları döşeyecek diyebilir miyiz moddaş ?

BRAVO BE FATİNOĞLU SÖZLÜK DÖNEMİNDEN BERİ BÜYÜKÇEKMECE ARSAMIZDAN BAHSEDERİM EN SON 10 SENE ÖNCE IŞIN ÇELEBİ BAHSETMİŞTİ 10 SENE SONRA FATİNOĞLU BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANI HASAN AKGÜN'ÜN TAHSİS ETTİĞİ GAYRİMENKUL'DEN BAHSETTİ!!!!!!!!!!!!!!!!

ERGİN ATAMAN'DAN DA BAHSETTİ; VOLEYBOL'DA İSE MÜESSESELERE DEĞİNİYOR İNANILMAZ ADAM BÜTÜN ÖNCELİKLERİMİ HAİZ!!!
:cimbom::cimbom::cimbom::cimbom:

Büyük başkan 26 mayısta gs düşmanlarına boruları döşeyecek diyebilir miyiz moddaş ?

Ali Fatinoglu otturecek genel kurulu moddash, gonlume su serpildi su an

M. Cengiz secilse uzulmem ama Ali Fatinoglu buyuk firsat, tepilmemeli

Her hususa hakim ve hep dogru cozumleri sunuyor. Ayrica Galatasaray'in mallarini satacak degil, mal kazandiracak bir baskan gibi. Gelmeli.

Üst Alt