Nostalji 2011-2012 | Galatasaray Fenerbahçe İle Dalga Geçiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nostalji 2011-2012 | Galatasaray Fenerbahçe İle Dalga Geçiyor

O donem cok hizli bir cikis yapilmisti ve iyi bir kadro kurulmustu, aradan 4 yil gecti tekrar eski kotu donemdeki gibi olduk. :(

Son düzenleme:
O dönem kadro çok daha iyiydi. Diri bir orta alan, Selçuk-Melo kariyerlerinin en formda dönemiydi belki de. Melo gitti şimdi, futbol Selçuk'u bıraktı.. Savunmada Ujfalusi gibi bir tecrübe vardı, bugün malesef yok. Eboue inanılmaz bir bek performansı sergiliyordu. ve en önemlisi Elmander, bugün Umut oynuyor malesef.

İlk yarıda 4-5'i bulabilirdik o maçta. Baroş falan baya net pozisyonları kaçırmıştı diye hatırlıyorum. Tribünler full, herkes ayakta, oyunun akışına göre destek veriyorlar. Takım deseniz sahada adım atmadıkları yer olmayan oyunculardan kurulu bir takım. Özlüyorum be.

Yıllardır hep aynı şeyler. Dibe vuruyoruz ardından yeni bir yönetim harcanan paralar ve 2-3 sene başarı. Bu şimdiye kadar olan bir döngüdu. Şimdi artık borc o kadar fazla oldu ki hesapsızca para harcama yapamıyorlar.

111 yıllık kulüp hala bir sistem oturtamadi.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıllardır hep aynı şeyler. Dibe vuruyoruz ardından yeni bir yönetim harcanan paralar ve 2-3 sene başarı. Bu şimdiye kadar olan bir döngüdu. Şimdi artık borc o kadar fazla oldu ki hesapsızca para harcama yapamıyorlar.

111 yıllık kulüp hala bir sistem oturtamadi.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aslında UEFA kupasını aldıgımız sene Dünya Kulübü olma şansımız vardı ama nasıl olduysa daha çok borçlandık...

O maça kadar pek de iyi değildik o sezon.Hiç beklemediğim bir oyun ortaya koymuştuk,darma duman etmiştik Fener'i.Baros ve Kazım biraz daha dikkatli olsalardı 3-1 değil 7-1,8-1 biterdi.

o dönem nasil silbastan bir takim yartilmisa anyisi gene sart oldu öyle bir iki oyuncuyu monte etmekle olmaz bu is
Aynen öyle ama artık zor gibi. O sezon 8. olan takımdan sadece Baros ve Hakan Balta vardı ilk 11'de. Bir de iki adet altyapıdan oyuncu çıkarmıştık. Semih ve Emre'yi monte etmiştik. Diğer 7 oyuncu da nokta transferlerdi. Bir önceki sezon neredeyse küme düşecek olan takım şaha kalkmıştı hey gidi günler :) Şimdi ise bunu yapabilecek ne bir bütçemiz var ne de o nokta transferleri yapabilecek bir başkan ve yönetim :red:

Son düzenleme:
emre çolak bile köpek gibi koşuyor hızlı düşünüyor düşünün açlığı takımdaki azmi ruhu yetenek verimi max seviyede herşey vardı bee

Üst Alt