Nazifoğlu: "Lassana Diarra tarafı yarın Rus tarafı ile görüşecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Lassana Diarra tarafı yarın Rus tarafı ile görüşecek"

Bu moskova ile gorusme isine inanmiyorum artik.

Herif cas tan cezayi almis. 10 milyon euroyu soktular diarraya. Semsiye zaten girmis durumda.

Simdi GS a transfer olmasi ile olmamasi bu cezayi ne 9 milyon yapiyor ne de 11 milyon euro!!

Ben anlamiyorumki neden bu kadar salakca oyalama taktigi izliyor bu tribunlere oynayan yalanci nazifoglu?

Son düzenleme:
Levent Nazifoğlu: Umut ve Tarık bütün takımlardan gelen teklifleri reddediyorlar. Olcan’ı ayrı tutuyorum, çabalıyor.

Şino'dan bahsedıyoruz sanırım :) Sneıjderi bu forumda hep savundum ama artık eskisi gibi değil, bu formuyla Josue sneıjderi rahat keser bence.. çünkü fazla kiloları var.. ayakları topu kontrol edemiyor.. Fit bir Sneıjder'i kimse kesemez ama, bu Sneıjderi herkes keser malesef

Alex 'i de böyle yediler biliyorsun değil mi? Bu tür topçuların forumunu kilosunu konuşmak yersiz. Ceza sahasının etrafında salak ayağına yatması bile bir şeyleri değiştirmeye yeter. Mesela 2012 Süper Finalinden görmek vereyim Alex o maça 11 başlasa kıçıyla başıyla bir şekilde gol atardı bize. Aynı durum, böyle topçu kesilmez.

Alex 'i de böyle yediler biliyorsun değil mi? Bu tür topçuların forumunu kilosunu konuşmak yersiz. Ceza sahasının etrafında salak ayağına yatması bile bir şeyleri değiştirmeye yeter. Mesela 2012 Süper Finalinden görmek vereyim Alex o maça 11 başlasa kıçıyla başıyla bir şekilde gol atardı bize. Aynı durum, böyle topçu kesilmez.

Artık futbol çok değişti.. futbol 5 yıl önceki futbol değil.. oyunun boyu kısaldı.. böyle 10 numara oyuncular hele ki 32 yaşında bir oyuncu kolay kolay ilk 11 oynayamaz.. artık takımda orta sahalar dinamik değilse, çok gol yersin.. Dün Karabük biraz becerekli olsaydı ilk yarıdan 4-0 olurdu maç :) ben artık dinamik bir orta sahası olan takım görmek istiyorum.. Dün Karabük'ün orta sahası bile bizimkinden daha dinamikti.. pas yapacak alan bile bırakmadılar..

Sneıjderi çok severim ama herşeyin bir sonu vardır.. kimse vazgeçilmez değildir.. geçen sezon Sneıjdere laf atanları en ağır eleştirenlerden biri bendim.. 5 milyon euro alan bir oyuncu için bu yetmez kardeş

Artık futbol çok değişti.. futbol 5 yıl önceki futbol değil.. oyunun boyu kısaldı.. böyle 10 numara oyuncular hele ki 32 yaşında bir oyuncu kolay kolay ilk 11 oynayamaz.. artık takımda orta sahalar dinamik değilse, çok gol yersin.. Dün Karabük biraz becerekli olsaydı ilk yarıdan 4-0 olurdu maç :) ben artık dinamik bir orta sahası olan takım görmek istiyorum.. Dün Karabük'ün orta sahası bile bizimkinden daha dinamikti.. pas yapacak alan bile bırakmadılar..

Sneıjderi çok severim ama herşeyin bir sonu vardır.. kimse vazgeçilmez değildir.. geçen sezon Sneıjdere laf atanları en ağır eleştirenlerden biri bendim.. 5 milyon euro alan bir oyuncu için bu yetmez kardeş

Türkiye 'de değişen bir şey yok. Büyük oyuncun varsa sana avantaj yoksa dezavantaj.

Üst Alt