Nostalji | 2005-2006 Sezonu Şampiyonluğumuz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nostalji | 2005-2006 Sezonu Şampiyonluğumuz

şu maçla ilgili anımı yazmazsam olmaz. 17-18 yaşında ergenim maça çift turnike gircez arkadaşımla. oda kuryecide motorculuk yapıyor motoru kaçırdı.şampiyonluk turu bi nebze hayal ama belki cıkarız lan dedik :) neyse maça zor bela itiş kakış yalvar yakar girdik ettik içerdeyiz eski açıkta. böyle bir heyecan yok ama. neyse dakikalar geçti biz golleri bulduk seviniyoruz ama aklımız denizlide. arkadaş gol haberi gelmesinmi . stad yıkılıyor sandım. sahaya bakıyorum kel bi fotbolcumuz yere diz çökmüş şükür ediyor. tabi bu esnada maç devam ediyor . yanımda karnı burnunda hamile bi teyze var . herkesle beraber küfür ediyor a....a....k...fenerbahçe diye . sonra noldu bilmem etmem ama inşallah düşük yapmamıştır teyzemiz o maçtan sonra. stres dolu dakikalar bitti. sonunda şampiyonuz. aldık motoru m.köyden floryaya kadar takım otobüsünü takip ediyoruz. deli gibi konvoy var. tesislere bi geldik mahşer yeri. kapılar falan hep açılmış antreman sahası taraftar dolu. futbolcular balkona çıktı teker teker topları imzalayıp aşağı atıyorlar kimi forma kimi eşofman :) bende necatinin imzaladığı topu kapmıştım hiç unutmuyorum :) şimdi düşünüyorumda harbi efsane bi şampiyonluktu be :)

Komik olan ney biliyormusunuz. Denizliye para goturmusuz. Ulan siralamaya bakın bi. Herifler puan alamazsa kümeye düşüyorlar. Neyin tesvigi bu? Bide Appiah aslanı sağolsun puhahah

Gerçekten çok zor koşullarda alınan bir şampiyonluktu.

2000 yılında UEFA'yı aldığımızda daha 11 yaşında bir çocuktum.

Bu şampiyonluk benim çok farklı duygular hissettiğim ilk şampiyonluk oldu.

2002 sonrası sürekli küçüle küçüle giden bir takımın kaderine isyanıdır bu. 2006 sonrası bu şampiyonluk ile dengeleri tekrar lehimize çevirdik çünkü.

Borçlarını ödeyemeyen, transfer dönemlerinde bir oyuncuya 3 Milyon Euro bile denkleştirip veremeyen, Heinz gibi 4. sınıf oyuncuları bile sponsor desteği ile alabilen bir takımdık.

Galatasaray'ın kurtuluş savaşıydı bir nevi.

Dönüm noktasıdır, tarihimizin en önemli şampiyonluklarından biridir.

Sasa Ilic reise selamlar :)

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

o 16 dk

shit-ul 127 hours

127-Hours-Film.jpg

eric-gerets-son-dada-a-lui-c-est-le-cigare_60592_w460.jpg

Reis'e de selam olsun. Bu özel şampiyonluğun mimarıdır kendisi. Takımı sahiplenip, futbolcuların parasının bile yatırılamadığı günlerde benim paramı vermeyin ama bu adamların ödeyin onlar hak ediyor demişti.

İlk senesinde bir yabancı hoca bunu diyordu. Adam gibi adamdır.

Okulda resim hocasiyla iddaalasmistik.Ben hep denizli yenilmeyecek biz sampiyon olacagiz diyordum.O ise fenevin farkli kazanip sampiyon olacagini soyluyordu.Neyse sampiyon olduk ve derste butun sinifin icinde yanima gelip elimi sıkmıstı morarmis bi ifade ile tebrik ederim demisti :D

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"tarihimizin en önemli şampiyonluklarından biri" diyen liselidir.. net..

ne demek "biri"..

tartışmasız tarihimizin "en önemli" şampiyonluğudur..

mesele başarı yada başarısızlık da değil.. senin en mutlu günün fenerbahçe tarihinin en kara günüyle kesişiyor..

"kadıköy'de kupa kaldırdık, o daha iyi" diyen ergendir.. çok şey kaçırmıştır..

O sezonu yaşayanlar bilir.. anelka'sı, alex'i, appiah'ı v.s. çok iddialı bir takımdı fener ve üstüste 3. şampiyonluğunu cepte görüyordu son maçlar öncesi.. bizde umut yok gibi bir şeydi.. lavuklar birkaç hafta önce bizi 4-0 çok rahat yenmiş ve içten içe şampiyonluk kutluyorlardı zaten..

Bağdat caddesi, kadıköy ve her taraf sarı lacivert bayraklarla süslenmiş ve belli olan fener şampiyonluğunun resmiyete dönüşmesini bekliyordu.. Denizli maçı bir formaliteydi hemen hepsi için..

Kısacası "çalsın sazlar, oynasın kızlar" eğlenmeye dakika sayan fenerin içinde çok büyük patlamıştır.. intihara teşebbüs eden mi dersin, bağdat caddesinde yerlerde yuvarlanan mı, evine astığı bayrağı çaktırmadan içeri alan mı :D ver Allah ver..

9 yıldır hala bu travmayı unutamadı fenerliler.. hala şampiyonluk her son haftaya kaldığında "demokles'in kılıcı" gibi kellelerinin üzerinde sallanır..

son hafta gelen bonus şampiyonluğun keyfi, kutlamaya hazırlanan fenerlilerin kursaklarında patlamasıyla birlikte 3'e, 5'e katlanmıştır.. (açık söyleyeyim ben beklemiyordum maç öncesi)

bu kadar umutsuz, bu kadar isteksiz izlediğim tek son hafta maçımızdır.. gece inanılmaz bitmişti.. o son 16 dakikalık uzatma ömre bedeldir..

Son düzenleme:
Üst Alt