Nba 2k11 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nba 2k11

Cevap: Nba 2k11

My Player'da en kolay rating alma yöntemi hücumda iken direk olarak perdeye girin top oyun kurucusundayken.

Bir de rakip hücum yaparken şut attığında kendi adamınızın önüne perde oluşturun rebound mücadelesinde.

Böyle bol bol artı puan kazanırsınız.

Biliyorum ya ondan sonraları da var direk kapattım :D

Pro'da başladım şimdi All-Star'da takılıyorum.Bakalım :happynew:

Lan trade yapamıyorum, kafayı yiyeceğim. Teklif bile gelmiyorlan.:sad007: Gerçi gelse bile nereden görebileceğimden haberim yok.:asd:

Biraz uğraşmak gerekiyor Sertaç reis ben biraz uğraştım ve şöyle bir kadro kurdum San Antonio ile.

İlk 5

Mo Williams

Manu Ginobili

Danny Granger

Tim Duncan

Anderson Varejao

Bench

Delonte West

George Hill

Ersan İlyasova

Tiago Splitter

Mehmet Okur

N'aptın aga sen? O takım nasıl oluşur yahu.:D Ben Durant'a kafayı taktım ama alamıyorum. Atlanta biraz zayıf kalıyor.:asd:

Valla trade yapmak için en kestirme yol free agent piyasasından ratingi yüksek oyuncuları alıp onları takasta kullanmak. :D

Free agent piyasası + draft hakkı falan verince bir iki iyi oyuncu alıp ondan sonra o aldığın iyi oyuncuları takası yapacağın takımın en ihtiyaç duyduğu mevkiideki adamla takas falan edecen. Ancak öyle iyi takaslar gerçekleştirebiliyorsun :D

Durant'ı almak imkansız gibi be reis. Genç ve yüksek potansiyelli oyuncuları ve takımın süper starlarını trade etmiyorlar kolayına.

He üstüne Joe Johnson ve Josh Smith falan verirsen bilemem :D

Valla trade yapmak için en kestirme yol free agent piyasasından ratingi yüksek oyuncuları alıp onları takasta kullanmak. :D

Free agent piyasası + draft hakkı falan verince bir iki iyi oyuncu alıp ondan sonra o aldığın iyi oyuncuları takası yapacağın takımın en ihtiyaç duyduğu mevkiideki adamla takas falan edecen. Ancak öyle iyi takaslar gerçekleştirebiliyorsun :D

Durant'ı almak imkansız gibi be reis. Genç ve yüksek potansiyelli oyuncuları ve takımın süper starlarını trade etmiyorlar kolayına.

He üstüne Joe Johnson ve Josh Smith falan verirsen bilemem :D

Adam çakal beyler :ays:

Thunder'la ilk sezonda konferans finali ikinci sezonda şampiyonluk kazandım ve beyaz saray'a çağrıldım.Hall of Fame'de. :) Halen sıkılmadım 82 maçlık sezon oynuyorum 3.sezonum.

Verir miyim be onları?:D Aslında Joe Johnson'ı vermeyi düşündüm, o açığı Durant kapatır nasılsa diye ama yemiyor.:D Trade'te mantığı biliyorum da free agent sayfasını bulamayınca kaçırdım o fırsatı. Bir de tam emin değilim de bütçe eksilerde olunca free agent'tan oyuncu alamıyorduk sanırım. Iverson'ı alsaydım kullanabilirdim ama olmadı.

Ben oyuncuları falan seçip enter'a basıyorum, no offer bla bla bla gibi birşey yazıyor. Beceremedim, Lewis'i bile alamadım be.:D

Adam çakal beyler :ays:

The Association çok zor reis. Superstar zorluk seviyesinde averaj takımı oldum resmen. :sad007:

Mecburen çakallık yapıyoruz. :(

Valla bütçe eksilerde olunca da free agent alabiliyorsun ama onun da tam mantığını bilmiyorum. Benim bütçem eksideyken almıştım takasta kullanmak için.

Ayrıca şu anda Salary Cap'ım -23 :(

Atlanta iyi takım, çok birşeye ihtiyacı yok. Sadece Durant tam aradığım adam, o yüzden kasıyorum. Ya da bir PG, onu da serbestten Iverson'la tamamlayabilirsin. Şampiyonluk için Durant.:p:D

Biraz uğraşmak gerekiyor Sertaç reis ben biraz uğraştım ve şöyle bir kadro kurdum San Antonio ile.

İlk 5

Mo Williams

Manu Ginobili

Danny Granger

Tim Duncan

Anderson Varejao

Bench

Delonte West

George Hill

Ersan İlyasova

Tiago Splitter

Mehmet Okur

Benim de soyle:

Petar Naumoski

Erdal Bibo

Semsettin Bas (c)

Asim Pars

Tamer Oyguc

bench

Halilagic

Fatih Solak

Aydin Ors

HEPINIZI ALIRIM

Yalniz Tamer Oyguc Varejao'dan iyi. Granger'i tanimiyorum da Semsettin hocadan iyi olacagini sanmam. Mo Williams'i da ilk defa duyuyorum ki bir Naumoski etmez gozumde. Erdal ve Asim kaliyor geriye ama 3-2 ondeyim kardesh.

HAYRI VINS

Üst Alt