Necati Ateş, Zorbay Küçük'ü Topa Tuttu: "Sen 'lan' diyemezsin!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş, Zorbay Küçük'ü Topa Tuttu: "Sen 'lan' diyemezsin!"

Cevaplara bak ya hakem demeye bin şahit ister şerefsiz it.. ne kadar güçsüzüz şu olaylar karşısında bişey yapamamak çok acı..

Kotu oyunumuz bir kenara, bizim Baskan hala cikip konusmaz.. Neymis bize yakismasmis. Ekibinde konusacak adami da susturur istifa ettirir sonra. Sus pus kal diye mi baskan oldun sen?

Bu duruma tepki gösteriyoruz diye fatih terimin oynattığı rezil oyunuda savunacak değiliz..
Yav başlıcam FTimize ya . Arkadaş Galatasaray burada doğranıyor adam hala FT diyor kafayı yiyeceğim. O konu ayrı onu FT konusunda tartış bu konuda FT diyorsan zaten sizin samimiyetiniz kalmaz ortada. Burada başka konu konuşuluyor sen gelmişsin FT. FT gitsin vallaha gitsin artık bıktım

Necati Ateş: "Arda maç bittikten sonra itirazda bulundu. Cümle şuydu; 'Kaleciye niye bu kadar geç sarı kart gösterdiniz?' dedi. Cevap olarak 'Ne yapacaksın, ayakkabı mı fırlatacaksın bana' dedi. Hakem bunu nasıl söyleyebilir?"

:asd:
Biz gulerizde bu it hakem bunu nasıl soyleyebilecek cesareti buluyor. inşallah bunların helvasini yeriz

Bu hakem bunları yaparken birinizde ağzının ortasına iki tane indiremediniz mi ... İsterse kariyerim bitsin dayanamazdim bu itin tahriklerine

Necati Ateş: "Arda maç bittikten sonra itirazda bulundu. Cümle şuydu; 'Kaleciye niye bu kadar geç sarı kart gösterdiniz?' dedi. Cevap olarak 'Ne yapacaksın, ayakkabı mı fırlatacaksın bana' dedi. Hakem bunu nasıl söyleyebilir?"

:asd:

Bunun nesi komik? Arda'yı günahım kadar sevmem ama hakem bozuntusu Zorbay'ın haddine mi düşmüş böyle konuşmak? Karşında Galatasaray kulübünün futbolcusu var.

yalniz ardaya efsane laf sokmus

böyle bos beles tipleri gsde barindirdigimiz sürece yüzümüz gülmez bizim

gs markasina zarar veren herkes temizlendikten sonra daha güzel günlerimiz olacaktir elbet

yalniz ardaya efsane laf sokmus

böyle bos beles tipleri gsde barindirdigimiz sürece yüzümüz gülmez bizim

gs markasina zarar veren herkes temizlendikten sonra daha güzel günlerimiz olacaktir elbet

Yapma Necati. Hakemin işi laf sokmak mı? Lanlı lunlu konuşmak mı? Burası Türkiye değil de başka yer olsaydı o hakeme en ağır cezalar verilirdi.

Yapma Necati. Hakemin işi laf sokmak mı? Lanlı lunlu konuşmak mı? Burası Türkiye değil de başka yer olsaydı o hakeme en ağır cezalar verilirdi.

burasi türkiye olmasaydi arda da hapiste olurdu aga

hakem yine az söylemis ben direkt "evimi silahla mi basacaksin" derdim

hakem art niyetli olabilir ama bu ardayi hicbir konuda hakli cikarmaz benim icin

bu kokusmus düzen ins 2023de komple yok olacak

Maç bitiminden sonra hiç bir şey izlemedim. Hakemin maç içi bizimkilere karşı ifadesine mi gıcık olayım, gene bedava puan verdiğimize mi dertleneyim.

Az önce izledim açıklamalarını - yahu arkadaş 2 dk futbol olarak konuşuver. Anladık türk medyasına özeleştiri yapınca bambaşka yerlere çekeceklerdir doğruda , sen ve Selçuk kaç maçtır bu takıma zerre etkiniz yok.

Üst Alt