Nordin Amrabat Galatasaray'a mı geliyor? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat Galatasaray'a mı geliyor?

Cevap: Nordin Amrabat Galatasaray'a mı geliyor?

Serkan Akçay sus Allah aşkına ya. Almanya yaşıyorsun orda acaip oyuncular var anladık. Niye bulamıyoruz peki Avrupa 'da daha iyisi varsa. Kaç yıldır iyi giden bir adam Amrabat Pino 'dan her konuda fazlası var cahil cuhala yorum yapmayı kes ilk akşamdan beri.

Ohhh be.

Beşiktaş 29 yaşındaki Tabata'ya 8 milyon € verdi. 23 yaşındaki Amrabat'a bu para verilir. Ama Kayserispor'da oynadığının 2-3 katını oynaması gerekiyor.

PSV de oynayamadi çünkü önünde Affelay ve dzudsak vardı.

pino sol kanatta oynadımı o da iyi yardırıyordu ama afaroz ettiler işte

antep deplasmanı ztk maçı nasıl oynadıydı??

a.gücü maçı keza solda harikalar yaratmıştı

ama sorsan galatasarayın oyuncusu değildi ulan adam bize gelmeden önce sakatlanmasa arsenala gidicekti :)

Amrabat müthis futbolcu. Hic kivirmaya gerek yok. Türkiye´de oynuyor diye eh iste diyorsunuz. Aynisini Emenike´ye dediniz ama adam döktürüyor ve cok yakinda Chelsea ayarinda takimlara transfer olacak. Herzaman uzaklarda aramaya gerek yok. Burnumuzun dibinde müthis bir kanat oyuncusu var, ayrica genc. 5-6-7 neyse verelim alalim.

Pino Amrabat gibi adam eksiltemiyor, onun kadar seri değil. Pino'un gördüğüm tek özelliği iyi şut çekiyor. Biraz da süratli işte.

ne iyi şut çekmesi lan? sıçayım derken sıvamışın sen de. o kadar şut ben de çeksem elbet arada bir düzgün gider. ayak isyan eder lan artık, istemsiz güzel vurur yani.

Cok agresif ve bencil ama cok iyi oyuncu..

Terim adam eder bu Ambarat'ı biraz paslı oynarsa eger cok teknik ve hızlı bir oyuncu..

ne iyi şut çekmesi lan? sıçayım derken sıvamışın sen de. o kadar şut ben de çeksem elbet arada bir düzgün gider. ayak isyan eder lan artık, istemsiz güzel vurur yani.

Türkiye seviyesinde iyi lan ben de o kadar beğenmiyorum şutlarını falan ama yine de Türkiye'deki futbolcuların şut çekme özrünü hesaba katarsak iyidir Pino.

Kendini kanıtlama çabası olabilir. Büyük takımlara gelince takım oyununa adapte olur diye tahmin ediyorum. Türkiye'de büyük kulüplerde oynamak istiyorum demiştir daha yeni yapılan röportajında.

Çok iyi bir noktaya değinmişsin.Dediğin doğru olabilir.. Kendini kanıtlama çabası.

Üst Alt