# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Çok büyük bir laf etmediyse oynaması lazım
Ki antrenmanda yüzü gülüyordu bir ara
Sırf kahve hareketi yüzünden mi yoksa görüşmeye devam ediyor da onun için mi kesik yiyor acaba

Hocanın hareketlerine takılmamak gerek, Hakan olayında da adamın ağzına silah sokan Töre’yi haklı çıkarmıştı. Oğulcanı aldıran da kendisi ama adam gayet iyi iş yapıyordu, irfan olayı yüzünden bu adama ceza kesmek saçmalık.

Oğulcan sana ne yaptı hocam ? bu çocuğun cezası neden ? Belhanda'yı yönetim harcadı diye feryat figan ortalık 2 gündür Fatih Terim Oğulcan'ı harcadı Taylan'ı harcadı mecbur kalınca takıma geri aldı e sezon içinde Luyindama'yı Emre Kılınç'ı harcadığını gördük

Aman evlatların Donk'u Arda'yı filan hiç cezalandırmayı düşünme Oğulcan'a kes cezayı Emre Kılınç gol kaçırdı diye kesik yesin hemen Luyindama 1 hata yapınca hemen suçlu ilan edilsin Donk'un filan ne yaptığı hiç gözümüze batmıyor nedense

Ne irfancanmis baştan sona sancılı bir süreçti hala zarar görüyoruz,hocam gerçekten mi ya
İrfan'ın Taylan ve Oğulcan üzerinden haber yolladığı aşikar zaten bunu duymayan kalmdı. Sonrasında olayın Terim ve Arda'ya söylenmesi ve devamında da hocayla Arda'nın da Başakşehir'e gidip görüştüğü de biliniyor. Yani hoca orada isim verirken zaten İrfanla görüşmüştü ama yönetim o topa girmek istemiyordu.

Sonrasında olanlar muallak ama duyduğum kadarıyla Vedat mevzusundaki gibi Rıdvan falan potaya girmiş. Benzer teklifler de olsa Fenere vermek kafasındalar, tek mevzu İrfan'ı ikna etmek oluyor orada da oyuncular ve hoca görüşüyorki her seferinde hoca, "İrfan gelmek istiyor." dedi.

İrfan gelmeyince Taylan ve Oğulcan'ın takipten çıkması falan da zaten mevzunun karışık olduğunun göstergesi.

Ben olayin Irfan ile ilgisi oldugunu dusunmeyenlerdenim. Ogulcan'in Rize ile olan problemi sonrasi aldigi ceza falan o konuda bir durumda olmus olabilir. Taylan sonucta sure aliyor sakatlik ve dinlendirilme sonrasi. Gerekli bir seydi ki Etobo da iyi bir performans verdi o boslukta.

Üst Alt