Ne Oldu, BİTTİ mi Dedin? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne Oldu, BİTTİ mi Dedin?

HAGI uzerinden kariyer yapmis bizim uyanik parator

6 ay milan'i calistirip

istanbulda basariya giden yol konferansi verdigi esnada kovuldu dedik

bi bildigi vardir,

bizi elaleme rezil etmez dedik

sen bizi
505dc83ae6.gif
ettin

1462571395419.jpg

yuh olsun
senin gibi ZIMPARATORA ozaman..

Çoluk çocuk işleri bunlar iki mani yazmaya bir skorbord resmi atmaya benzemez bu işler başarılarını tarih yazdı adamın maval okumayın boşuna.

avrupanın en çok para alan hocalarından olup cebini doldurmayı ülke elden gidiyorcu %60 çoğunluğa milliyetçilik diye yedirdi

ben şöyle delikanlıyım böööööööö

ben şöyle adamım böööööööö

yıkarız ederiz bam bam bam oynarız bööööööö

diyerek kendini hoca sanıyor

türk futbolcular türk basını da imparator diye götünü yırtıyor

çark böyle dönüyor maalesef

takıma gerçek profesyonel full yabancı topçu ve alman 1 hoca getirerek artık çıkış yakalamalıyız

Çoluk çocuk işleri bunlar iki mani yazmaya bir skorbord resmi atmaya benzemez bu işler başarılarını tarih yazdı adamın maval okumayın boşuna.

başarı mutlak bir şey değildir şartlara göre değişir 20 yıl boyunca hiçbir kupaya katılamazsın fakat 20 yıl sonra birine katılırsın puan dahi alamasan bile bunu bir başarı olarak algılayabilirsin bu işin sportif örneği.

Sorun vizyon,sorun bu iş için harcanan kaynak ve getirisi! senelik 3.5 milyon alan bir hoca gruptan 8 ihtimalin şans eseri bir araya gelmesi ile 3. olarak çıkıyor ve sana kupaya katılmakta bir başarıydı diyor ise orada birileri senin başarı kriterlerini oluşturmuş ve senin başarı algını da belirlemiş oluyor.

Başarısızlığın başarı olarak kabul ettirildiği toplumlar maalesef bizim gibi 3. dünya ülkeleri ve 3. dünya insanlarıdır.

Merhaba 3. dünya insanı.

96tada 0 ve 0 cekmisti bu hiyar degilmi? eeeeee Hagisi olmazsa, sneijderi olmazsa mahfolur böyle iste PARAtor. Hadi balin yardim etsin busefer

başarı mutlak bir şey değildir şartlara göre değişir 20 yıl boyunca hiçbir kupaya katılamazsın fakat 20 yıl sonra birine katılırsın puan dahi alamasan bile bunu bir başarı olarak algılayabilirsin bu işin sportif örneği.

Sorun vizyon,sorun bu iş için harcanan kaynak ve getirisi! senelik 3.5 milyon alan bir hoca gruptan 8 ihtimalin şans eseri bir araya gelmesi ile 3. olarak çıkıyor ve sana kupaya katılmakta bir başarıydı diyor ise orada birileri senin başarı kriterlerini oluşturmuş ve senin başarı algını da belirlemiş oluyor.

Başarısızlığın başarı olarak kabul ettirildiği toplumlar maalesef bizim gibi 3. dünya ülkeleri ve 3. dünya insanlarıdır.

Merhaba 3. dünya insanı.

Bu ülke topraklarında görülen en büyük başarıların,kupaların altında bu isim yazıyor.Turnuvada puan alamamamız başarı demedim zaten okuduğumuzu algılayalım.

Üst Alt