Nordin Amrabat Galatasaray'a mı geliyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat Galatasaray'a mı geliyor?

Cevap: Nordin Amrabat Galatasaray'a mı geliyor?

Kayseri 1.4 milyon €'ya almıştı bu adamı sanırım, gerekirse 4-4.5 milyon € bile verilebilir ancak Kayseri'nin 8-10'dan acacağını düşünüyorum kapıyı, o fiyatlara Güney Amerika'ya da yönelebiliriz Tafi aracılığıyla.

Forvet oynatmak bütün özelliklerini boşa atmak demek. Adam kanat oynamak için var adeta. Hızı, adam geçmesi vs.

Doğduğu il: Naarden

Boyut: 1,79

Uyruk: Fas

Hollanda

Pozisyon: Forvet - Sol Kanat

Ayak: cift ayakli

aşağıdaki panpa cevabı yapıştırvermiş gerçi ama bir de ben diyem. vikipedia bilgileriyle gelme karşıma, hadi vikipedia değil bu, koskoca sol açık oynayan herifi sen BAROS'un yerine berbatov ve pavly'den iyi olur diye yazıyorsan zaten cevap vermeye tenezzül edemem. ha bunu niye yazdım bilmiyorum, muhtemelen boldlamana sinirlendim.

Forvet ve Santrfor arasındaki farkı anlayalım lütfen. Baros = Santrfor, Amrabat = Forvet

Di Maria da forvet oyuncusudur. Ama Higuain santrfordur.

Diyebilirim ki alınabilecek herhangi bir yıldız oyuncudan daha faydalı olur, üstelik iyi de yatırım olur, aldığımızın üzerine satacak potansiyeli var.

aşağıdaki panpa cevabı yapıştırvermiş gerçi ama bir de ben diyem. vikipedia bilgileriyle gelme karşıma, hadi vikipedia değil bu, koskoca sol açık oynayan herifi sen BAROS'un yerine berbatov ve pavly'den iyi olur diye yazıyorsan zaten cevap vermeye tenezzül edemem. ha bunu niye yazdım bilmiyorum, muhtemelen boldlamana sinirlendim.
Komik lan cidden :asd:

yalnız bi yanlış anlaşılmayı da düzeltelim barosa da santrafor denmiş ama değil işte o da bir forvet diğerlerine katılıyorum ama

5-6 milyon verilebilir. Çok iyi de alternatif olur. Kayseri'de tam anlamıyla kendini göstermek için bencilce bir oyun sergiliyor ama büyük takıma geçince herhalde bu açıdan kendine çeki düzen verir.

Alınmasından yanayım,Fatih hoca ilk yarı Amrabat'in yarattığı bir pozisyonda zaten yüz ifadesiyle Amrabat'i istediğini gösterdi.

Üst Alt