Necati Ateş, Zorbay Küçük'ü Topa Tuttu: "Sen 'lan' diyemezsin!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş, Zorbay Küçük'ü Topa Tuttu: "Sen 'lan' diyemezsin!"

Necati, Arda'yı ben de sevmiyorum ama mevzu şimdi o değil. Bu adam gelip de Galatasaray futbolcusuna böyle imalı sözler sarf edemez. Senin işin sahada hakemlik, saha dışında kabadayılık yapmak değil. Onun dışında Arda hakkında söylediklerin de zaten ben hemfikirim. @Necati Şanlı

yalniz ardaya efsane laf sokmus

böyle bos beles tipleri gsde barindirdigimiz sürece yüzümüz gülmez bizim

gs markasina zarar veren herkes temizlendikten sonra daha güzel günlerimiz olacaktir elbet

Hakemin hiç bir şekilde Galatasaray'In topçusuna , birimine , teknik kadrosuna , stad görevlisine , top toplayacısına "hakaret" ya da "aşırı agresif" davranması söz konusu olamaz.

Arda açısından farklı yönde katılıyorum.Teşekkürler denip yollanmalı.ileride farklı görevlerde bile görmek istemem kendisini şahsen.

Mesela yıllar önce de İzlanda'lı bir dallama gidip de Emre'ye tuvalet fırçası göstermişti. Emre'yi de günahım kadar sevmem ama dallamanın biri Milli Takım futbolcusuna, kaptanına tuvalet fırçası gösterdiğinde de oh iyi olmuş demem.

bu arada su anda nihat ve servet gibi serefsizler yüzünden önümüz kesiliyorsa bunda ardanin da payi var

zamanindaki evet kampanyasina katilip kendisini takip eden bircok insana etki etmeye calismisti

isyan ettigi düzeni bir nevi insa etmekte yardimci olmus bir sahistir kendisi

Kulüp üyemiz böyle bir şeyler yazmış. Saçma buldum ama bunun üstüne gidersek Zorbay düdük asmak zorunda kalır. Yoksa maçın tekrarının bir mantığı yok.

Üst Alt