# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

falcao 11de başlıyor ne anlatıyorsun

falcao benim listemde 2 maçtır 18'de görünüyor. ayrıca ondan önceki 3 maç da kadroya girebilecek durumda olmasına karşın antrenman eksikliği nedeniyle 18'e alınmamış. hepi topu 2 orijin oyuncusu olan pozisyonla takımın en zengin pozisyonunu kıyas kabul edip rotasyonları aynı kefeye koymamak gerek.

falcao benim listemde 2 maçtır 18'de görünüyor. ayrıca ondan önceki 3 maç da kadroya girebilecek durumda olmasına karşın antrenman eksikliği nedeniyle 18'e alınmamış. hepi topu 2 orijin oyuncusu olan pozisyonla takımın en zengin pozisyonunu kıyas kabul edip rotasyonları aynı kefeye koymamak gerek.
üff terimi aklıcam çabasına girme bu kadar ya hele ortada aklanıp boklanacak bir mevzu yokken

Cezası yok sakatlığı kalmadı ne zaman izleyeceğiz oğulcan'ı?yani daha önce sadece 3-5 dakika giymiş sezon sonunda gidecek olan Halil,süre alabiliyor ancak kendisi yedeklerde dahi yok

Sivas maçında belki gerekli form düzeyinde değildir o yüzden oynatmamıştır diye iyiye yormak istiyorum.Ancak kayseri maçında da en azından kadroya girmezse sıkıntı büyük demektir.

Üst Alt