Ndiaye Kamptan Ayrıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Değerini bulan topçu anında satılmalı. 20ye satılırsa çok iyi olur. Sol bek, forvet ve sağlam bir 8 numara alınır bu paraya. Forvet kiralık, cüzi miktara asamoah ve iyi bir 8 numara ile şampiyonluk çok yakın

Eğer 20 civarına gönderildiyse iyi olur.O paraya sol bek yedek forvet ve orta saha oyuncusu alabiliriz 3 tane kaliteli oyuncu.

Sezonun ortasında yapılacak iş mi bu ya ? Sezon sonu şampiyonluğu kaybedersek bu aldığımız 16 milyonun ne önemi olacak ?

Alırız alırız yerine eminim ki oyuncu alırız. 4 gün kalmış. Tüm takımlar ara transfer döneminde iyi oyuncularını bırakmak için bizi bekliyor zaten. Anlaşılan hala Galatasaray'ı tanıyamamışsınız siz.

Satildiysa tebrik etmek lazim. Besiktas'tan biraz bir seyler kapmis hemen yeni yönetim.

Fikret Orman, Gökhan Töre de yaptigi hatayi baska oyuncularda yapmayip fantastik bir teklif geldiginde herkesi yolladi.

Kerizi bulduysan pesini birakmayacaksin. Cenk Tosun gibi bir oyuncuya mesela 22 milyon euro'yu Everton disinda kim verirdi?

Arada böyle enayileri bulunca hemen göndereceksin. Yillardir oyuncu sattigimiz yok adam akilli.

Takimda zaten para edecek 5 tane adam var, Maicon-Ndiaye-Belhanda-Rodrigues-Feghouli 5'lisinden söz ediyorum.

Digerlerinin Avrupa piyasasinda hicbir hükmü yok.

tolga cigerciyede güzel bir teklif gelecek adam buram buram emre can kokuyor üstüne gidilse neden olmasin?

geldiği günden beri hiç beğenemedim. gelirken de istemedim hiç bir şekilde çünkü çok pahalıydı bonservisi. verilen bonservisin 4te 1i kadar top oynamadı. son maç ezdiği toplar, rakibe kalçasını dayayıp kaybettiği toplar filan zaten konsantrasyonu aşırı bozuk. 15 ve üzerine satıldıysa saygı duyarım. umarım 18e filan kitlemişizdir bu piyasada.

Taraftar hiç oyuncu satılmasın ama O gelsin, bu gelsin diyor.. Bir laf vardır : almadan vermek Allaha mahsustur.. Bu da o hesap.. Satacagız ki, alalım.. Kaca gitti , bilmiyorum ama 15 m ustu her rakam uygundur.. Keske Belhanda ya da teklif gelse..

Güzel güzel. Darisi Belhanda denen apacinin basina.

Cok ama cok abartiliyor Badou. Yillardir yasadigimiz enerjik orta saha eksikligi yüzünden insanlar cogu kötü yönlerini resmen göz ardi ediyor.

Kötü oyuncu degil ama pohpohlandigi kadar da cok iyi degil kesinlikle. Enerjisi ve gücü disinda bir özelligini arayacagimizi sanmiyorum.

Umarim 15 üzeri bir parayi cebe indiririz.

İyi misiniz ?

Kalmış 4 gün transferin bitmesine, zaten bu saatten sonra iyi oyuncu kalmadı hala satılsın Asamoahı alırız, Fellaini gelir diyorsunuz.

Asamoahı salmıyor Juventus anlayın artık. Fellaini kağnısı da Badou'nun kattığı dinamizmi katamaz. Böylesi zorlu bi dönemde en iyi oyuncularından birini satmakta ne demek ?

Takim ileri cikamayinca gorurum ben sizi.

Selcuk yine geri pas yan pas yaparsa gorurum sizi.

Bu kadar guzel sinerji yakalamisken boyle rezil sekilde bitiriyoruz.

Üst Alt