Okan Buruk: "Arda Kardeşler, Yaşar Kemal Uğurlu ataması sinirleri bozmak için yapılan atamalar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: "Arda Kardeşler, Yaşar Kemal Uğurlu ataması sinirleri bozmak için yapılan atamalar"

1665863973097.png

Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Kayserispor'a 2-1 mağlup olan Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk maçtaki hakem yönetimine, "Galatasaray'a karşı bir oluşum var. Bunu net şekilde görüyoruz. Galatasaray'ın hakkı yıllardır yeniliyor, yine yenildi." sözleriyle tepki gösterdi.

Okan Buruk: "9 maç, 6. deplasman. Hiç kaybetmemiştik daha önce deplasmanda. Mağlubiyetten dolayı üzgünüz. İlk yarıdaki oyun bizim kalitemize yakışmadı. Top bizdeyken ileri oynayamadık. Ne zaman ileri gittik, pozisyonlar bulduk."

Okan Buruk: "Türkiye'de VAR sisteminin çalışmadığını bugün bir kez daha gördük. Mevcut düzendeki VAR hakemlerinin ligimiz için yetersiz ve tehlikeli olduğunu bugün bir kez daha gördük."

Okan Buruk: "Attığımız gol kurala göre iptal edildi ancak kural, rakibin kendi ceza sahasında elle oynamasına da penaltı diyor. Biz hakemlerle uğraşmaktan yorulduk. Arda Kardeşler, Yaşar Kemal Uğurlu ataması sinirleri bozmak için yapılan atamalar."

Okan Buruk: "Artık burada kötü niyet arıyorum. Uzatma dakikaları çok kötü bir şekilde kullanıldı. Hakem, kaleciye bir sarı kart bile göstermedi. Türk futbolunun en büyük sorunu hakemler. Oyunu durduran, oyunu oynatmanlar hakemler."

Okan Buruk: “Türkiye'de Galatasaray'ın hakkı yıllardır yeniliyor. Galatasaray'a karşı bir oluşum var. Bunu net şekilde görüyoruz."

Okan Buruk: "Şampiyonluk inancımızdan vazgeçmeyiz ama daha iyi oynamamız gerekiyor, bunun da farkındayız."

Okan Buruk: "Bireysel olarak bize maç kazandırabilecek oyuncularımız var ancak bugün bundan faydalanamadık."

Okan Buruk: "Yolun sonunda şampiyonluk görüyorum. Milli ara ve BAY haftasının bize yaramadığını düşünüyorum."

Okan Buruk: "VAR hakemleri değişmeli. Yabancı VAR hakemleri getirilmeli. Hiç kimse ile bağı olmayan yabancı VAR hakemlerine Türkiye'de görev verilebilir."

Şimdi elestirilir bu açıklaması ama sonuçta doğru saçma sapan bir fikstürü sahibiz. 2.yari da bizim lehimize şu yariyi lider den kopmadan bitirsek kafi benim için.

1418745-dbc607b20e7624230566e91df5b36882.jpg

Üst Alt