Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Cevap: Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Sistemsizlik, Eboue,Riera, Muslera ,Fatih Terim... Bu isimler, bu konular daha sonra tartışılabilir ama bugünün konusu yanlış kararlar veren hakemlerdir. İşlerin sağlıklı yürütüldüğü ülkelerde hakemlerin de insan olmalarından dolayı hata yapmaları doğaldır.Ama bizim ülkemizde hiç bir iş sağlıklı yürütülmez.

Stadda olan bazı arkadaşlar görememiş olabilir ama özellikle Sabri'nin pozisyonunda bizler ekran başında o yan hakemin (adı Cem Satman'mış) yüz ifadesini çok net gözlemledik ve inanın kin doluydu, daha Sabri topu sökmeden bayrağını kaldırmaya hazırlamıştı.

Şu çok açık ki, Galatasaray bazı kişi, kurum ve kuruluşlara antipatik geliyor.Bu durum özellikle son üç dört yıldır tavan yaptı.Artık kulübümüzün ve de taraftarlarımızın o iyiydi, bu kötüydü, bizim de hatalarımız var ama gibi söylemlerle doğrucu rolünü oynamayı bir tarafa bırakması gerek. Vücudumuz geçen yıl gerek içimizdeki kanserli hücrelerden gerekse aldığı darbelerden ağır hasarlıydı. Ancak biz taraftar ve yönetim olarak bu hasarı ilaç alarak, ameliyat olarak gidermeye çalışıyoruz ama dışarıdan tekmeler şiddetini artırarak devam ediyor.Bu darbeleri önlemezsek gün gelecek hiç bir ilaç , hiç bir ameliyat bu bünyeye yarar sağlamayacak.

Edit:Kin dolu yüz ifadesine sahip, maçı katleden hakem Serdar Diyadin'miş.Diğer hakem Cem Satman için olumsuz bir görüşüm yok.

dünyada hakemler tarafından ağzına sıçılmasına rağmen yine de kendi futbolcusuna,teknik direktörüne saydıran tek taraftar biziz herhalde.son 3 maçtır hakemler tarafından katlediliyoruz.buna rağmen karşı taraf elle,kolla,hakemlerle her hafta 3 puanı cebine koyuyor.bizim taraftar hala daha hakem haklı,fatih terim pis,muslera öyle,oyuncular şöyle diye kendimizi yiyip bitiriyor.bizde böyle taraftar oldukça daha çok hakkımızı yerler.

dünyada hakemler tarafından ağzına sıçılmasına rağmen yine de kendi futbolcusuna,teknik direktörüne saydıran tek taraftar biziz herhalde.son 3 maçtır hakemler tarafından katlediliyoruz.buna rağmen karşı taraf elle,kolla,hakemlerle her hafta 3 puanı cebine koyuyor.bizim taraftar hala daha hakem haklı,fatih terim pis,muslera öyle,oyuncular şöyle diye kendimizi yiyip bitiriyor.bizde böyle taraftar oldukça daha çok hakkımızı yerler.

Allah'tan bugünkü maçta statta böyle taraftar yoktu.

Servet'te haklısın.Diğerlerinde haksız.Muslera çok iyi kaleci ama kendine güvensiz biraz, bir başlarsa bize kalede çağ atlatır.Fatih Terim'in yapacağı birşey yok.Çıkarabileceği en iyi kadroyu çıkardı.Art arda gelen sakatlıklarda takımın dengesini bozdu.Tek eksiği bana göre Riera'ya sabretmesi.

Hakeme gelince Dünya'nın en kötü hakemlerinden birisi.Maçı resmen sahadaki futbolcular yönetti.Kendi başına verdiği bir karar bile yok.

Bu takım pozisyona girmeye zorlanıyor ve bunun en büyük nedeni sağ ve sol hücum kanat oyuncusu eksikliği.Çoğumuzun bende dahil pek fazla beğenmediği Kazım bile bu takıma level atlatıyorsa daha iyi adamlarla bu takım uçar.

Forum ahalisi yaptığı tipik bir şey, söylenen 10 doğruyu görmeyip, bir yanlışa takılıp o 1 yanlışı insanın başına kakmak.

Maç sonrasının heyacanı ile spontan yazılmış bir yazı. Hakem konusu yüzünden, çok önemli doğrular kaynayıp gidiyor bu arada. Hakem konusuna ayrı bir başlıkta değinilseydi daha farklı olurdu. Sonuçta Fatih hoca'dan başka herkes suçlu konumuna geldi maalesef.

Forum ahalisi yaptığı tipik bir şey, söylenen 10 doğruyu görmeyip, bir yanlışa takılıp o 1 yanlışı insanın başına kakmak.

Maç sonrasının heyacanı ile spontan yazılmış bir yazı. Hakem konusu yüzünden, çok önemli doğrular kaynayıp gidiyor bu arada. Hakem konusuna ayrı bir başlıkta değinilseydi daha farklı olurdu. Sonuçta Fatih hoca'dan başka herkes suçlu konumuna geldi maalesef.

:016:

(reis yemin ederim hakemin malubiyetin mimarı olmadığı konusunda da sabitim)

Fatih Terim'i eleştiren biri oldu mu hemen damlıyorsun. Sendeki istikrar bizim takımda olsa her maç 3 puan kazanırız. İmreniyorum. :005:

Bak şurda da FT eleştiriliyor bi göz at:

https://www.gscimbom.com/forum/futb...tih-terim-teknik-direktor-49.html#post3534630

Not: Konuyu açana karşı herhangi bir art niyetim yoktur, tamamen arkadaşın istikrarıyla ve Fatih Terim'le her zamanki alıp veremediği şeylerle alakalı bir yazı

yazmayalim diyoruz ama sanki sakatliklar Fatih hocanin sucu kirmizi kartlari Fatih hoca cikardi ya.. varmi boyle birsey? hirsizin hicmi sucu yok? nasil taraftarsiniz arkadas anlamiyorum..

Bir insan hakkında olumlu bir yorum yaptıktan sonra olumsuz yönlerini dile getiremiyor insanlar , zamanla toplum o kişiyi putlaştırmaya yöneltiyor insanı.Çünkü Terimci ya da Terim düşmanı gibi sıfatlarla anılmaya başlıyorsun.Bu hataya düşmemek için de eleştiri yapılırken etiket kullanmanın doğru olmadığına inanırım hep.

Terim'in sistemi olmayabilir ama şu bir gerçek ki Fatih Terim Türk futbolcusunun yapısını ve karakterini en iyi bilen ve yöneten teknik adam.Futbol o kadar da karmaşık bir oyun değil sistem diye tutturmanın bir anlamı yok.Bazen sistemsizlik bile bir sistem oluşturabilir ona bakarsanız.Sahadaki mücadele hırsı sistemin ilk adımı bana göre gerisi daha sonra gelecektir. Uzun zamandır bu kazanma hırsını görmeyi istiyordum, üzerimizdeki ölü toprağını attığımızı düşünüyorum.Umarım bu durum süreklilik kazanır.

Hakem iyi miydi ? Çılgınsın man !

lgnsnmeeen.jpg

beyler yarın akşam euroleague 2. maçımız var fazla takılmayın bu maça oturun biranızı, kolanızı alıp rahatça izleyin, maça gidebileceklerde gitsin. bu maç ölçü değildi. :eek:

Bir insan hakkında olumlu bir yorum yaptıktan sonra olumsuz yönlerini dile getiremiyor insanlar , zamanla toplum o kişiyi putlaştırmaya yöneltiyor insanı.Çünkü Terimci ya da Terim düşmanı gibi sıfatlarla anılmaya başlıyorsun.Bu hataya düşmemek için de eleştiri yapılırken etiket kullanmanın doğru olmadığına inanırım hep.

Terim'in sistemi olmayabilir ama şu bir gerçek ki Fatih Terim Türk futbolcusunun yapısını ve karakterini en iyi bilen ve yöneten teknik adam.Futbol o kadar da karmaşık bir oyun değil sistem diye tutturmanın bir anlamı yok.Bazen sistemsizlik bile bir sistem oluşturabilir ona bakarsanız.Sahadaki mücadele hırsı sistemin ilk adımı bana göre gerisi daha sonra gelecektir. Uzun zamandır bu kazanma hırsını görmeyi istiyordum, üzerimizdeki ölü toprağını attığımızı düşünüyorum.Umarım bu durum süreklilik kazanır.

sistem diye diye gitti son 5 yil, istemiyorum ben sistem, mistem, istemiyorum 4-3-3, 4-2-3-1 falan, sahada herseyini veren 11 topcu olsun, kaybetmemek icin herseyini veren bir takim olsun, yenildiginde bile bugun oldugu gibi helal olsin diyebilecegim bir takim olsun istiyorum artik.

ocakta alinacak 2-3 topcuyla, cok daha iyi bir takim cikacak ortaya insAllah.

su anda kanatta topcu yok anasini satayim

forvete de adam lazim.

bu macta umarim servetin son maci olmustur, dolayisiyla stoperi de aldik mi, cok daha iyi bir takim cikacak ortaya

servetin pozisyonunda mutlak gol şansı falan yoktu

son adam da sayılmazdı

kırmızı kart vermek öküzlük oldu orda

orda maç koptu zaten

eğer maç öyle gitmese sabri de kırmızı görmezdi

hakemin hataları bence bunlar

gelelim takımaa

bu takımda engin baytarın oynatıldığı yere, yabancı çok kaliteli bir 10 numara alınmalıdır

arshavin olabilir, ama ingilterede neler yapıyo bilmiyorum, ben taaa rusyada izliyodum euro 2008de

serbest oynuyodu ortada, çok iyiydi

riera denen, toplamada 0 çarpmada 1 görevi gören arkadaş yerine, iyi bir yardırıcı alınmalıdır

o zaman gol sorununa çözüm sağlanabilir

forvetin bi açiliyeti yok, iki kanatada adam lazım derhal. elmander forvet ihtiyacını rahatlıkla karşılar. elmanderden iyisinimi bulucaz. acil kanat lazım. sorun forvette değil forvete top taşımakta bunu yönetimin öğrenmesi lazım. istersen messiyi getir ı ıh :ays:

forvetin bi açiliyeti yok, iki kanatada adam lazım derhal. elmander forvet ihtiyacını rahatlıkla karşılar. elmanderden iyisinimi bulucaz. acil kanat lazım. sorun forvette değil forvete top taşımakta bunu yönetimin öğrenmesi lazım. istersen messiyi getir ı ıh :ays:

forvet transferii yuzdeyuz yapilacak ocakta, bunu fatih hoca kendisi aciklamisti, dün unal baskan da tekrarladi.

fatih hoca sezon basinda bagriyordu, forvet alin bana diye

Ben birşeyi anlamıyorum.Satranç oynamıyorlar kardeşim bunlar 10 kişi canını dişine takıp topu tertemiz aldıktan sonra faul çalınıyor.Servet zaten içimizdeki irlandalı.millet nasılda apayrı yorum yapıyor ya.

Üst Alt