GSC Haber - Okan Buruk: "Oliveira ve Midtsjö sakatlık sebebiyle yoklar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Oliveira ve Midtsjö sakatlık sebebiyle yoklar"

Okan Buruk: "Oliveira ve Midtsjö'nün sakatlığı olmuştu bu yüzden ikisi yok.

Okan Buruk: "Gaziantep'e geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerimizi tekrardan yineliyorum. Unutmayalım. Depremlerden bundan önce ders almadık, umarım bundan sonra dersler çıkarırız. Deprem desteklerimizi sürdürmeliyiz.

Milli ara bizim için nefes olacak. Hazır olmayan oyuncularımızı hazırlayacağız bu çok önemli. İnşallah aradan sonra daha güçlü bir Galatasaray izletiriz.

Kadroya yeni oyuncu yazdırmak için 2 gün kaldı. İnşallah transferi de olumlu şekilde tamamlayıp, milli aradan sonra yeni bir başlangıç yapacağız."

Şampiyonlar Ligi grubu ve fikstürü?

Okan Buruk: "Güçlü grup ama her grup güçlü olacaktı. Bizim için önemli olan iyi başlamak. Hedefimiz bu gruptan çıkmak. Galatasaray'ın her zaman hedefi Şampiyonlar Ligi'dir.Bayern Münih de Manchester United da güçlü takımlar. Kopenhag, Avrupa alışkanlığı olan bir takım. Kazanarak başlamak istiyoruz ve ilk hedefimiz tabii ki gruptan çıkmak."

maç konusuna yazcaktım nerdeyse - yahu niye bu cümleleri kullanır- inanan yok.

Midstjo sakat olup maça çıkmayacaksa neden basın toplantısındaydı...
Sergio yedekti molde de sonra hiç yok ... otururken mi sakatlık oldu

yani "aklımız maçta de" bir şey de geç - bariz sakatlar o yüzden deme . zanioladan beri yemiyor millet işte.

Yardım etsinler hocaya yönetimden- şu işi kotaramıyor harbiden he.

Üst Alt