Ne Oldu, BİTTİ mi Dedin? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne Oldu, BİTTİ mi Dedin?

Hakan şükür. Popescu korkmaz
Emre Okan Suat. .....

Bunların ismi en az Hagi kadar yazıyor o kupada. Takım işi sonuçta bu futbol ve lideride Hagi de söylediği gibi fatih terimdir.

Aslolan Galatasaray !!!
okan emre suat hakan tarzı yaldır yaldır koşan adam bulursun

popescu gibi top tekniği yüksek oyun görüşü yüksek lider libero bulursun

hagi gibisini bulamazsın

şimdi sakın ha bana masal anlatma rtş

yorgunum çünkü

Hakan şükür. Popescu korkmaz
Emre Okan Suat. .....

Bunların ismi en az Hagi kadar yazıyor o kupada. Takım işi sonuçta bu futbol ve lideride Hagi de söylediği gibi fatih terimdir.

Aslolan Galatasaray !!!

HAGI lafzini agzimiza almadan once, destur cekmeliyiz

nitekim HAGI sahaya cikmis ise, geri kalanlarin vazifesi

onu takip etmektir

adama okan olmazdı ali olurdu emre olmazdı mehmet olurdu hakan olmazdı şevket olurdu diyoruz

bu isimlere takılmak gereksizdir ama hagi olmaz da başka biri olsaydı bu kupayı alamazdık diyoruz

hala anlamıyor

ama suç bende almancılara laf anlatmaya çalışıyorum

neyse konu kirlenmesin

adama okan olmazdı ali olurdu emre olmazdı mehmet olurdu hakan olmazdı şevket olurdu diyoruz

bu isimlere takılmak gereksizdir ama hagi olmaz da başka biri olsaydı bu kupayı alamazdık diyoruz

hala anlamıyor

ama suç bende almancılara laf anlatmaya çalışıyorum

neyse konu kirlenmesin

Bahsettiğin kupa Hagi oyundan atıldıktan sonra geldi. Gerçi Hakan olmazsa ali olur Okan olmazsa veli olur diyen adama neyi anlatıyorum ki..

Argümanlarının altını dolduramayacaksan boşuna konuşma.

dolduracak bir sey yok

2011 sampiyonlugunu, aysal'in kurdugu yeni takimin rakipsiz bir ligde tutmasindan ibarettir, selcuk inan'in hayatinin futbolunu oynadigi yil idi zaten.

takip eden donemde terim'in yaptirdigi transferler falan filan da ortada, o takim terim'le degil, terim'e ragmen sampiyon oldu.

kabahad bizde ki

sizi ciddiye alip tartisiyoruz

Olmayan birşey mi söylüyorum birader bilgilerle gel boş laflarla değil.En hayran olduğum futbolcu hagi benim ama onu tanrı gibi görüp o efsane kadroya ali veli de olsa olurdu demek uzatmaların 3. dakikasında görüğü karta son dakikada demek bilgisizliktir başka birşey değil.Neyse işim var benim açıp okuyun biraz.

Bu ülke topraklarında görülen en büyük başarıların,kupaların altında bu isim yazıyor.Turnuvada puan alamamamız başarı demedim zaten okuduğumuzu algılayalım.

Sen yazınca hatırladım 3. dünya ülkesinde yaşayan insanların büyük çoğunluğu kendilerine verilenler ile yaşamaya alışkındırlar otorite sahipleri onları her zaman aza tamah etmeleri konusunda zihinsel olarak eğitmişlerdir.

Otorite her zaman küçük şeyleri insanlara büyük lütufmuş gibi gösterir ve halkda onu öyle kabul eder.

Böyle toplumlarda diktatörler yetişir ve bütün halkın yada geniş kitlelerin emeğinin olduğu her konu ve çaba bir kişiye yada bir zümreye aitmiş gibi gösterilir ve halk bunu yine böyle kabul eder.

Güle güle 3. dünya insanı.

Üst Alt