Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"

Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"

Gelsin 5-10 maça çıksın Galatasaray forması girsin canlı görelim 1 ay dursun farketmez :)

Galatasaray C.C reddemeyeceğim bir teklif yaptı.

mantik hatasina bak; madem reddedemiyecegin bir teklif ise niye düsünüyorsun :D?

lebronuda alalım nowitski den biraz basketball öğrenir

Son yillarda nba'nin en buyuk balonu. Hic bir basarisi yok.

Iyi basketci olsa yillardir neden Dallas'ta? Hem o kadar iyi olsa Dallas neden gondermek istesin?

Nowitizki hayvan ya xD Okadar iyi basketbolcu var, ama kimse onun gibi en önemli zamanda puan atamioyr, o ise önemli vakitlerdi tam tersine cosuyor. O yüzen Lebron dan filan iyidir bana göre.

Çok mu abartıyorum bilmiyorum ama bence NBA'in gördüğü en iyi 4 numaralardan biri.

Tamda bizim karaterimize uyan bir oyuncu. :eek:

Ciddi takımların hemen hemen tamamı planlamasını sezonluk yapıyor ve dolaysıyla lokavt bitme riski sebebiyle bu tür popülist transferlere gerek duymuyor (Eurolig takımları için geçerli) Ancak bu Beşiktaş başkanı kendisini reklam etmek için takımı paçavraya çevirecek hamleler yapmaktan kaçınmıyor hem de milyon dolarlar harcayarak.

Gelirse isterse 1 ay oynasın sporu seven bir kişi olarak delirmemek mümkün değil ancak eğer sezonluk planlama açısından düşünürsek birden fazla lokavt oyuncusu geri gittiklerinde takımın sisteminde onarılmaz arızalara yol açabilir.

Ben bu Demirören'in kulübün anahtarını Jorge Mendes'e teslim edeceğini iddia etmiştim, gelecekte büyük futbolcu olacaklarına inandığım Muhammet ve Necip'in haklarının yarısını onlara teslim ederek başlangıcını yaptı, burdan da iddia ediyorum eğer bu Derin Williams il bir tane daha lokavt oyuncusu gelsin Aralık da da gitsinler Beşiktaş küme düşer ve BJK basketbol şubesini kapatır belirli bir süre sonra.

Anlamadığım birşey var, beni bağışlayın ama bu bjk bizim rakibim değil mi sonuçta, eğer onlar mantıksız hamleler yapıp batacaklarsa bize ne bundan? bırakalım batsınlar,üstelik bunun yanında her haftasonu gidip izleyeceğimiz bir deron william ve kobe bryant getiriyorsa, ben onu eleştirmem,alkışlarım, bırakın uyandırmayın kerizleri

Olma ihtimali olsa bile hocamız istemez bence çünkü o takım oyununa inanıyor.Zaten NBAde ne free agentlar vardı o Songaliayı aldı.Ama bir bildiği vardır.Şöyle diyim koyun 5 numaraya her maç burada 25 sayı 12 ribaunt garanti yapar.Oğuz mu Kaya mı durduracak.Yine Barac ve Batistayada üstünlük kurar.Furkan 5 oynasın ribaunt vermezler öyle diyim.Her maç 50 ribaunt alırız.:)

Ama böyle transferin olucağını sanmıyorum.

Üst Alt