Nordin Amrabat Galatasaray'a mı geliyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat Galatasaray'a mı geliyor?

Cevap: Nordin Amrabat Galatasaray'a mı geliyor?

Amrabat müthis futbolcu. Hic kivirmaya gerek yok. Türkiye´de oynuyor diye eh iste diyorsunuz. Aynisini Emenike´ye dediniz ama adam döktürüyor ve cok yakinda Chelsea ayarinda takimlara transfer olacak. Herzaman uzaklarda aramaya gerek yok. Burnumuzun dibinde müthis bir kanat oyuncusu var, ayrica genc. 5-6-7 neyse verelim alalim.

Aynen öyle,alsak varya müthiş olur.

Q7 den Simao'dan,Dia'dan Stoch'tan çok daha iyi bu adam.

Fatih hocanın Amrabatı sol kanatta oynatacağını sanmıyorum. Orada daha orta saha özellikli oyuncuları tercih ediyor. Kimsenin cevap yapıştırmasına da gerek yok, ben ileri uçta hareketli oyuncuların oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Fatih hocanın Amrabatı sol kanatta oynatacağını sanmıyorum. Orada daha orta saha özellikli oyuncuları tercih ediyor. Kimsenin cevap yapıştırmasına da gerek yok, ben ileri uçta hareketli oyuncuların oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Elmander ne olacak peki?

Aslında siyaha boyasak Doumbia etkisi yapar mı ki:hı':

Adam daha ne yapsın,illa messi gibi 10 kisi çalımlayip gol mu atması lazım.

Türkiye liginin ofansif açıdan özeti. Hollanda liginde yedek bekleyen bir oyuncu bizim ligde krallar gibi. Daha Avrupa arenasında kendisini ispatlayamamış bir oyuncunun bu kadar çok övulmesi Türkiye liginin ofansif anlamda kalitesizliğinden olsa gerek.

olm kaç bin kişilik forum lan burası. bunca bin insandan 1 kişi baros'un yerine düşünüyor, sanırım fatih terim 2. kişi olmayı istemiyordur. püh lan, yok artık yani. olmaz herhalde.

bu gün eboueyi geçemeyen yarın öbürgün şl de bilimum eboue vari bekleri nasıl alt edicek sorarım sizlere???

Dün büyük Türk takımlarından birisine gitmek istiyorum demiş zaten Amrabat. Bize de Hayırlı olsun demek düşer

Amrabat'in PSV'de ileri ucta oynadigi oldu. Amrabat tekniginin yani sira fizik gercekten guclu bir oyuncu. Normal kanat adamlari gibi degil. VVV Venlo'da oynarken sahada gezen bir rolu vardi, tam mevkisi yoktu. Ordada ucta oynadigi oldu.

Kisacasi, kotu bir fikir degil. Amrabat her zaman yetenekli bir oyuncu oldugunu gosterdi. VVV zamaninda super yetenek deniliyordu. PSV'de Rutten gibi anti-rotasyon hocasinin eline dustu, sol kanatta Hollanda 4-3-3'une cuk diye oturan Dzsudzsak varken yedek kalmasi normaldi. Bunun yani sira sisteme alismakla zorluk cekti. VVV'de verilen rol PSV'den cok degisikti.

Türkiye liginin ofansif açıdan özeti. Hollanda liginde yedek bekleyen bir oyuncu bizim ligde krallar gibi. Daha Avrupa arenasında kendisini ispatlayamamış bir oyuncunun bu kadar çok övulmesi Türkiye liginin ofansif anlamda kalitesizliğinden olsa gerek.

oynatsaydi o zaman piesvi biz mi oynatma dedik te allam

Üst Alt