Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Cevap: Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Yahu maçın içine edip kontrolü kaçırdıktan sonra herhalde eyyam yapıp bizim lehimizede hata yapacak ki kendince dengelesin .Ama maçın daha 20. dakikasında maç 3-0 olurdu az biraz hakemlik vasfı taşıyan bir isim olsa .%100 iki tane gol pozisyonumuz faul oldukları gerekçesi ile kesildi .Ama faul ile uzaktan yakından alakalı değiller.Yemişim daha sonradan Sabriye verdiği kırmızıyı.Maç 3-0 a gelse daha ne kartı kırmızısı ?Hakem bu akşam bizi açık açık doğradı .( NOKTA)

Neyse Arkadaslar. Herseyde bir Hayir vardir.. Herkese iyi geceler diliyorum... Bence 2-3 Takviye ile bu Takim süper olacak.. Dogru yoldayiz. Macin siniri ile yanlis yorumlar yapmayalim. Kanatlara iyi Takviyeler yaparsak Takim oturur..

Musleraya gelince bence bugün cok büyük bir hatasi olmadi..

1. Gol yapilacak birsey yok. Cok kisa mesafeden Klas bir vurus. Sansli bir Reflex lazim..

2. Gol Muhtesem vurus ne yapabilirsinki..??

3. Gol da o Topu vurdugunda top Orhan Güllenin önüne degilde baska bir yere gitse ooooo süperdi diyecektiniz..

4. Gol yakin mesafeden sert gelen bir Top. Sekebilir o Top bence cok Dogal. 9 kisi kalmissin ve Stoper denen birsey yok orda.(gerci 11 kiside gene yok). Ki Pozisyon bana göre Offsaytdi

Neyse Arkadaslar. Herseyde bir Hayir vardir.. Herkese iyi geceler diliyorum... Bence 2-3 Takviye ile bu Takim süper olacak.. Dogru yoldayiz. Macin siniri ile yanlis yorumlar yapmayalim. Kanatlara iyi Takviyeler yaparsak Takim oturur..

Musleraya gelince bence bugün cok büyük bir hatasi olmadi..

1. Gol yapilacak birsey yok. Cok kisa mesafeden Klas bir vurus. Sansli bir Reflex lazim..

2. Gol Muhtesem vurus ne yapabilirsinki..??

3. Gol da o Topu vurdugunda top Orhan Güllenin önüne degilde baska bir yere gitse ooooo süperdi diyecektiniz..

4. Gol yakin mesafeden sert gelen bir Top. Sekebilir o Top bence cok Dogal. 9 kisi kalmissin ve Stoper denen birsey yok orda.(gerci 11 kiside gene yok). Ki Pozisyon bana göre Offsaytdi

1. Ujfa önünde olduğu için topu rahatça göremedi, hatası yok denebilir.

2. Direkten dönen şuttan sonra yerde kaldı, ayağa kalktığında Popov zaten kaleye bakıyordu, geriye gitmesi zordu. %100 hatalı denemez. Ayrıca Balta Popov'un şut çekmesine izin verdi topu çalmak yerine

3. Orhan Gülle'nin önünde kalmasa gerçekten ouuvvv denirdi, ama Ujfa Muhammed'in önünü kapatmak için orada bulunuyordu. O pozisyon da defans da hatalı, Muslera hatasız denemez.

4. Sert gelse de Muslera kalitesindeki bir kalecinin kesinlikle tutabilmesi gereken bi top, abartmıyorum Aykut da tutardı o topu, Ufuk da. Bana da ofsayt gibi geldi ama sanırım Ujfa bozmuş. Takımın eksik oynaması önemli bi etken, ancak bu golde hatayı Muslera'ya yazmak yanlış değil, o top sekmemeliydi.

Yine de Muslera'ya güveniyorum, ama gönderilip kaleye Onur alınsa üzülmem artık. Kontenjan yiyor zaten.

evet, maçın özetini izledim.

şimdi, 1. post'umda bir değişiklik söz konusu mu ? değil.

neden değil ? çünkü takımın oyundan düşmesi, 2 tanecik oyuncuya bağlı, bunu tekrar gördüm. - haklıymışım 1.

muslera konusunda - haklıymışım 2.

hakemler konusunda, Servet'in kırmızı kartı hatalı olarakta yorumlanabilir, hatasız olarakta yorumlanabilir, Servet'in atılmasını negatif olarak algılamasamda, 10 kişi kalmak sıkıntı yarattı, fakat 10 kişi niye kaldık ? pozisyonların gelişimine bakarsanız, orta sahanın çöküşü hep. sistemsizlik, yedek plansızlık. Sabri'nin 2. sarı pozisyonu, faul olabilirdide olmayabilirdide, ancak kart sabrinin halt yemesi, sinirini tutmaması, hakemi suçlama psikolojisi, profesyonellikten kopması.. hakemle bir alakası yok kartın. keyfine gore kart yemiş. hakemin genel yonetimi (kartlar dışında), Galatasaray'ın gol atmasına engel teşkil etmiyor, antep'in bulduğu gollerinde hakemle bir alakası yok - haklıymışım 3.

zaten ilk karttan sonra Galatasaray oyun disiplininden kopmuş. Sabri'nin bir çalışması, Elmander'in bitirişi sonrasında gol gelmiş. fakat 3. gol, yine orta sahanın oyun disiplininden uzak oluşu, defansif çöküş. sonra zaten kart gorsede umrunda olmaz kimsenin o psikolojiyle.

arkadaşım, güzel arkadaşım. hakemleri suçlayın. tamam guzel, kotu maç yonetmiştir. Fakat, diyorum ki size, bu maçın skorunu hakem belirlememiştir, Galatasaray'ın çöküşü belirlemiştir.

isterse 1000 kişi gelsin yazsın, goruyorum ne oldugunu bu macta. bizim takım son derece vulnerable, ve uretkenlikten uzak. bulunan goller hep bireysel calısma. isler ters gittimmi de hemen mahfolan bir yapımız var. en kısa, kendimiz yuzunden 4 gol yedik. hakemle bir alakası yok.

isteyen butun sucu hakeme atmaya devam etsin.

takimin sorunu cok bariz

calim atip rakibi eksiltecek iki kisi lazim her takima

bizde 1 tane bile yok

sercan oturmazsa takima halimiz harap olur

calim atmadan futbol oynayamaz hic bir buyuk takim

kitlenemeeye mecburdur

adam eksiltmedinmi olmaz bu seviyede

bunu nasil anlatirim bilemiyorum

cizmem lazim sharpie ile:)

evet, maçın özetini izledim.

şimdi, 1. post'umda bir değişiklik söz konusu mu ? değil.

neden değil ? çünkü takımın oyundan düşmesi, 2 tanecik oyuncuya bağlı, bunu tekrar gördüm. - haklıymışım 1.

muslera konusunda - haklıymışım 2.

hakemler konusunda, Servet'in kırmızı kartı hatalı olarakta yorumlanabilir, hatasız olarakta yorumlanabilir, Servet'in atılmasını negatif olarak algılamasamda, 10 kişi kalmak sıkıntı yarattı, fakat 10 kişi niye kaldık ? pozisyonların gelişimine bakarsanız, orta sahanın çöküşü hep. sistemsizlik, yedek plansızlık. Sabri'nin 2. sarı pozisyonu, faul olabilirdide olmayabilirdide, ancak kart sabrinin halt yemesi, sinirini tutmaması, hakemi suçlama psikolojisi, profesyonellikten kopması.. hakemle bir alakası yok kartın. keyfine gore kart yemiş. hakemin genel yonetimi (kartlar dışında), Galatasaray'ın gol atmasına engel teşkil etmiyor, antep'in bulduğu gollerinde hakemle bir alakası yok - haklıymışım 3.

zaten ilk karttan sonra Galatasaray oyun disiplininden kopmuş. Sabri'nin bir çalışması, Elmander'in bitirişi sonrasında gol gelmiş. fakat 3. gol, yine orta sahanın oyun disiplininden uzak oluşu, defansif çöküş. sonra zaten kart gorsede umrunda olmaz kimsenin o psikolojiyle.

arkadaşım, güzel arkadaşım. hakemleri suçlayın. tamam guzel, kotu maç yonetmiştir. Fakat, diyorum ki size, bu maçın skorunu hakem belirlememiştir, Galatasaray'ın çöküşü belirlemiştir.

isterse 1000 kişi gelsin yazsın, goruyorum ne oldugunu bu macta. bizim takım son derece vulnerable, ve uretkenlikten uzak. bulunan goller hep bireysel calısma. isler ters gittimmi de hemen mahfolan bir yapımız var. en kısa, kendimiz yuzunden 4 gol yedik. hakemle bir alakası yok.

isteyen butun sucu hakeme atmaya devam etsin.

Buraya katılıyorum.bizim takım boyle oldugu surece hiçbir maçımızı rahat izleyemiyecegiz cok iyi oynadıgımız ve 2*0 one gectigimiz macları bile. Mesela feneri izliyorum bu sene pek bi silahı yok adamların bi ozellikleri yok ama 1 gol attılarmı tamam diyorum bu mac donmez o goruntuyu veriolar mesela.Takım saglam disiplinli ve acıgı az olmalı.Bizim takımımız şuan malesef boyle degil.

"Hakem, çok iyi bir maç yönetti, ve bu mağlubiyette zerre kadar katkısı yok hakemlerin. "

Şunu yazan adama he deyip geçin. Başka bir takımı tutmadığına eminsek başka sıkıntıları olduğunu düşünerek şefkat gösterin üzerine gitmeyin. Kendi haline bırakın.

Gøz gøre gøre oldu aslinda. Forumda yaziliyordu surekli hizli bir kisi Servet'i genis alanda kukla yapar diye nitekim de benzer bir sey yasandi. Ekstra zavallim Elmander'e uzuluyorum en cok ):

"Hakem, çok iyi bir maç yönetti, ve bu mağlubiyette zerre kadar katkısı yok hakemlerin. "

Şunu yazan adama he deyip geçin. Başka bir takımı tutmadığına eminsek başka sıkıntıları olduğunu düşünerek şefkat gösterin üzerine gitmeyin. Kendi haline bırakın.

emir iyi galatasarayli cok kizmis ondan ;)

Adam öyle dememiş ki:eek:

helal be ali dürüst icimizdekini söyledi ....

Ali Dürüst:" Hakemlerin başkanlarından aldıkları talimatla hareket ettiklerine inanıyoruz."

son 2 3 sezondur evde 3 4 gol yemek normal gelmeye basladı bize. 7 8 sene once 1 gol yediğimize oha noluyor lan olurduk.

emirin yazısını ilk defa okusam.hiç bilmesem dikkat çekmek için yazmış derdim ama.bu yazı hiç olmamış.maçı kaybetmemizin sebebi kesinlikle yan hakemdir.Takım kötü o kötü bu kötü kimseyi bağlamaz.Ben inanıyorum abi bu takım eksik kalmasa ikinci yarı bu maçı alacaktı.Ayrıca 10 kişide kazanabilirdi.çok basit bir gol yedik ve maç gitti.

Üst Alt