Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"

Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"

Adam bir reis ama gelmesin, ayda ödeyecek milyon dolarlarımız yok bizim. Takım dengelerini sarsması da cabası...

geleceğini pek sanmıyorum olsa müthiş olur tabi o ayrı

İnşallah Doğrudur :)

Nowitzki Tarzı Takımı Ateşleyici Etkisi Yapan Oyuncuya Her Takımın İhtiyacı Vardır :animation:

Böyle bir ilgimiz yoknuş öğrendiğim kadarıyla.Transferi kapatmışız

Ray Allen: Galatasaraydan reddedemiyecegim bir teklif aldim.

Dese keske :(

Birincisi, bu adamın adını görüp de ağız büken arkadaşları cidden anlamıyorum :)

İkincisi, bizim hoca takım oyununa inanıyor falan denmiş. Zaten Nowitzki de sistemin içinde oynayan bi oyuncudur.. Şovmen değildir.

Üçüncüsü: İhtimal vermiyorum ama gelse negzel olur beee :) (Drogbadan ağzım çok yandı, artık üfleyerek yiyorum yoğurdu)

Birincisi, bu adamın adını görüp de ağız büken arkadaşları cidden anlamıyorum :)

İkincisi, bizim hoca takım oyununa inanıyor falan denmiş. Zaten Nowitzki de sistemin içinde oynayan bi oyuncudur.. Şovmen değildir.

Üçüncüsü: İhtimal vermiyorum ama gelse negzel olur beee :) (Drogbadan ağzım çok yandı, artık üfleyerek yiyorum yoğurdu)

İnşallah dediğin gibi olur ama ben hocanın yıldız transferi yaptıracağını sanmıyorum.Hemde takımda bariz 3 numara ve 5 numara eksikliği varken.:)

Bu arada hoşgeldin.:)

İnşallah dediğin gibi olur ama ben hocanın yıldız transferi yaptıracağını sanmıyorum.Hemde takımda bariz 3 numara ve 5 numara eksikliği varken.:)

Bu arada hoşgeldin.:)

Hoşbulduk :) Güzel bir ortama girdiğimi hissettim daha ilk andan.

O konuda haklısın, bizim hocanın takımda nba yıldızı isteyeceğini düşünmüyorum ben de. Hele Nowitzki gibi bi adamı. Takımda bozulma yaratacağını düşünebilir. Ama yönetime de büyük destek çıkar bu transfer hem maddi hem manevi. Bilemiyorum neler olur ama gelse muhteşem olacağı kesin.. Ümraniyede oturan ben o kadar yolu göze alıp tüm maçlara gitmeye çalışırım :)

Üst Alt