Nazifoğlu: "Lassana Diarra tarafı yarın Rus tarafı ile görüşecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Lassana Diarra tarafı yarın Rus tarafı ile görüşecek"

Süper Lig'in ilk haftasının kapanış maçında Galatasaray'ın son saniyede attığı golle Karabükspor'u yenmesinin ardından sarı kırmızılı kulübün yöneticisi Levent Nazifoğlu açıklamalarda bulundu.

Nazifoğlu, Karabükspor'a yazık oldu derken Lassana Diarra transferinden de bilgi verdi.

"Kötü oynadık. Beşiktaş maçından eser yoktu. Bunun sebebini arayacağız. Karabük'e yazık oldu."
"Böyle oynayacaksak endişeleniriz tabii. Ben bir daha böyle oynamayacağımızı düşünüyorum."
"Bu takım Beşiktaş maçında 113 km koştu. 5 günde ne oldu bu takıma? Hocalarımızla konuşacağız."
"Yarın Rus tarafı ile Diarra tarafı görüşecek. Yarın belli olacak."
"Oyuncu (Lassana Diarra) bize gelmeyi çok istiyor."
"Bugün forvetin yeterli olmadığı ortaya çıktı. Bakacağız. Bütçemize bakacağız. Bir şeyler yapacağız"
"Bütün Karabük takımı yerden kalkmadı, vakit geçirdi. 3 dakika mı uzar bu maç?"
"Dün Fenerbahçe yenildi. Bence eleştirildiği kadar kötü futbol oynamadı."

Ajansspor

Net ol, gerçekçi ol canımı ye. He para olmaz forvet alamazsın anlarım lafta etmem. En azından görüyor bu adam mal mal dursun gibi cengiz gibi bakmıyor.

Net ol, gerçekçi ol canımı ye. He para olmaz forvet alamazsın anlarım lafta etmem. En azından görüyor bu adam mal mal dursun gibi cengiz gibi bakmıyor.

transferin bitmesine sayılı günler kala görmeye başlaması kötü.

Geçen sezonu izlese bu takımın stoper ön libero ve forvete acil ihtiyacı olduğunu görürdü zaten.

Eren'i çok mu büyüttü gözünde acaba. Galatasaray gibi bir takımda ancak alternatif olur çünkü.

Leiva konusunda Nazifoglunun yüz ifadesine göre analiz yapip net cevap vermistim günler öncesi olmayacak diye. Bunu yüz ifadesi gösteriyordu.

Ayni analizi an itibariyle italyan menajer arkadasim ile yaptim, Diarra kesin olmayacak. Yüz ifadesi yine ayni idi ve gelen haberler bu yönde.

"Bu takım Beşiktaş maçında 113 km koştu. 5 günde ne oldu bu takıma? Hocalarımızla konuşacağız."

olcan umut ve adını unuttum biri daha vardı onları takıma kazandırmak, onların intikamını almak için yeniçeriler kazan kaldırmışlar yine belli.
sıkıntı büyük.

ulan adamın italyan menajer arkdaşı var benim arkdaşımsa karşim paketi evde unutmusum bi dal veririmisin diyip duruyor.
lanet olsun böyle adalete

26 sene profesyonel top oynamış leverkusen II görmüş adamın italyan menejer arkadaşı olduğuna inanırım. :/

Üst Alt