Nba 2k11 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nba 2k11

Cevap: Nba 2k11

Lan sezon tamamlanmıyor, o sonda kalan günleri tamamlamıyor, play-off ağacına geçemedim zaten. İlk sezon olmuştu oysa.:(

Edit:Yanlışlıkla da olsa becerebildim, neye bastığımı ben de anlamadım.:D

Eyvallah çok sağol, durmadan sorup duruyoruz. Keşfedeceğim bu oyunu. Bir de oyun kurma vs. detayların mantığını anlasam tamam sanırım. Daha alley-up bile yapamıyorum.:eek:

Clutch + Fake Pass tuşlarına basınca Ally - up yapılıyor ama yapmak kolay değil çünkü çok araya giriyor rakipler alley-up'larda.

Bu yine yapılabiliyor.Artistlik dunk yapamıyorum :D Benimkiler sıradan oluyor :D

Aynen. :D

En büyük artistik smaçlarım 360 derece dönerek ters smaç basmak, Jordan tarzı tek elle uçarak Süperman smacı, havada topu el değiştirip de smaç basıyorum o da güzel oluyor. Bundan daha güzellerini basamıyorum nedense.

Joyistik ile oynamak lazım. Klavyeden basılmıyor güzel smaçlar.

İyi yine siz smaç basabiliyorsunuz lan.:D Ben pota altına zor giriyorum ama çok deli 3'lük atıyorum. Size net söylüyorum maça 3'lükle başlayıp 3'lükle bitiriyorum.:D Maçta minimum 15 3'lük falan atıyorumdur, net yani. Topu iyi dolandırıp boş adama sallatıyorum, zaten şu an Oklahoma'yla oynuyorum ve Durant, Ja Crawford ve Westbrook postalayıp duruyor. Arada bench'ten gelenlerle de atıyorum. Benim de kozum bu.:D

İyi yine siz smaç basabiliyorsunuz lan.:D Ben pota altına zor giriyorum ama çok deli 3'lük atıyorum. Size net söylüyorum maça 3'lükle başlayıp 3'lükle bitiriyorum.:D Maçta minimum 15 3'lük falan atıyorumdur, net yani. Topu iyi dolandırıp boş adama sallatıyorum, zaten şu an Oklahoma'yla oynuyorum ve Durant, Ja Crawford ve Westbrook postalayıp duruyor. Arada bench'ten gelenlerle de atıyorum. Benim de kozum bu.:D

Olm bu Durant'la 3'lük atarken hemen mi atmak lazım topu yoksa beklemek mi lazım :eek:

Paul Pierce'la Ray Allen'la çok rahat atabiliyorum ama Durant'la top potaya zor değiyor :eek:

Bosh ta aynı. Üçlük atılmıyo adamla. Ginobili benim NBA serilerindeki 3lük adamım. Gasol'la da atılmıyo hiç.

James Harden asıl 3lükçü Oklahoma'da reyis.Ona yönel derim Durant'le birlikte. :D

Olm bu Durant'la 3'lük atarken hemen mi atmak lazım topu yoksa beklemek mi lazım :eek:

Paul Pierce'la Ray Allen'la çok rahat atabiliyorum ama Durant'la top potaya zor değiyor :eek:

Öyle bi bekleme falan yok olm, bilmiyorum yani. Ben de Pierce'la atamıyorum mesela. El alışkanlığı biraz o. Hep aynı şekilde basıyorum ben, belli bir süre yapmıyorum.:D Ama şu var mesela normalde Westbrook'un üçlükleri çok iyi değildir ama ölümüne gönderiyorum. Biraz da pozisyon almayla alakalı o. Ray Allen mesela nasıl atarsan at sokuyor, herif uzman.:D Ben Atlanta'yla oynarken de Crawford, Bibby, Johnson'la falan paso yolluyorum misal. Öyle bir ayar yapmıyorum ama çok deli 3'lük atıyorum, ona eminim. Özellikle maçın başlarında 3'er 3'er artıyor sayılarım.:D

Bosh ta aynı. Üçlük atılmıyo adamla. Ginobili benim NBA serilerindeki 3lük adamım. Gasol'la da atılmıyo hiç.

Sen Bosh'la Gasol'un kaç tane üçlüğünü gördün la hayatında?:ays:

James Harden asıl 3lükçü Oklahoma'da reyis.Ona yönel derim Durant'le birlikte. :D

O da tuhaf, dün maçı izlerken Harden'i gördüm, oyunda oynuyorum bir kere bile Harden oyuna girmedi. İlk sezon mesela en basitinden. Acaba diyorum ben farkında olmadan sezon sonu serbest falan mı kaldı?:asd:

Genelde sezon içindeki maçları çok oynamıyorum, canım isteyince ama play-off'larda yardırıyorum. Jeff Green'le bile üçlük atıyorum lan çatır çutur.:eek: Marvin Williams'la atıyordum Atlanta'da da. Çok manyak yapıyorum o işi.:eek:

O da tuhaf, dün maçı izlerken Harden'i gördüm, oyunda oynuyorum bir kere bile Harden oyuna girmedi. İlk sezon mesela en basitinden. Acaba diyorum ben farkında olmadan sezon sonu serbest falan mı kaldı?:asd:

Genelde sezon içindeki maçları çok oynamıyorum, canım isteyince ama play-off'larda yardırıyorum. Jeff Green'le bile üçlük atıyorum lan çatır çutur.:eek: Marvin Williams'la atıyordum Atlanta'da da. Çok manyak yapıyorum o işi.:eek:

Gameplan'den hemen bul Harden'i dahil et ilk 5'ine özellikle 3lük çok deniyormuşun sana lazım o adam deli atıyor. :D

Ben takım alınca bütün oyuncuların 3lük atmasını istiyom aga :) Pota altına girmem ki hiç :D Shaq'a bile üçlük denetiyorum :D

Üst Alt